Mikroçip/sentetik ipek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Maxitec
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mikroçip/sentetik ipek

Mesaj gönderen Maxitec »

Sizce ileriye dönük olarak mikroçip ve sentetik ipeğin düşebileceği minimum fiyat nedir bazıları düşmez diyor,bazıları düşer diyor. Açıkçası bu konuda düşünceleri merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Mikroçip/sentetik ipek

Mesaj gönderen Parlementxx »

Eminonude piyangodan cikan saticilar disinda aylarca 200 milyonun altina dusmeyeceginin garantisini veririm.
Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Maxitec yazdı: 07 May 2018 14:18 Sizce ileriye dönük olarak mikroçip ve sentetik ipeğin düşebileceği minimum fiyat nedir bazıları düşmez diyor,bazıları düşer diyor. Açıkçası bu konuda düşünceleri merak ediyorum.
Kesim kolaylaştıkça fiyatlar düşecektir. 1-2 aya mikroçip fiyatının 100 m'ye kadar ineceğini söyleyebilirim. Ayrıca muhtemelen yazın Karaköy Arttırıcı paketi gelecek dükkana bununla birlikte fiyatlar 50 m'ye kadar düşecektir.
Everything is about math just math
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

Her sınıftan 1kadın 1erkek karakter ile 2+2+2 deneyip de düşüremeyen oldu mu? Eğer 2010’dan beri savundukları bu grup ile de düşmüyorsa onların fiyatı inmez :D şahsen denemedim ama işe yarayacağını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life and Death

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

Mikroçip 10-20 m lere kadar düşerde sentetik ipek bu gidişle pek düşeceğe benzemiyor :)
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Canları dusmeli Bi an önce...
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA

Mesaj gönderen Seven »

asgsdga yazdı: 07 May 2018 14:43 Her sınıftan 1kadın 1erkek karakter ile 2+2+2 deneyip de düşüremeyen oldu mu? Eğer 2010’dan beri savundukları bu grup ile de düşmüyorsa onların fiyatı inmez :D şahsen denemedim ama işe yarayacağını düşünüyorum.
Biz denedik son canı kala karakterlere girdik ama bu savundukları olayda fiyasko çıktı. :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Maxitec yazdı: 07 May 2018 14:18 Sizce ileriye dönük olarak mikroçip ve sentetik ipeğin düşebileceği minimum fiyat nedir bazıları düşmez diyor,bazıları düşer diyor. Açıkçası bu konuda düşünceleri merak ediyorum.
Eminönü nü baz alacak olursak Karaköy ilk geldiğinde çekilen ilk madenlerin ederi nerden baksan 20-30m civarındaydı , kastettiğim 2.saflar , Anthemis , Mavi John , Skandiyum vs.
piyasada ürün ne kadar bollaşırsa , fiyat o kadar azalır , arz talep işini katarsak bu fiyatı katlarda ucuzlatırda ,
ileriyi görmek mümkün mü bilmiyorum şu fiyattır diye yorum yapamam size ,
kısa bir örnekle açıklıyayım durumu arz talep işinin ne kadar + kattığını , sentetik ipekten tut , mikroçip ve karabarutun üretimlerde ne kadar aktif olduğunun hali ortada , arz talep olmazsa (çok fazla istek kastettiğim) yada piyasada gereğinden fazla bulunursa(şu aralar mümkün değil 1 sene sonra belki fazla bulunur ,drop oranları zorluyor çünkü)
2.saflar nasıl düştüyse bunlarda öyle düşecek herşeyin belli bir zamanı var ,
Misal , 300-400 e satılan birşeye ben sana burda 2 ay sonra 40-50 m düşecek desem yalan söylerim çünkü bunların piyasasını belirleyen oyuncudur.Genel anlamda kesin bir yargıya varmak zor yani.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Kesimler kolaylaştıkça fiyatlar düşmeye başlayabilir, olurda ilerde bazı etkinliklerde ödül olarak sentetik ipek verilir o zaman da fiyatı düşebilir.
Şu an genel olarak 150-200m arasında değişen sentetik ipek fiyatı zamanla 50m civarına inebilir fakat mikroçip tam bir muamma.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Recoil yazdı: 17 May 2018 02:55 Kesimler kolaylaştıkça fiyatlar düşmeye başlayabilir, olurda ilerde bazı etkinliklerde ödül olarak sentetik ipek verilir o zaman da fiyatı düşebilir.
Şu an genel olarak 150-200m arasında değişen sentetik ipek fiyatı zamanla 50m civarına inebilir fakat mikroçip tam bir muamma.
Hakir 59 olmadan kesilmiyor .sebebi ise o duvara yaklaşmadan ortada saldırdığınız zaman büyük bir ordu ile karşı karşıya oluyorsunuz. Ama illa ki bir taktiği var tek grupla kesim yaptık diyen biri vardı forumda . Acaba gerçek mi gerçekse nerde kestiler