Geliştiriciler için Övgü Postu.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Geliştiriciler için Övgü Postu.

Mesaj gönderen therose »

Hangi Oyun Geliştiricimizi seviyorsun Ona övgülerini ilet.
Belki görürler :thinking_face: ':)

Başlıyorum :
•Hiç Kuşkusuz Nerull. Yıllardır kendisini takip etmem ve facebook üzerinden verdiği nazikçe cevapları, çoğu sorumu yanıtsız bırakmaması ve belkide kendisi için önemsiz benim için önemli önerilerinden dolayı gönlümde taht kurmasına neden oldu.
Umarım Geliştiricilik hayatında ve kariyerinde dahada yüksek yerlere gelir. Ufaklığında gözlerinden Tüm Kıyamet Oyuncuları olarak öpüyoruz. :* :)
ManyRibera
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Geliştiriciler için Övgü Postu.

Mesaj gönderen ManyRibera »

Mevlüt DİNÇ Ayrılmış Olsada İmza Attığı Kaliteli İşler Hala Onu Efsane Kılıyor.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Gorgar çok akıllı ve kendini Ikv ye adamış şaheser bir geliştiricidir
. Özellikle oyun hikayelerine görev metinlerine ve oyun içi arastirmasina güvendiğim ultra zekaligi onu deli bile etmiştir. GORGAR 😂
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Her birinin ayrı bir önemi var tabi ancak Gorgar Bey'e saygım epey bir ayrıdır. Zira hem senaryo yazan hem geliştiren hem de tasarlayan kişidir kendileri. 10 seneyi aşkın bu camiada gönlümüze taht kurmuştur. Belki Nerull Beyler kadar forumda pek gözükmese de, gözüktüğünde tam nokta atışı bir cevap yaparak aradan çekilir. Daima gizemli bir kişilik, daima sürpriz yapmayı seven adam. Bunu görev metinlerinden anlayabiliriz. Gerçekten üstat bir adam.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 28 Şub 2018 22:13 Her birinin ayrı bir önemi var tabi ancak Gorgar Bey'e saygım epey bir ayrıdır. Zira hem senaryo yazan hem geliştiren hem de tasarlayan kişidir kendileri. 10 seneyi aşkın bu camiada gönlümüze taht kurmuştur. Belki Nerull Beyler kadar forumda pek gözükmese de, gözüktüğünde tam nokta atışı bir cevap yaparak aradan çekilir. Daima gizemli bir kişilik, daima sürpriz yapmayı seven adam. Bunu görev metinlerinden anlayabiliriz. Gerçekten üstat bir adam.
Düne kadar Nihat abi de forumda gözükmüyordu. :')
kedi
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Nihat "Nerull" Özpay her mesajıma can gönülden cevap veren kral adam oyundaki abimiz diyelim tabiri caizse , tabi loncamızı pek sevmesede kendisi seviliyor.
Delpize, ismini bilmiyorum şahsen mesaj atarsa tanışmak isterim , gönderdiğim ileti şikayetlerini şipşak silen görevini hak eden adam gibi adam kendisi.
Naveran ve AFRASiYAB sizi sevmiyor değilim ama pek ısınamadım. :)
Şahsen isteğimi kırmadığı için ,ters çevirmediği için en sevdiğim GM'dir kendisi " Elwing"
Resim
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Lothbrok »

LadyGAGA yazdı: 28 Şub 2018 22:48 Nihat "Nerull" Özpay her mesajıma can gönülden cevap veren kral adam oyundaki abimiz diyelim tabiri caizse , tabi loncamızı pek sevmesede kendisi seviliyor.
Delpize, ismini bilmiyorum şahsen mesaj atarsa tanışmak isterim , gönderdiğim ileti şikayetlerini şipşak silen görevini hak eden adam gibi adam kendisi.
Naveran ve AFRASiYAB sizi sevmiyor değilim ama pek ısınamadım. :)
Şahsen isteğimi kırmadığı için ,ters çevirmediği için en sevdiğim GM'dir kendisi " Elwing"
Dun bir postu sikayet ettim ve elwing gereken mudahaleyi yapti tesekkur ederim kendisinede lakin nerull u severdim saygi duyardim ama buginku sikayetime kulak asmadi ilgili sahis belirli bir kokene sahip insanlarin gelenekleri ile dalga gecip kucuk gormesi ve bunu bir cok iletisindede belli etmesine ragmen halen rahat rahat forumda dolaniyor.
Kendisi sizin loncayi neden sevmiyor acaba ? Oyunda sevdigim tek lonca
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
SeTh
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka
Lonca: Meclis i Ayan

Mesaj gönderen SeTh »

H.Fevzi ALTUNCU, N.Özgür SONER, Ömer KARAMAHMUTOĞLU ve Nihat ÖZPAY ve Muhammed YEŞİLMEN isimlerini yazamadığım ikv gönül vermis nice yardımcı arkadaşlar hepsinin tek tek hayraniyim.

Bu güzel eser için cok cok teşekkürler.....
SeTh, ExelanSs, Keops ®
Ölüm Sadece Yeni Bir Başlangıçtır. Yeni Bir Başlangıç İse Yeni Bir Heyecandır.
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Motiejunas »

Oyun hikayesi ve senaryoyu bize sunan başta Gorgar olmak uzere Nerull , Orti , Murat abi , FevziBey ,Ronaldo ,Kerem abi ve daha nice sobee calisanlarina tesekkurlerimizi sunuyoruz.

Not:Mansur Bey heykelinin yanina sizin heykelinizi dikecektik ama beton yetmeyecegi icin dikemedik saygilar üstadlar..
En son Motiejunas tarafından 28 Şub 2018 23:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Damir
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Anka
Lonca: Meclis-i Ayan

Mesaj gönderen Damir »

Adını bildiğim bilmediğim, kendini gösteren göstermeyen bütün yetkili arkadaşlar.. Cansınız, seviliyorsunuz :heart_eyes:
FATALFORCE