ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Şehri İstanbul

Re: ıPROPHETı,ıSANCAKTARı'nın Günlüğü

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV » 01 Eyl 2018 00:53

Selam günlük,bugün etkinliğin son günü evet zaman çok hızlı geçiyor demiştim bak ben sana bana ne kadar inandın bilmiyorum ama dediğim klişe de olsa doğru işte gördün :relaxed: Bugün çok bişey yapmadım oyuna girdim loncadaşlarım çar kasıyordu yardım ettim,bunu fotoğraf olarak atmayacağım ama gerek duymuyorum çünkü sıkılmışsınızdır Hortlak görmekten bir sürü çar kasmışsınızdır eminim veya kasıyorsunuzdur :D Biraz etkinlik hakkında konuşayım,en başta günlüğe yazdığım yazıda ''Günlük okumayı seviyorum'' demiştim evet seviyodum takip ettiğim de bir kaç kişi vardı.Ama etkinlik ödülleri açıklandıktan sonra yazmaya başlamam,birçok kişi de ''Ödül için yazıyor'' gibisinden düşünceler oluşturmuş olabilir bu sadece benim için olduğunu da düşünmüyorum,çünkü ödüller gerçekten çok güzel ve bu birçok kişiyi günlük yazmaya teşvik etti diyebiliriz.Bana göre bir çok kişi bu etkinlikten açıklandıktan sonra yazmayı bırakabileceğini düşünüyorum bu yanlış anlaşılmasın sadece bir fikir benimkisi,ama ben bırakmayı düşünmüyorum, yazmayı düşünüyodum ve şansıma da böyle bi etkinlik denk gelince bu vesileyle başladım bu işe hoşuma giden bi iş oldu buraya sizlere yaptığım şeyleri atmak.Ne kadar okuyorsunuz okumuyorsunuz bilmiyorum ama ben hep çok uzun tutmamaya can sıkmamaya çalıştım yazılarımda bu yazı haricinde :D Yaptığım işleri aldığım itemleri vs. bunları sizle paylaşmak gerçekten güzel. Bazı şeyler paylaştıkça güzel diye bi söz vardı ama bazı şeyler değil hemen hemen herşey paylaşınca güzel forumdanda paylaşabileceğim tek şey fikirlerim ve bu günlük olduğunu düşünüyorum. :relaxed:Neyse uzun lafın kısası günlük yazmaya yaşadığım tecrübeleri komik olayları vs. buraya aktarmaya devam edeceğim,belki eskisi gibi hergün yazamam veya 2 günde bir yazamam evet ama yazacağım boş vaktim oldukça bu bir veda değil yani :relieved: Çok güzel bi etkinlikti bunu sağlayan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,diğer günlük yazan arkadaşlarında ellerine sağlık diyorum ödülleri kim kazanır bilinmez ama kazanacak kişiler için şimdiden hayırlı olması dileğiyle.Etkinliğe şu şarkıyla veda edelim yazdığım yazıyada uydu diye düşünüyorum.

Tekrardan söylediğim gibi günlük yazmaya devam edeceğim günlüğü açmamın sebebi sırf ödül değil.Böyle çok uzun oldu ama yapacak bişey yok son gün diye böyle uzun bi yazı yazmak istedim.Bu son günde böyle geçti işte diğer günler görüşmek üzere ;)
ıPROPHETı-Anka
    ıSANCAKTARı-Kuklacı
      https://www.youtube.com/channel/UCl-pvQ ... 87PlG3xu2Q] [Şehri İstanbul Youtube Kanalı]

Kullanıcı avatarı
      SaNCaKTaRIV
      Sahaf Yardımcısı
      Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV » 09 Eyl 2018 18:07

Selam günlük,unutmadım seni sadece biraz kafa dinlemek için mola verdim bi durakta.Tam gaz devam edicez merak etme.Etkinlik sonlandığından itibaren çok girmedim oyuna boss kestim mi evet ama biraz kafa dinledim diyelim yarından itibaren tam gaz devam edeceğim.Görüşmek üzere,Bu arada ufak bi spoiler vereyim akşama oyunda ilk bizim başardığımız bir konu açacağım İpucu:4ü1 arada diye bir başlık gelebilir :) Görüşmek üzeree :relaxed:
      ıPROPHETı-Anka
        ıSANCAKTARı-Kuklacı
          https://www.youtube.com/channel/UCl-pvQ ... 87PlG3xu2Q] [Şehri İstanbul Youtube Kanalı]

Kullanıcı avatarı
          SaNCaKTaRIV
          Sahaf Yardımcısı
          Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV » 11 Eyl 2018 09:52

Selam günlük,uzun zamandır böyle yaptığım işlerin fotoğraflarını atamadım. :( Vakit kaybetmeden başlayalım. Dün Çemberlitaşta idik GBX'e bi uğrayalım dedik bir kaç karakterin daha görevi kaldığını öğrendik. (bitmek bilmeyen çemberlitaş görevleri :) ) Resim Çemberlitaşın havası gerçekten çok güzel.En güzel 2. güncellemedir benim için,1.si Meran :D Dağları bayırları aşa aşa geldik Yol Savaşçısına. Resim Başladık kafasına kafasına vurmaya çok hızlı iniyodu grupta benle beraber 1 tane daha Halley asalı büyücü vardı ama gayet iyi indirdik.4 halley neler yapar kim bilir :relaxed: Torbamı açtım Madalya ve Galata Sembolü aldım,item almaktansa bunu almayı tercih ediyorum :D Boşa yer kaplamaya gerek yok :D Resim Ardından sıra geldi GBX'e Onu da rahat indirdik ve Erg Yongası aldım.Erg Yongası stoklamıştım ama reçetelerde istediği için bunada tamamdım.:D Resim Çemberlitaşı böyle bitirdik ardından indik Yüce Komiser'e 1 adet Karabarut Savaşçıma da Afrikalı Scipio Pantolon aldım. Resim Resim Sonrasında Kraliçe Tırtılı boş gördük onada bi uğrayalım dedik 5-6 tur kestik ve 1 adet de Sentetik İpek aldım. Resim Daha bitmedi tabi biter mi? Oradan uçtuk Hakir'e Savaşçımın tek eksiği olan Yıldız Alevi Ceket ide aldım ve Hakiri böylece bitirmiş oldum. Resim Çok bereketli bi gündü keşke hergün böyle olsa ':) Bigün daha böyle bitti.Loncadaşlarımın eline sağlık diyorum bu kesimler için.Diğer günler görüşmek üzere. :relaxed:
          ıPROPHETı-Anka
            ıSANCAKTARı-Kuklacı

“Kıyamet Günlükleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir