en kalabalık sunucu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: en kalabalık sunucu

Mesaj gönderen Serrakura »

SPIEGLEIN yazdı: 27 Kas 2017 09:19
Serrakura yazdı: 27 Kas 2017 09:15 cevap tabiki eminönü kardeşim elini sallasan birine çarpar :)
Örneğin ben ne zaman elimi sallasam berkana çarpıyorum 😂😂
Serrakura yazdı: 27 Kas 2017 09:21 metin def 23 aldım arz chara koydum :grin: lodos charda görmiyim seni :') :')
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Serrakura yazdı: 27 Kas 2017 09:22
SPIEGLEIN yazdı: 27 Kas 2017 09:19
Serrakura yazdı: 27 Kas 2017 09:15 cevap tabiki eminönü kardeşim elini sallasan birine çarpar :)
Örneğin ben ne zaman elimi sallasam berkana çarpıyorum 😂😂
Serrakura yazdı: 27 Kas 2017 09:21 metin def 23 aldım arz chara koydum :grin: lodos charda görmiyim seni :') :')
Ahahaha oo mermi boll demek istiyene gülde veririz mermide 😍😍😍
Resim
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Serrakura »

SPIEGLEIN yazdı: 27 Kas 2017 09:29
Ahahaha oo mermi boll demek istiyene gülde veririz mermide 😍😍😍
B-) B-)
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Eminönü ama orda oynamanı pek önermem. Tam oyundan zevk aldım derken, biri 5 level çar açıp klandan adına küfürler yağdırıyor.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

yun1010 yazdı: 28 Kas 2017 00:29 Eminönü ama orda oynamanı pek önermem. Tam oyundan zevk aldım derken, biri 5 level çar açıp klandan adına küfürler yağdırıyor.
Ve en son şahit olduğum olay :) bir nebze olsada sunucudan soğuttu diyebilirin ve e.ö deki arkadaşlar sağolsun özelime güzel şeyler yazdılar eö hakkında.

Yaklaşık 1 senedie e.öde oynuyorum ve bugün bir dengesiz vs teklfi etti kabul ettim hakem istedi iddali atacaktık lendi seçti hakemi seçtiği hakemi sağolsun arkadaşlar yardımı ile aradık geldi kendisi arkadaş defansif değilde ofansif istiyormuş vs yi onuda kabul ettim ofansif oldum gittim tılsım koydum ofansif için çünkü defansifti tılsımlarım bu kadar zahmete girdim sonrasında sivride iken hakem arkadaş giriş yaptı ve başlayacaktık herşey f4 çekene kadar çok güzeldi ve f4 çekti yan carı ile hakeme bir şeyler diyip kefil olmasını sağlayıp sözde tılsım vermeden v.s atacakmış benimle :). Hakem arkadaş sağolsun kendisi saygın bir kişi olduğu için direk gerekli tavri gösterip def etti başımızdan. Sonrasında klandan bir kaç hakaret :) yiyen olabilirsiniz tüm klan huzurunda koymuş olduğum iddayi 2 katına çıkartıp x5 bb3 ve 90 adet 10mlik bono ile vs teklifi sonucunda yine kaçıp ve itimat etmeyin bu insana v s den kaçar dediğimde kendisi :) vs başladı ki diyip savunma gerçekleştirebilecek insanlar görebilirsiniz.

Kısa ve öz olarak her insanları pek ciddiye almamak gerekiyor. Bölge atip maden çekip savaşıp keyfinize bakın.
Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

SPIEGLEIN yazdı: 28 Kas 2017 01:13
yun1010 yazdı: 28 Kas 2017 00:29 Eminönü ama orda oynamanı pek önermem. Tam oyundan zevk aldım derken, biri 5 level çar açıp klandan adına küfürler yağdırıyor.
Ve en son şahit olduğum olay :) bir nebze olsada sunucudan soğuttu diyebilirin ve e.ö deki arkadaşlar sağolsun özelime güzel şeyler yazdılar eö hakkında.

Yaklaşık 1 senedie e.öde oynuyorum ve bugün bir dengesiz vs teklfi etti kabul ettim hakem istedi iddali atacaktık lendi seçti hakemi seçtiği hakemi sağolsun arkadaşlar yardımı ile aradık geldi kendisi arkadaş defansif değilde ofansif istiyormuş vs yi onuda kabul ettim ofansif oldum gittim tılsım koydum ofansif için çünkü defansifti tılsımlarım bu kadar zahmete girdim sonrasında sivride iken hakem arkadaş giriş yaptı ve başlayacaktık herşey f4 çekene kadar çok güzeldi ve f4 çekti yan carı ile hakeme bir şeyler diyip kefil olmasını sağlayıp sözde tılsım vermeden v.s atacakmış benimle :). Hakem arkadaş sağolsun kendisi saygın bir kişi olduğu için direk gerekli tavri gösterip def etti başımızdan. Sonrasında klandan bir kaç hakaret :) yiyen olabilirsiniz tüm klan huzurunda koymuş olduğum iddayi 2 katına çıkartıp x5 bb3 ve 90 adet 10mlik bono ile vs teklifi sonucunda yine kaçıp ve itimat etmeyin bu insana v s den kaçar dediğimde kendisi :) vs başladı ki diyip savunma gerçekleştirebilecek insanlar görebilirsiniz.

Kısa ve öz olarak her insanları pek ciddiye almamak gerekiyor. Bölge atip maden çekip savaşıp keyfinize bakın.
Hocam ben anladım az çok ama araya birkaç tane noktalama işareti serpiştirseydin keşke :)
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

movie yazdı: 28 Kas 2017 02:42
SPIEGLEIN yazdı: 28 Kas 2017 01:13

Hocam ben anladım az çok ama araya birkaç tane noktalama işareti serpiştirseydin keşke :)
Araya reklam sokmak istemedim :))
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Kuşkusuz Eminönü.
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

eminonu ile beyazkosk basa bas gidiyor hocam bence beyazkoskte basla neden diye sorarsan yogunluk olarak ikisi de kalabalik eminonu sadece biraz daha fazla, eminonu daha sık çöküyor beyazkoske oranla
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
Winterfell
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Winterfell »

Tabii ki Tılsım.Yapmayın ama.
"Özgürlük ağacı zaman zaman vatanseverlerin ve gaddarların kanıyla tazelenir." (Thomas Jefferson)
"Vatanseverlik,acımasızların erdemidir." (Oscar Wilde)