Lonca Sistemi Hakkında Lütfen Gm'ler bi 1 dk bakın

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
anadolurock18
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Lonca Sistemi Hakkında Lütfen Gm'ler bi 1 dk bakın

Mesaj gönderen anadolurock18 »

Arkadaşlar kaç sene geçmesine rağmen hala lonca sistemi gelmedi Oyunda BULUNAN /Lonca sadece görüntü olarak hala duruo anlamadığımız olay ise o kadar beklediğimiz Lonca sistemi hakkında ne bi duyuru ne bi çalışma hiç bişi duymadık Lonca sisteminin artık gelmesini istioruz geçde olsa gelsin artık Koca oyunda ufak bi işi yapmaz kaç senelerini alıo acaba merak ediorum:) Luzümsüz bu işlem gereksiz onlıne oyunlarda bile mevcut ama 4 senelik oyunda mevcut değil bu çok saçma bi olay gülünecek bi olay yani koskoca yeraltını getirioalr ama lonca sistemini getirmiolar yuh yani bu açığı görmeniz senelerinizi mi alıo anlamıyorum neyse derdim bu ve bi çok arkadaşında derdi bu olay

Ufak bir anımı sölemek istiyorum;

Oyunda birinin loncaya dahil olduğunu analamk için O loncanın Başındakini yazarız bazılarıda 1 lwl çar açıp lonca başkanı kimse onun adını değişik bi şekilde yapıp ya hırsızlık yapar yada küfür eder benim başıma gelende bu oldu

Bu tür zor zurumda kalmamıza sebep hala lonca sisteminin gelmemesinden kaynaklanmakda bu tür konularda bu ufak sorunlarda bi çalışma yapılırsa memnun oluruz iyi oyunlar iyi forumlar
Resim

Aşkxadamı/Aşkxreco/Pecerr/Pecer/Karamürselli/Aşkxbaşkan