Karaköy İçin ( Evet/Hayır ) oylaması NOT = bizim için degil geliştiriciler için oylarınızı yazınız

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Re: Karaköy İçin ( Evet/Hayır ) oylaması NOT = bizim için degil geliştiriciler için oylarınızı yazınız

Mesaj gönderen cagatay81 »

Hayır
...
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Re: Karaköy İçin ( Evet/Hayır ) oylaması NOT = bizim için degil geliştiriciler için oylarınızı yazınız

Mesaj gönderen pegasusejder »

peki geliştiricilerde bunu görecek mi? :D :D
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Mesaj gönderen cagatay81 »

pegasusejder yazdı: 06 Tem 2018 23:10 peki geliştiricilerde bunu görecek mi? :D :D
Onada hayır :)
...
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen MXneo »

Kesinlikle Katiyen Hayır!
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Oyunun içeriğini baştan sona değiştirmiş olabilir ama düzen her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu gerçek hatta da sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

Karaköy bölgesinin gelmesi, bazı oyuncular tarafından hoş görülmese de unutmayalım ki bundan 3/4 ay önce "yeni paket istiyoruz, artık yeter!" diyenlerin sayısı bir hayli çoktu.. İKV Dünyasının gelişim sonucu ile önümüze gelen bu eklentinin gerek zorluğu, gerekse kolaylığı bizi memnun etmeli.

Bir diğer konu ise, efsun düşünlerinde ki drop oranlarını şikayet eden arkadaşlarımız unutmayalım ki anket yapıldığında "üretim" seçeneğini işaretleyenler şimdi neden itiraz/şikayet içerisinde?

Kendi istek ve önerilerimiz doğrultusunda yapılan tüm düzenlemeleri şikayet etmemiz (kusura bakmayın ama) çok çok saçma.

Kendi açımdan olumlu olarak görüyorum.

Şahsi düşüncelerimdir,
Hayırlı günler.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

pegasusejder yazdı: 06 Tem 2018 23:10 peki geliştiricilerde bunu görecek mi? :D :D
Hayır x2 :D
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Esadullah yazdı: 09 Eyl 2018 12:00 Oyunun içeriğini baştan sona değiştirmiş olabilir ama düzen her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu gerçek hatta da sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

Karaköy bölgesinin gelmesi, bazı oyuncular tarafından hoş görülmese de unutmayalım ki bundan 3/4 ay önce "yeni paket istiyoruz, artık yeter!" diyenlerin sayısı bir hayli çoktu.. İKV Dünyasının gelişim sonucu ile önümüze gelen bu eklentinin gerek zorluğu, gerekse kolaylığı bizi memnun etmeli.

Bir diğer konu ise, efsun düşünlerinde ki drop oranlarını şikayet eden arkadaşlarımız unutmayalım ki anket yapıldığında "üretim" seçeneğini işaretleyenler şimdi neden itiraz/şikayet içerisinde?

Kendi istek ve önerilerimiz doğrultusunda yapılan tüm düzenlemeleri şikayet etmemiz (kusura bakmayın ama) çok çok saçma.

Şahsi düşüncelerimdir,
Hayırlı günler.

Şu yapmış olduğunuz yoruma sonuna kadar katılaraktan bende bir şeyler eklemek istiyorum.

Drop oranlarını şikayet ederekten , yönetimin yapmış olduğu ankette '' üretim '' seçeneği işaretleyen kitle , yanlış hatırlamıyorsam diğer seçeneğe göre %5 lik bi fark gibi durumla karşı karşıya kalmıştı.

Benimde anlamadığım , insanlar madem homurdanıp şikayet edecekti niçin , neden bu seçeneği seçtiniz ?

Vay efendim eski madenlerim elimde kaldı şudur budur diye geveleyecekseniz ,
oyuna yeni güncelleme geldiği , geleceği zaman ne bekliyordunuz ben anlam veremiyorum ?

Yeni madenler geldiği geleceği zaman eskinin çöp olacağını kimse bilmiyor muydu ?
Stokçuların elinde patladı işinize gelmedi , hurra forumdan yazın zate direk zaten ( oyun şöyle kötü böyle kötü , üretim zor bilmem ne ) ne beklersin ki oyuncu kitlesinden zaten ?
(Herkesin kasa çarı olduğu gibi , Benimde elimde patladı ama mızmız etmedim)

Forumda o kadar görüyoruz madenleri toplamış , asasını zırhını üreten onlarca insanı , sizin bu forumda ettiğiniz isyanlara oynamaları oyunda harcıyarak geçirseydiniz sizinde bir üretim eşyanız olurdu.

Afedersin de , Çemberlitaş zamanında kolayı görüp , gelen güncellemenin de kolay olacağını düşünmek , akıla mantığa uymayan saçma sapan bir zihniyettir.

Velev ki şuandaki durum İstanbul Kıyamet Vakti için oynanabilirlik açısından oyunun son demleri diye ortaya çıkan , oyuna zerre dahi girmemiş , forumda yazı yazmaktan başka hiç bir iş yapmayan oyuncu kitlesi burda da sözüm sana ;

Bu oyunu yıllardır oynamış , oynayan ve oynayacak her ne kadar çokta fazla olmasa bile bir kemik kitle kadro var , yıpranmış dahide olsa , bu oyuna hiç bir şey olmaz..

Az evvel forumda gördüm , bi arkadaş 4 tane asa üretimi yaptığı için , konunun altına sallayanlar olmuş ,

Çekememezlikten başka bir şey değildir bu , oyunda saatlerini harcayıpta ya ben bi item bile düşüremedim diyen varsa hala ben inanmıyorum.

Kraliçe Tırtıl'ın , Hakir'in ve diğer bossların kolay kesim yöntemleri çıkmış , ( Tanksız kesim vs vs )
Sentetik İpek , Mikroçip düşürmek daha kolay hale gelmiş ,
( gidişat hakkında bilmiyorum burada yönetimin kararı nasıl olacaktır )

Asa üretip , zırh üretmek o kadar da zor olmayacağı gibi hala gelip burda mızmızlanıp sızlayan arkadaşlar var ,

Daha geçen haftalarda bende karakterime '' Cilveli Asa '' ürettiğimde , benim konuma gelipte laf çalan arkadaşlar burdan sizede bir sözüm var , milleti eleştireceğinize girin oyunda emek verin. Kuru lafla ekmek gemisi yürümüyor , kusura bakmayın.

Bölge geldiğinden beridir , şifacı karakterimle oyunda oynuyorum.

Asa da Zırh ta basılır , basılıyor , bastımda

Basan da var Forumda , kimse forumda gelip ağlamasın.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Empyrium
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Empyrium »

diltemiz yazdı: 09 Eyl 2018 20:45
Esadullah yazdı: 09 Eyl 2018 12:00 Oyunun içeriğini baştan sona değiştirmiş olabilir ama düzen her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu gerçek hatta da sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

Şahsi düşüncelerimdir,
Hayırlı günler.

Şu yapmış olduğunuz yoruma sonuna kadar katılaraktan bende bir şeyler eklemek istiyorum.

Drop oranlarını şikayet ederekten , yönetimin yapmış olduğu ankette '' üretim '' seçeneği işaretleyen kitle , yanlış hatırlamıyorsam diğer seçeneğe göre %5 lik bi fark gibi durumla karşı karşıya kalmıştı.

Benimde anlamadığım , insanlar madem homurdanıp şikayet edecekti niçin , neden bu seçeneği seçtiniz ?

Vay efendim eski madenlerim elimde kaldı şudur budur diye geveleyecekseniz ,
oyuna yeni güncelleme geldiği , geleceği zaman ne bekliyordunuz ben anlam veremiyorum ?

Yeni madenler geldiği geleceği zaman eskinin çöp olacağını kimse bilmiyor muydu ?
Stokçuların elinde patladı işinize gelmedi , hurra forumdan yazın zate direk zaten ( oyun şöyle kötü böyle kötü , üretim zor bilmem ne ) ne beklersin ki oyuncu kitlesinden zaten ?
(Herkesin kasa çarı olduğu gibi , Benimde elimde patladı ama mızmız etmedim)

Forumda o kadar görüyoruz madenleri toplamış , asasını zırhını üreten onlarca insanı , sizin bu forumda ettiğiniz isyanlara oynamaları oyunda harcıyarak geçirseydiniz sizinde bir üretim eşyanız olurdu.

Afedersin de , Çemberlitaş zamanında kolayı görüp , gelen güncellemenin de kolay olacağını düşünmek , akıla mantığa uymayan saçma sapan bir zihniyettir.

Velev ki şuandaki durum İstanbul Kıyamet Vakti için oynanabilirlik açısından oyunun son demleri diye ortaya çıkan , oyuna zerre dahi girmemiş , forumda yazı yazmaktan başka hiç bir iş yapmayan oyuncu kitlesi burda da sözüm sana ;

Bu oyunu yıllardır oynamış , oynayan ve oynayacak her ne kadar çokta fazla olmasa bile bir kemik kitle kadro var , yıpranmış dahide olsa , bu oyuna hiç bir şey olmaz..

Az evvel forumda gördüm , bi arkadaş 4 tane asa üretimi yaptığı için , konunun altına sallayanlar olmuş ,

Çekememezlikten başka bir şey değildir bu , oyunda saatlerini harcayıpta ya ben bi item bile düşüremedim diyen varsa hala ben inanmıyorum.

Kraliçe Tırtıl'ın , Hakir'in ve diğer bossların kolay kesim yöntemleri çıkmış , ( Tanksız kesim vs vs )
Sentetik İpek , Mikroçip düşürmek daha kolay hale gelmiş ,
( gidişat hakkında bilmiyorum burada yönetimin kararı nasıl olacaktır )

Asa üretip , zırh üretmek o kadar da zor olmayacağı gibi hala gelip burda mızmızlanıp sızlayan arkadaşlar var ,

Daha geçen haftalarda bende karakterime '' Cilveli Asa '' ürettiğimde , benim konuma gelipte laf çalan arkadaşlar burdan sizede bir sözüm var , milleti eleştireceğinize girin oyunda emek verin. Kuru lafla ekmek gemisi yürümüyor , kusura bakmayın.

Bölge geldiğinden beridir , şifacı karakterimle oyunda oynuyorum.

Asa da Zırh ta basılır , basılıyor , bastımda

Basan da var Forumda , kimse forumda gelip ağlamasın.
Ya arkadaş siz sanıyor musunuz adamlar asa üretmedi hadi bırakalım diye? Oyun son demlerini zaten yaşıyordu gelen güncelleme haberi tüm eski oyuncuları geri çekti millet de sanıyordu o eski sistem geri gelecekti peki ne oldu? Gelen gideni arattı.

Lütfen 21 shot tekila içip yorum atmayın şuraya yahu
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Empyrium yazdı: 09 Eyl 2018 23:20 Ya arkadaş siz sanıyor musunuz adamlar asa üretmedi hadi bırakalım diye? Oyun son demlerini zaten yaşıyordu gelen güncelleme haberi tüm eski oyuncuları geri çekti millet de sanıyordu o eski sistem geri gelecekti peki ne oldu? Gelen gideni arattı.

Lütfen 21 shot tekila içip yorum atmayın şuraya yahu
Katılmıyorum.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: