Arz'ın Lodos olma Nedenleri...

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Xbozox47
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Arz'ın Lodos olma Nedenleri...

Mesaj gönderen Xbozox47 »

Arkadaşlar oyunda genel bir izleme yaptım Lodos klanında olan bir çok kişi arz Ve arz olma nedenlerinden biri ise bizim duygularımızı sömürerek işlerini bitirip arz olmaları Biz okadar yardım ederiz sonra gider arz olur böyle birşey olamaz Eger arz olcaksalar kendi klanlarında durup her zaman arz olsunlar kalkıpta Şerefsizlikleriyle gülüp te görevlerini yaparken 2 gün sonrada arz olup bize dalarken görmek insanın zoruna gidiyor . Arz Klanına Sesleniyorum Ultraaslanların okadar ekibi var daha dün Herifi lodos gördüm abi yardım diyordu Daha bir çok isim var vermek istemedim. İyi Forumlar

ThEGoDTeaMcann
Kullanıcı avatarı
Partyqazap
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Arz'ın Lodos olma Nedenleri...

Mesaj gönderen Partyqazap »

Selamlar..........
Kardeşim Klanda Olmak Herkesin Harcı Değil Tabi.Ama Şuan Oyun Da Lonca Denen Bir Şey Var.Her Lonca Kendi Klanını Seçer.Tabi Düşük IVL De Olan Arkadaşlar Tabikide Bir Yerlere VarmaK için Yardım ALacak.Bu Konuda Sana Katılmıyorum....

-Party
-Partyqazap
-Partykutup
-Kaeriben
Kullanıcı avatarı
Lowerman
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Lowerman »

Sen adam olsan buraya yazman thegood daha neler neler 2m için adam olmadığını ortaya çıkarıyon..

Lowerman..TEŞKİLAT
Kullanıcı avatarı
Ultraslanqmudur
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Ultraslanqmudur »

Xbozox47 yazdı:Arkadaşlar oyunda genel bir izleme yaptım Lodos klanında olan bir çok kişi arz Ve arz olma nedenlerinden biri ise bizim duygularımızı sömürerek işlerini bitirip arz olmaları Biz okadar yardım ederiz sonra gider arz olur böyle birşey olamaz Eger arz olcaksalar kendi klanlarında durup her zaman arz olsunlar kalkıpta Şerefsizlikleriyle gülüp te görevlerini yaparken 2 gün sonrada arz olup bize dalarken görmek insanın zoruna gidiyor . Arz Klanına Sesleniyorum Ultraaslanların okadar ekibi var daha dün Herifi lodos gördüm abi yardım diyordu Daha bir çok isim var vermek istemedim. İyi Forumlar

ThEGoDTeaMcann

SeLamLaR

Öncelikle Lezgin Ultraslan üyesi bir kişi kimseye abi göreve yardım edermisin die bir kelime kullanmaz =)

Kimsedende yardım istemez isteyemez...

Ultraslan grubu bir zamanlar Lodos olmasına rağmen şimdi ise Arz klanının Grubudur ;)

Ve klan değiştirdik diye kimseye Laf-Söz etmek düşmez İyi forumlaR...

Ultraslanqmüdür
Resim
ReVoLVeR ~ FERİTaDa ~ JeSuHa