Yönetim ve destek ekibi hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LyKaoN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Fıerce

Yönetim ve destek ekibi hk.

Mesaj gönderen LyKaoN »

Merhaba,

Güncellemeden sonra yöneticilerin forumdaki aktifliğinin azaldığını görüyorum. Üstelik destek ekibinden ayrılanlar da mevcut. Forumdaki en aktif GM olan AFRASİYAB bile çok az online oluyor. Hızlı destek birimi , yavaş destek birimine dönüşmüş durumda. Günlerdir süren playstore sıkıntısı için hiçbir açıklama yapılmıyor, kopyala yapıştır cevaplarla Türk telekom müşteri hizmetlerine yönlendiriliyoruz. Acaba bu ilgisizlik veya boşluğun sebebi nedir ? Umarım bir açıklama yapılır.
# İNSCRİB
# LykaoN
# checkup
# Njord
EasyGameEasyLife
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Bu Lonca On Yedi Harf

Re: Yönetim ve destek ekibi hk.

Mesaj gönderen EasyGameEasyLife »

Sebebi bu oyunun geliştiricilerinin maaşları belli bu oyun olsada olmasada akçe satılsada satılmasada alacakları maaş belli ve değişmiyor kısacası adamlar da iplemiyor yaptık bir bölge getirdik oynasınlar diyorlar bu kadar.
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Yahu hayla gönüllü bir ekip olduğunu idrak edemediniz. Sizler gibi onlarda kendi sunucularında karakterlerini dizmek ile meşguller. :')

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

Fazla kasmayin akce almayın en fazla 6 aya güncelleme getirilir pardon yanlış yaptik denir ve bu süreç atlatilir.
Kullanıcı avatarı
ikomanche
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen ikomanche »

LyKaoN yazdı: 08 Nis 2018 21:05 Merhaba,

Güncellemeden sonra yöneticilerin forumdaki aktifliğinin azaldığını görüyorum. Üstelik destek ekibinden ayrılanlar da mevcut. Forumdaki en aktif GM olan AFRASİYAB bile çok az online oluyor. Hızlı destek birimi , yavaş destek birimine dönüşmüş durumda. Günlerdir süren playstore sıkıntısı için hiçbir açıklama yapılmıyor, kopyala yapıştır cevaplarla Türk telekom müşteri hizmetlerine yönlendiriliyoruz. Acaba bu ilgisizlik veya boşluğun sebebi nedir ? Umarım bir açıklama yapılır.
Gemi batıyor, Facebook'ta kampanya paylaşıyorlar alışveriş yapılsın diye. Beter olurlar umarım.
İKV
D. 25.12.2006
Ö. 11.06.2011
Kullanıcı avatarı
LyKaoN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Fıerce

Mesaj gönderen LyKaoN »

LethieN yazdı: 08 Nis 2018 21:36
Yahu hayla gönüllü bir ekip olduğunu idrak edemediniz. Sizler gibi onlarda kendi sunucularında karakterlerini dizmek ile meşguller. :')

Gönüllü ekip olduklarını idrak ettim etmesine ama forumdaki işleyiş bozulunca burada gönüllülüğün anlamı kalmıyor ki onu anlatmak istedim. Geri dönüş yok. :relaxed:
# İNSCRİB
# LykaoN
# checkup
# Njord
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

LyKaoN yazdı: 08 Nis 2018 22:13
LethieN yazdı: 08 Nis 2018 21:36

Gönüllü ekip olduklarını idrak ettim etmesine ama forumdaki işleyiş bozulunca burada gönüllülüğün anlamı kalmıyor ki onu anlatmak istedim. Geri dönüş yok. :relaxed:
Haklısın.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim