Plafect'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Re: Plafect'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Mesaj gönderen Plafect00 »

Şifacım epey yol katetti. Şu an neredeyse 55 seviye ve Karaköy'e girebiliyor. Bu yolculukta asla unutamayacağımız bir grup bölgesi attık... 4 arkadaş Çemberlitaş'a girmeye karar verdik, benim görevleri yapmak için. Ve çıktığımızda 4 saat geçmişti. Ben ve bir arkadaş 2 karakteri aynı anda oynuyorduk.

Başta kolaydı. Biraz yalpalasak da becerebiliyorduk. yol savaşçısını 2. denemede kestik. Bir şey atmadı.
Resim

X için de çok uğraşmadık. Ayrıca Gbm x beni özlemişti.
Resim

Ve geldik 2. bölgeye... Bakın şifacımız 50 tane kudret iksiri içti diyorum size. İksirler havada uçuştu... Kan gövdeyi götürdü. Semihayı içeri atmayı 10 kere, içeride kesmeyi 20 kere denedik... Arkadaş tankı ve büyücüyü aynı anda oynadığından büyücüye geçtiğinde bbyi ben yapmak zorunda kalıyordum. Semiha 21 cana düşene kadar bb3 ile çektiklerini bozuyor, 21 canda met 23 takıp kudret iksiri içip abanıyordum. Aslında bu sistem güzel çalışıyordu ama biz Semiha'ya abanırken tank arkadaş büyücüsüne geçtiğinden eğer Semiha büyücülerden birini çekerse ben de m23 taktığım için onu bozamıyorduk ve hasar yetmiyordu. Benim hasarım zaten 2100, m23'ü de çıkaramıyorum. Bir de 3 büyücüyüz. Zar zor kestik. Bu kadar uğraşa karşılık hiçbir eşya alamamış olsak da Chernobyl'in görevlerini yapmış ve unutulamayacak bir anıyı günlük sayfalarına el birliğiyle eklemiş olduk.
Resim

Sonra hemen diğer görevleri de halledip Karaköy'e girdim. Girdiğimde Zaten Chernobyl 53 seviyeydi. Hortlaktan sıra alıp 2.5 saat kastım ve neredeyse 55 seviye oldum. Ve çok sıkıldım. Öte yandan, üzerime 3-5 parça akslepios tek efsun eşya aldım ve Cilveli Asa basmaya karar verdim. Normalde şifacıya şaheser asa basmazdım ancak cilveliyi kullanacağım. Zehirci olduğumda elime hemen cilveli alıp can basıp tekrar Attalus'a geçeceğim.

Bende malzemelerin çoğu vardı. Kalanları da kısa bir sürede toplayıp asayı bastım.
Resim
Resim
Resim
Resim

Tabi asa basarken çok ticaret yaptım ama bunların hiçbiri güzel kar ettiğim ticaretler değillerdi. Sadece çok güzel kar ettiğim bir ticareti paylaşacağım. bb3'ü hatırlayın, 58t'ye mal etmiştim. Tam bir sayı vermek istemem ama aşağı yukarı 85t'ye satmış oldum.
Resim
Resim

Bayterapi'nin düşürdüğü bir reçeteyi üretmeye karar verdik. Malzemeleri çarçabuk topladık ve ürettik. 8t'ye mal oluyor. Satabilirse 15t gibi bir fiyattan satacak.
Resim

Ve son zamanlarda kestiğim Karaköy bosslarından düşen tek şey.
Resim
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Adam 53 level şifasına Cilveli basmış ben zamanında 55 lvl şifama 55 lvllik asa basıcam dediğimde loncada kimse takmadıydı

Hayırlı olsun Nükleer Kardeş
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Oman Tanrem. Cilveli asa. Hayırlı olsun ;)
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Plafect00 yazdı: 13 Oca 2021 05:08
TOLGARDA yazdı: 12 Oca 2021 21:11 Çernobil'in 4 saatlik Gaffar görevine ait ss'leri atmazsan ben kendi günlüğümde paylaşırım :grimacing:

Geçen gün görev yapmak için 4 kişi çt'ye girdik ve tüm bölgeyi almamız saat 23.37'den 3.48'e kadar sürdü. Bitirmeden çıkmama kararı aldığımız için böyle rezil bir bölge tamamlamış olduk.
viewtopic.php?f=46&t=124144
Tam olarak durum bu, Mahperi'yle daha sonra ben de bölge atmıştım kötü biri değildi.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Alaşım kastık.
Resim
Resim

Bayterapist hazır buraya kadar gelmişken cilveli asa üreteyim dedi. Hay hay dedik.
Resim
Resim

Ve Chernobyl... 59. seviye oldu. Ben şimdiden Attalus asa, zırh ve ceketi üretmeye başlayacağım. Bir yandan da boss kesip Attalus ayakkabı, pantolon ve eldiven düşüreceğim.
Resim

Şimdilik her şey iyi gidiyor ama sınav haftam yaklaştığından tekrar maden artırıcı alıp dolaşmayı düşünüyorum, bu sefer adada. Bilenler bilir, maden çekerken daha kolay ders çalışabiliyorum. Belki maden raporuna devam ederim.
Resim
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
cehennemsogugu
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen cehennemsogugu »

hayırlı olsun yeni asan. bir an önce dehşet saçmaya başladığı günleri görmek dileğiyle :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Çok cilve yapma kardeş,iyi bir şey değil.
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

ejedrogl yazdı: 16 Oca 2021 01:08 Çok cilve yapma kardeş,iyi bir şey değil.
Töbe, hiç ar namus kalmamış.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Sonne yazdı: 16 Oca 2021 09:03
ejedrogl yazdı: 16 Oca 2021 01:08 Çok cilve yapma kardeş,iyi bir şey değil.
Töbe, hiç ar namus kalmamış.
🤭
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Bir yandan komiser için gerekli görevleri yaparken bir yandan da gbz atıyordum. 3. gbz'mi attım. Sanırım bir süreliğine daha da atmayacağım.
Resim

Sınav haftam yaklaştığından maden çekmeye başlayacağımı söylemiştim. İlk günün hasılatı.
Resim
ERG

Fazıl SARRAFOĞLU