twitch.tv/yigastv | İKV Yayınları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: twitch.tv/yigastv | İKV Yayınları

Mesaj gönderen Yafp »

BayTerapi yazdı: 13 Haz 2023 18:01
Yafp yazdı: 13 Haz 2023 01:06
BayTerapi yazdı: 24 May 2023 15:44
Yafp yazdı: 24 May 2023 10:11
BayTerapi yazdı: 08 May 2023 18:52

İzleyicin olurum tekrardan B-)
Birlikte oynasak hala çok keyif alırım... :) Bakalım, Türkçe karakterli yapamadım İKV'yi nedense... Ondan biraz oynayasım kaçtı :relaxed:
Oyunun son durumu vahim gibi görünüyor... soğuman iyi olmuş olabilir :')
Yine de eski Çemberlitaş videolarına bakınca çok giresim geliyor biliyor musun O:-)
İyi hatırlattın, üstünden geçeyim O:-)
Ben de bir açtım şöyle... Valla canım acıyor, ah be İKV...
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Dayanamıyorum, ara ara girip bakıyorum foruma. Oyunun grafikleri, atmosferi, hikayesi ve görev metinleri, her şeyi hoşuma gidiyor. Her foruma girişimde "güzel günler belki mazide kalmamıştır" inancıyla giriyorum :'|

Eskilerden tanıyan, daha önce yayınlara gelip selam veren veya oyunda eşlik eden varsa: Sevgiler :(
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Yafp yazdı: 17 Ara 2023 01:11 Dayanamıyorum, ara ara girip bakıyorum foruma. Oyunun grafikleri, atmosferi, hikayesi ve görev metinleri, her şeyi hoşuma gidiyor. Her foruma girişimde "güzel günler belki mazide kalmamıştır" inancıyla giriyorum :'|

Eskilerden tanıyan, daha önce yayınlara gelip selam veren veya oyunda eşlik eden varsa: Sevgiler :(
Yiğit bizde bırakmıştık 1.5 sene oldu sanırım şimdi tekrardan dönüş yaptık ':) ':) ':) eminönün denk gelirsen uğra :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

SPIEGLEIN yazdı: 17 Ara 2023 13:27
Yafp yazdı: 17 Ara 2023 01:11 Dayanamıyorum, ara ara girip bakıyorum foruma. Oyunun grafikleri, atmosferi, hikayesi ve görev metinleri, her şeyi hoşuma gidiyor. Her foruma girişimde "güzel günler belki mazide kalmamıştır" inancıyla giriyorum :'|

Yiğit bizde bırakmıştık 1.5 sene oldu sanırım şimdi tekrardan dönüş yaptık ':) ':) ':) eminönün denk gelirsen uğra :D
Valla neden olmasın, oyunun eski videolarını izleyeceğime bir indirip girebilirim :) girersem mutlaka haber veririm :blush: