Sunucu Güncellemesi Yayında!

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Cevapla
Nerull
Legendary Developer
Mesajlar: 1196
Kayıt: 13 Eki 2009 16:47
İletişim:

Sunucu Güncellemesi Yayında!

Mesaj gönderen Nerull » 01 Ağu 2017 07:20

Merhaba İKV Severler,

Kuklacı sunucusunda pilot olarak yayına aldığımız Tılsım hata düzeltmesi ve Teşkilat Bonosu ile ilgili değişiklikleri bu sabah itibariyle tüm sunucularda aktif hale getirdik. Geçtiğimiz haftadan bu yana aşağıda göreceğiniz önemli düzeltmeleri de tamamladık ve bu sabahki güncellemeyle birlikte onları da yayına aldık.


NELERİ DÜZELTTİK?
  • Lonca puanlarının toplanması ve web sitesindeki lonca listesinde görüntülenmesine yönelik hata giderildi.
  • Karakter silindiğinde loncadan ayrılmasına ilişkin lonca puanı kaybı yaşanmıyordu. Yapılan düzeltmeyle birlikte artık silinen karakter yeniden kurtarılırsa dahi lonca puanı kaybetmiş olacak.
  • Tesla Gözcü bazı durumlarda tek vuruşta ölebiliyordu, düzeltildi.
Sabah sunucu güncellemesi sırasında yapılan değişiklikler için ek dosya güncellemesi alınmasına gerek yoktur. Tılsımlar ve Teşkilat Bonosu ile ilgili önceki duyurumuzun detaylarını da aşağıda görebilirsiniz.
Tılsım DuyurusuGöster
Yakında sizlere "Yeni Genişleme Paketi" hakkında güzel haberler vermek üzere hazırlanıyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesinde, oyunda kritik olarak gördüğümüz bazı durumları belli aralıklarla güncellemeler yayınlayarak gidereceğimizi de duyurmak istedik.

İlk olarak pilot sunucu olarak seçtiğimiz Kuklacı sunucusunda 25 Temmuz Salı sabahı yayına alacağımız güncelleme ile aşağıdaki değişiklikler görülebilecek:

  • Alışverişi kolaylaştırmak üzere Teşkilat Bonosu yeniden oyuna eklendi. Eskiden olduğu gibi Mısır Çarşısı'nda Agop'tan 1 Milyon ve 10 Milyon değerindeki Teşkilat Bonoları alınabilecek.
  • Tılsımlar birbiri üzerine konulabiliyor ve aynı slotta iki Tılsım birden kullanılabiliyordu. Üstüste konmayan eşyaların aynı slotta kalmasına yönelik hatayı giderdik. Oyun dengelerini bozulmasına sebep olan bu hatayı düzeltmekte geç kaldığımız için oyuncularımızdan özür diliyoruz.
  • Düzenlemeyle birlikte daha önce üstüste konulmuş olan tılsımların etkileri "çalışmayacak" ve envanterde başka bir slota konularak ayrıldığında kullanılabilecektir. (Tılsımları ayırdıktan sonra oyundan çıkıp yeniden girerek Tılsımları aktif .etmeniz gerekmektedir.)


Güncelleme sabah "sunucu güncellemesi" sırasında yapılacak olup, sunucuya erişimde herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Kuklacı sunucusu oyuncuları yarın sabah ek dosya güncellemesi almadan doğrudan sunucuya erişebileceklerdir.

Kısa bir süre içerisinde ise diğer sunucularda bu güncellemenin yayına alınması planlanmaktadır.
Tüm oyuncularımızın bilgisine sunar, iyi eğlenceler dileriz.

Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir