Yeni sürüm önerileri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Bycici
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: CRASH

Yeni sürüm önerileri

Mesaj gönderen Bycici »

1. öneri:Tılsım birleştirme ürünü gelsin.
2.öneri:özellikle gerek elimizde biriken maden/item/iksir v.s bunların yansıtmanın zor olması gerek ise bunları bölgede yansıttığımız taktirde oluşabilecek kargaşa ve kirlilik nedeniyle, tıpkı npcler gibi oyuncuların da dükkan açıp elindeki ürünleri burada diğer oyunculara satabilme imkanı getirilmeli diye düşünüyorum.Bunu akçe veya oyun parası -tassarufu size ait- ile bizlere sunmanızı bekleriz.
3.öneri:Oyundaki anlayamadığım bir şey, bu savunma veren itemlerin ne işe yaradığıdır.Rakiplerin/canavarların düz vuruşlarını savuşturmada yaradığını düşündüğüm ancak hiçbir zaman bu etkiyi veya herhangi olumlu bir etkiyi göremedim 'Savunma' itemlerine bi anlam katın.
Kullanıcı avatarı
makmeden
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Yeni sürüm önerileri

Mesaj gönderen makmeden »

Bycici yazdı: 25 Şub 2018 12:00 1. öneri:Tılsım birleştirme ürünü gelsin.
2.öneri:özellikle gerek elimizde biriken maden/item/iksir v.s bunların yansıtmanın zor olması gerek ise bunları bölgede yansıttığımız taktirde oluşabilecek kargaşa ve kirlilik nedeniyle, tıpkı npcler gibi oyuncuların da dükkan açıp elindeki ürünleri burada diğer oyunculara satabilme imkanı getirilmeli diye düşünüyorum.Bunu akçe veya oyun parası -tassarufu size ait- ile bizlere sunmanızı bekleriz.
3.öneri:Oyundaki anlayamadığım bir şey, bu savunma veren itemlerin ne işe yaradığıdır.Rakiplerin/canavarların düz vuruşlarını savuşturmada yaradığını düşündüğüm ancak hiçbir zaman bu etkiyi veya herhangi olumlu bir etkiyi göremedim 'Savunma' itemlerine bi anlam katın.
1. Öneri: İmkansız ve dengeleri alt üst ediyor 8 tılsım kombinasyonu.

2. Öneri: Bunu aslında ben de istiyorum ama bu sefer klan ve bölge kanalının önemi kalmıyor. Şunu yapabilirler yeni bir ticaret kanalı açılır, eşyayı yansıtınca ticaret kanalında görünür.

3. Öneri: Savunma eşyalar oyunun en başından sonuna kadar her zaman işe yarar vaziyetteler. Gerek yaratıkların ıskası gerekse düz vuruş yapan sınıfların vuruşlarını savuşturma konusunda ciddi yararlarını gördüğümü söyleyebilirim. Tabii senin savuşturma yüzden karşı tarafın saldırı yüzdesini ne kadar bloklar o ayrı bir konu.
Scoott(59)

Unity In Diversity
Bycici
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: CRASH

Mesaj gönderen Bycici »

Mesela 49 seviye için shen/solucan/karakurk/vahşi setler iş yaparken savunma set iş yapıyor mu? Hayır.Ben full set + iksirle ıskasız hasar alıyorsam bu işte bir problem vardır.

2. önerime eleştirinde yani cevap verilmeyecek kadar saçma.Ben hem az zahmet olsun hem flood olmasın diyorum sen kalkıyorsun yeni bir mesaj kanalı oluşturulsun diyorsun.. Laf olsun diye yazmışssın.

1. önerime cevabın ise ne bir açıklama ne bir gerekçe ve tamamen zan ile alakalı bir yorum.
Kullanıcı avatarı
makmeden
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen makmeden »

Bycici yazdı: 25 Şub 2018 12:12 Mesela 49 seviye için shen/solucan/karakurk/vahşi setler iş yaparken savunma set iş yapıyor mu? Hayır.Ben full set + iksirle ıskasız hasar alıyorsam bu işte bir problem vardır.

2. önerime eleştirinde yani cevap verilmeyecek kadar saçma.Ben hem az zahmet olsun hem flood olmasın diyorum sen kalkıyorsun yeni bir mesaj kanalı oluşturulsun diyorsun.. Laf olsun diye yazmışssın.

1. önerime cevabın ise ne bir açıklama ne bir gerekçe ve tamamen zan ile alakalı bir yorum.
Kime karşı full set+iksir kullandın sormak istiyorum. Ne zaman kullandın bunu onu da sormak istiyorum. Şayet hiç rastlamadım full savunma+hasar seti olana. Taşkanat eşyaları takınca ki savunma mevcut bunlarda gayet güzel ıska alıyorum.
Oyunda zaten çok flood yok. Dediğin öneri piyasayı yok eder. Önce bunu düşünmen gerekiyor. 10 tane menekşe satıcısı var ve 5i 5m 5i 6m istiyor hangisini alırsın? Ben 5m yi tercih edeyim. Ee 6m dan satan adam satamasın mı bunu? Şimdi ticaret yapıp kâr edenler ne olacak?
Gerekçe ve açıklamaya gerek yok. Neredeyse tüm sınıflarda 8 li tılsım seti kullanmış veya şahit olmuş biri olarak dengeleri mahvediyordu. 8 li tılsım fiziksel bir büyünün gücünü anlayamazsın. Kons13 ile attığı 2 fizikte yalnızca mouse ve klavye bırakırsın.
Scoott(59)

Unity In Diversity