RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: RAAAj ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Retaliation yazdı: 24 Ağu 2019 23:11
CHAPPIE yazdı: 22 Ağu 2019 00:51
Retaliation yazdı: 20 Ağu 2019 23:38 O Barış nerede o Barış getirin onu buraya!

Sevindik hocam valla ya. Çok şükür iyisiniz.
İnsanlar yanlış anladıysa suçlu ben miyim? :unamused: :thinking_face:
Aramızda yok deyince oldü sandık. İnsan daha güzel bir şekilde ifade eder Barış. :slight_frown:
Ben bir robotum illa ki hatam olacak. Ayrıca Türkçe çok genişse suçu da bende fazla aramamak lazım ':) :) .
xANARCHYx yazdı: 29 Ağu 2019 16:04
Retaliation yazdı: 20 Ağu 2019 23:38 O Barış nerede o Barış getirin onu buraya!

Sevindik hocam valla ya. Çok şükür iyisiniz.

Robot lonca içinde de aynı. Ortalığı karıştırıyor :D

Kim ortalığı karıştırıyor ben mi? >:)
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Günlüğümü özledim , hatta arkadaşlarımın istediğini kıramayıp oyuna geri döndüm. Şu an Eminönü sunucusunda değilim. Günlüğe tekrar yazmayı düşünüyorum fakat biraz kararsızım. Buraları boş bırakmak istemiyorum. Akşama kadar bir karar vereceğim. İyi günler. <3 <3
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Ben başlamanızdan yanayım ':) ancak yine de karar size kalmış.

Şimdiden başarılar dilerim.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba;

Geçen günlerde günlüğüme tekrardan başlamak istediğimi tarafınıza bildirmiştim. Burayı çok özlediğimi bildirmek istemiştim. Aslında burayı bırakma sebebim yarışma sürecinde ödüllendirilmemiş olmam. O kadar emek verip elimin boş olması biraz kalp kırıklığına yol açmıştı. Fakat şu an bunu geride bırakıp askere gidene kadar buraya yazma kararını aldım. Bıraktıktan sonra neler yaptığımın özetini geçeyim kafanızı şişirmeden. Bildiğiniz üzere son olarak eö de savaş içindeydik. Bir süre bu zevkli savaşı sürüttük. Karşımızda savaşan kişiler sunucudan kaçtığı için savaş bitme eşiğine gelmiş çok az kişi kalmıştı. Bu durum biraz can sıkıntısını yol açmıştı ve biraz ara vermiştim. Hepinizin bildiği üzere ikv bırakılmaz ara verilir ☺️☺️ Kısa bir süre önce ikv oynayan bir arkadaşım ile Fenerbahçe maçına gittik orada tekrar dönmek istediğini söyleyip beni ikna etmişti. Bende o zaman ne duruyoruz hadi başlayalım dedim. Döndüğümüzde bütün loncamızın oyunu bıraktığını farkettik. Bizde beyazköşk sunucusunda eski hatrı sayılır dostlarımızın yanına geldik. Şu an sadece büyücü oynuyorum. 2 gün öncesine kadar neredeyse üstümde item yoktu fakat oyun acıyacak olacak ki şu an üst üste ferro pnt arındırıcı pnt attı. Üstüne birde 2 barut atınca tadından yenmedi tabii ki.
Şu an büyücün full halley diğer itemlerden 4-5 eksiği kaldı. Güncel olarak askere gidene kadar burayı boş bırakmamaya çalışacağım. Sevgi ile kalın.
Kullanıcı avatarı
xWINCHESTERx
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen xWINCHESTERx »

CHAPPIE yazdı: 16 Ağu 2019 23:35
lARZl yazdı: 16 Ağu 2019 22:18 Hocam bende günlük yazıyordum bıraktım çar hala günlüğü bıraktıgım yerde konuyu biraz acıklı yapmışsın oda senin üslubun devamını bekliyorum B-)
Kendisi artık günlüğüne devam edemez :( :sob: . Onun yokluğunda ara sıra günlüğüne yorum atmak onun bu güzel anısına bir saygı olacaktır.
Gözümde canlanır koskoca mazi :unamused:
Youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCU8cWe ... ivflPGfD1Q
WINCHESTER
xWINCHESTER
ıWINCHESTERı

bestofthebest

Winter Is Coming
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

xWINCHESTERx yazdı: 13 Şub 2020 13:52
CHAPPIE yazdı: 16 Ağu 2019 23:35
lARZl yazdı: 16 Ağu 2019 22:18 Hocam bende günlük yazıyordum bıraktım çar hala günlüğü bıraktıgım yerde konuyu biraz acıklı yapmışsın oda senin üslubun devamını bekliyorum B-)
Kendisi artık günlüğüne devam edemez :( :sob: . Onun yokluğunda ara sıra günlüğüne yorum atmak onun bu güzel anısına bir saygı olacaktır.
Gözümde canlanır koskoca mazi :unamused:
Can nerede biz neredeyiz... O şimdi bizi uzaklardan izliyor.
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Günlüğümü google aracılığı sayesinde ikv rütbeleri yerinde gördüm. Tekrar dönüp bir incelediğimde ne günler geçirmişiz şu oyunda diye bir hüzünlenmedik değil.
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Re: ANARCHY ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Mesaj gönderen Rasenganm »

xANARCHYx yazdı: 05 Mar 2018 16:50
Merhaba YASEMİN ;

Bu aralar seni biraz ihmal ettiğimin farkındayım. Fakat iş yoğunluğumdan ve yeni bölgenin heyecanıyla seni biraz aksatmış olabilirim. Bunuda benim heyecanına vermeni istiyorum. Şimdi senden ayrı iken neler yaptığımı anlatayım biraz.
Güncellenme gelmeden 1 gün önce loncadaki arkadaşlarla gelecek bölge için toplandı yaptık. Bu toplantıda görev dağılımından çok yeni gelecek bölgede neler yapmalıyız bunları konuştuk. Betada üstün bir çaba gösteren MURAT abimiz bizim için yaptığı her görevi kenara yazıp bir görev listesi çıkarmıştı. Zorlanmadan görevleri yapabilecek kim nerede kaçıncı seviyede görev veriyor hepsini ayrıntılı olarak tabloda görebiliyorduk. Bu iyi niyeti ve bizim için yaptığı çabalardan dolayı kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplantımızdan kalan ve aramızda olan arkadaşlarla hatıra fotosu çekinmeyi de ihmal etmedik

Resim

Sabah büyük bir heyecanla oyuna girmek için bekliyordum. Fakat birde ne göreyim oyun sunucuları kapalıydı. İşyerindeki işlerimi hızlı bir şekilde yapmaya çalıştım , çünkü yeni bölgenin saati tam olarak belli değildi. Herkes bir saat söylüyor ama kimsenin dediği saatte güncelleme gelmiyordu. Bir süre sonra yavaştan sunucular açılmaya başladı. En çok benim sunucum olan EMİNÖNÜ açılmıştı , sona kaldığımız için sabırsızlığımız biraz daha fazla artmıştı.

Bölgeye girdik ve hızlı bir şekilde kolay görevleri yapmaya başladık. Kolay görevlerimizi tamamladıktan sonra biraz sıkıntılı olan transistör görevini gelmiştik. Hemen yeni bölgeye girdiğimiz arkadaşlarımızla grubumuzu hiç bozmadan transistör görevini yapmak için kendimize güzel bir mesken edindik ve orada hem ex kasıp hem transistör kasıyorduk. Az kalsın düşen transistör fotosu almayı unutuyordum. Ortalara doğru bir tane çektim

hey gidi.. ne günlerdi. unutmuşum günlük yazdığını, resmen o günü tekrar yaşadım. ne heyecanlar ne kaos :) artık elimde olmayan, nerede olduğunu bilmediğim karakterim.. Fotoğraftaki system ile telefonda konuşup az önce oyunu indirip girdiğimizde, seneler sonra bölgede ANARCHY görmemiz.
Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: ANARCHY ve YASEMİN'in Günlüğü - EMİNÖNÜ

Rasenganm yazdı: 23 Haz 2022 22:55
xANARCHYx yazdı: 05 Mar 2018 16:50
Merhaba YASEMİN ;

Bu aralar seni biraz ihmal ettiğimin farkındayım. Fakat iş yoğunluğumdan ve yeni bölgenin heyecanıyla seni biraz aksatmış olabilirim. Bunuda benim heyecanına vermeni istiyorum. Şimdi senden ayrı iken neler yaptığımı anlatayım biraz.
Güncellenme gelmeden 1 gün önce loncadaki arkadaşlarla gelecek bölge için toplandı yaptık. Bu toplantıda görev dağılımından çok yeni gelecek bölgede neler yapmalıyız bunları konuştuk. Betada üstün bir çaba gösteren MURAT abimiz bizim için yaptığı her görevi kenara yazıp bir görev listesi çıkarmıştı. Zorlanmadan görevleri yapabilecek kim nerede kaçıncı seviyede görev veriyor hepsini ayrıntılı olarak tabloda görebiliyorduk. Bu iyi niyeti ve bizim için yaptığı çabalardan dolayı kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplantımızdan kalan ve aramızda olan arkadaşlarla hatıra fotosu çekinmeyi de ihmal etmedik

Resim

Sabah büyük bir heyecanla oyuna girmek için bekliyordum. Fakat birde ne göreyim oyun sunucuları kapalıydı. İşyerindeki işlerimi hızlı bir şekilde yapmaya çalıştım , çünkü yeni bölgenin saati tam olarak belli değildi. Herkes bir saat söylüyor ama kimsenin dediği saatte güncelleme gelmiyordu. Bir süre sonra yavaştan sunucular açılmaya başladı. En çok benim sunucum olan EMİNÖNÜ açılmıştı , sona kaldığımız için sabırsızlığımız biraz daha fazla artmıştı.

Bölgeye girdik ve hızlı bir şekilde kolay görevleri yapmaya başladık. Kolay görevlerimizi tamamladıktan sonra biraz sıkıntılı olan transistör görevini gelmiştik. Hemen yeni bölgeye girdiğimiz arkadaşlarımızla grubumuzu hiç bozmadan transistör görevini yapmak için kendimize güzel bir mesken edindik ve orada hem ex kasıp hem transistör kasıyorduk. Az kalsın düşen transistör fotosu almayı unutuyordum. Ortalara doğru bir tane çektim

hey gidi.. ne günlerdi. unutmuşum günlük yazdığını, resmen o günü tekrar yaşadım. ne heyecanlar ne kaos :) artık elimde olmayan, nerede olduğunu bilmediğim karakterim.. Fotoğraftaki system ile telefonda konuşup az önce oyunu indirip girdiğimizde, seneler sonra bölgede ANARCHY görmemiz.
Bu oyunu bu yüzden seviyoruz :heart_eyes: