Yeni Eklenti Paketinde Savaşçılar

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Yeni Eklenti Paketinde Savaşçılar

Mesaj gönderen TOLGA »

Zamanında Çemberlitaş'a en az bir savaşçı ile girerik. Arz ve Lodos güncellemesi ile gelen tılsımlar yüzünden savaşçılara verilen o 3 gramlık değer de silindi gitti. Karaköy'e belki de 3 defa giren biri olduğum için orası hakkında pek bir kelime söylemeyeceğim ancak durum zaten yıllar öncesinde yapılan bir genişleme paketiyle başlamıştı. Yazık...
Resim
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Megaevil »

TOLGA yazdı: 15 Nis 2020 18:23 Zamanında Çemberlitaş'a en az bir savaşçı ile girerik. Arz ve Lodos güncellemesi ile gelen tılsımlar yüzünden savaşçılara verilen o 3 gramlık değer de silindi gitti. Karaköy'e belki de 3 defa giren biri olduğum için orası hakkında pek bir kelime söylemeyeceğim ancak durum zaten yıllar öncesinde yapılan bir genişleme paketiyle başlamıştı. Yazık...
Aslında Karaköy'e daha sık girince farkedeceksin ancak durum şu;
Komiser 1 grupta 2 tank ile kesiliyor, Büyük büyücü 1 grupta 2 tank ile kesiliyor, Hakir tamamen tercihe göre değişiyor.(Kimine göre 1 tank kimine göre 2 tank...)
Savaşçının şu anki tek sıkıntısı GBZ'dir.Onu da karakter değişimli keserek halledebiliyorsunuz.Eğer sadece savaşçı karakteriniz varsa işte o zaman ayakkabı üretim maliyetini göz önünde bulundurmak gerekir.
Onun haricinde savaşçıların bu güncellemeyle paçalarını kurtardıklarını düşünüyorum.Bence şu an gayet iyi bir hâldeler.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Megaevil yazdı: 29 Nis 2020 00:46 Komiser 1 grupta 2 tank ile kesiliyor, Büyük büyücü 1 grupta 2 tank ile kesiliyor, Hakir tamamen tercihe göre değişiyor.(Kimine göre 1 tank kimine göre 2 tank...)
Savaşçının şu anki tek sıkıntısı GBZ'dir.Onu da karakter değişimli keserek halledebiliyorsunuz.Eğer sadece savaşçı karakteriniz varsa işte o zaman ayakkabı üretim maliyetini göz önünde bulundurmak gerekir.
Onun haricinde savaşçıların bu güncellemeyle paçalarını kurtardıklarını düşünüyorum.Bence şu an gayet iyi bir hâldeler.[/color]
Oyunda 3 sınıfın olması herkesin 3 sınıfa da sahip olması gerektiği anlamına gelmiyor. Savaşçıların GBZ dediğiniz şef de dahil hepsinde diğer sınıflardaki gibi adaletli bir şekilde oynayabilmesi ve ihtiyaçlarını giderebilmesi kanaatindeyim.
Savaşçının mutlaka bir büyücü veya şifacı karakterinin olması zorunluluğu bana göre zaman ve cüzdan israfından başka bir şey değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Megaevil »

TOLGA yazdı: 29 Nis 2020 02:43
Megaevil yazdı: 29 Nis 2020 00:46 Komiser 1 grupta 2 tank ile kesiliyor, Büyük büyücü 1 grupta 2 tank ile kesiliyor, Hakir tamamen tercihe göre değişiyor.(Kimine göre 1 tank kimine göre 2 tank...)
Onun haricinde savaşçıların bu güncellemeyle paçalarını kurtardıklarını düşünüyorum.Bence şu an gayet iyi bir hâldeler.[/color]
Oyunda 3 sınıfın olması herkesin 3 sınıfa da sahip olması gerektiği anlamına gelmiyor. Savaşçıların GBZ dediğiniz şef de dahil hepsinde diğer sınıflardaki gibi adaletli bir şekilde oynayabilmesi ve ihtiyaçlarını giderebilmesi kanaatindeyim.
Savaşçının mutlaka bir büyücü veya şifacı karakterinin olması zorunluluğu bana göre zaman ve cüzdan israfından başka bir şey değil.
Haklısın, ancak İKV oyuncusu nedense hiç rahatsız olmuyor bu durumdan.Ayrıca GBZ'de de keşke Komiser'deki gibi bir mekanik kullansalarmış.Kapalı Betadayken ne düşündüler çok merak ettim.Savaşçı sınıfına "GBZ gruplarından defol!" demişler resmen.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Megaevil yazdı: 29 Nis 2020 03:07 Haklısın, ancak İKV oyuncusu nedense hiç rahatsız olmuyor bu durumdan.Ayrıca GBZ'de de keşke Komiser'deki gibi bir mekanik kullansalarmış.Kapalı Betadayken ne düşündüler çok merak ettim.Savaşçı sınıfına "GBZ gruplarından defol!" demişler resmen.
Zamanında lonca ve arkadaş çevresinde sayesinde 3 karakterden de fulleyen çok fazla insan vardı, bu yüzden sanırım kimsenin sesi çıkmadı. Ben sadece savaşçı fulledim, çalındı. Oyunu bıraktım, başladığımda büyücü fulledim. Yeniden oyunu bıraktım. Benim gibi tek karakter oynayanlar bu konuşmaları yapabiliyor.
Resim