Para Kasma Günlüğüm

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: I Boss I

Re: Para Kasma Günlüğüm

Mesaj gönderen Theboss »

Resim

Ardından met 2 3 yalnız kalmasın diyerek met 3 üretimini de tamamladım . Ve tamamen kendi üretimim arkadaşlar yani karaköy gelmeden önce 1. kademe tılsım zulalamıştım 25 30 adet met 2 1 / 25 30 tane kons 1 3 / 25 26 adet met 1 mavi gibi

2 tılsım tamamladım burda
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Resim

Bu da met 3 üretilmeden önce elimde olan materyaller 12 barutu vererek meteorit 1 tılsımını da edindim o dönem.
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Açtığım günlüğümde ilk sayfaya bakarsanız amacımın y2 tılsımını edinmek olduğunu yazmıştım sadece tek amacım y2 edinmekti.
Oyunun o döneminde kasalarca tılsıma sahip olduğum da oldu dolandırıldığım da oldu her şeye rağmen o kadar keyifli bir çabaydı ki kendi emeğimle 2 m 1m kar ederek o dönem 350 m gibi bir para yapmıştım. Şu an ise en çok istediğim 3 tılsıma tekrar sahibim. Bir şeyi gerçekten istiyorsanız çabalamanız gerekiyor. Okuyan herkese teşekkür ederim gerçekten. Eğer isteyen olursa devam ederim yoksa ara ara yoklarım böyle.

3 tılsımımı da satmıştım 39 t gibi bir param vardı 2 aydır oyuna girmiyorum ne oldu ne olmadı hiç bilmiyorum .
Görüşürüz arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Theboss yazdı: 29 Şub 2020 23:51 Açtığım günlüğümde ilk sayfaya bakarsanız amacımın y2 tılsımını edinmek olduğunu yazmıştım sadece tek amacım y2 edinmekti.
Oyunun o döneminde kasalarca tılsıma sahip olduğum da oldu dolandırıldığım da oldu her şeye rağmen o kadar keyifli bir çabaydı ki kendi emeğimle 2 m 1m kar ederek o dönem 350 m gibi bir para yapmıştım. Şu an ise en çok istediğim 3 tılsıma tekrar sahibim. Bir şeyi gerçekten istiyorsanız çabalamanız gerekiyor. Okuyan herkese teşekkür ederim gerçekten. Eğer isteyen olursa devam ederim yoksa ara ara yoklarım böyle.

3 tılsımımı da satmıştım 39 t gibi bir param vardı 2 aydır oyuna girmiyorum ne oldu ne olmadı hiç bilmiyorum .
Görüşürüz arkadaşlar.
Ben devam etmenden yanayım dostum. Uzun zamandır bende günlük tutmuyorum nedeni ise görülmeye değecek bir şeyler olmaması. Sen ise belirli bir doğrultuda ilerliyorsun bir hedefin var ve çaba sarf ediyorsun. Tekrardan başlamanı temenni ederim dostum.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Sonne yazdı: 15 Mar 2020 22:59
Theboss yazdı: 29 Şub 2020 23:51 Açtığım günlüğümde ilk sayfaya bakarsanız amacımın y2 tılsımını edinmek olduğunu yazmıştım sadece tek amacım y2 edinmekti.

Görüşürüz arkadaşlar.
Ben devam etmenden yanayım dostum. Uzun zamandır bende günlük tutmuyorum nedeni ise görülmeye değecek bir şeyler olmaması. Sen ise belirli bir doğrultuda ilerliyorsun bir hedefin var ve çaba sarf ediyorsun. Tekrardan başlamanı temenni ederim dostum.
Teşekkür ederim dostum desteğin için , şu sıra çok yorgunum bitkinim duygusal ve bedensel olarak bir süre geçsin kafamı toparlayabilirsem tekrardan dönmeyi düşünücem . Teşekkürler tekrardan
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Selamlar herkese bir oyuna bakayım diye girmeye çalıştım ancak hesabın şifresini unutmuşum :) hatırlayana kadar iyi bakın kendinize hatırlarsam birkaç günlük düşünüyorum :)
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

Çok ilginç bir şekilde hesabın şifresini unuttum ':) sanırım serüven burda bitiyor
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Theboss yazdı: 29 Oca 2021 21:50 Çok ilginç bir şekilde hesabın şifresini unuttum ':) sanırım serüven burda bitiyor
iiyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim :D
Resim
Theboss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Theboss »

SPIEGLEIN yazdı: 29 Oca 2021 21:53
Theboss yazdı: 29 Oca 2021 21:50 Çok ilginç bir şekilde hesabın şifresini unuttum ':) sanırım serüven burda bitiyor
iiyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim :D
İlginçtir ki ilk defa bir şifremi unuttum , :) şu an aktif olarak Tılsım sunucusunda oynamaktayım. Tenha bir sunucu ama olduğu kadar 0'dan hesap kastım. Kaderin önüne ne çıkaracağı hiç belli olmuyor, sevgiler.