Windows 10 Hatası

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
Lordofthehorse
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: AMAÇSIZLAR

Windows 10 Hatası

Mesaj gönderen Lordofthehorse »

Herkese hayırlı günler dilerim ben bu konuyu 2 aydır araştırıyorum fakat bir cozum bulamıyorum ve bu konuyu desteğe yazdıgımda geri dönüş bile alamıyorum ben napayım şimdi bilgisayarımı satıp daha düşük bi sistemmi toplayayım ne istiyorsunuz destekden mesajlarıma cevap alamıyorsam bu şirkette artık bi geliştirici bile yok demekki ya bize artık yeni bölge gelmeyecek oyun bu böyle kabullenın olene kadar dıyın yada gelıstırıcılerın bı resmını atın bı dünya gozuyle gorelım ttnet dedik buyuk fırma dedık ters köşe ettiniz 2 dk oyuna gırıyorum karakterlerımı fullemısım para kasayım dıyorum holde 2 metrede bır dusuyorum ben boyleysem oyuna yenı baslayan arkadaslar napacak tuzunuz kuru olabılır ama bızım değil az bi ilgi şefkat yeter artık lütfen developerların bi resmini çekin geliştiğini görüp gönlümüz ferahlasın YETER ARTIK 6.Sene Hayırlı olsun
Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti istemem gelmeni,
Yokluğunda buldum seni;
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme, artık neye yarar?
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Windows 10 Hatası

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Kardeşim Türkçe'de noktalama işaretleri var. Kullanmanı tavsiye ederim.

Konuya gelince holde ara sıra bende hata alıyorum. Ama seninki gibi sık sık değil. Destek ekibinin sorunlara çözüm üretmede pasif kaldığı bilinen bir gerçek zaten.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Amirim
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Amirim »

Kesinlikle haklısın. Hol'e girerken bile atıyor, sonrasında sürekli atmalar mevcut. Destek w10 kaynaklı vs. diyor ama bu bir bahane değil. Kusura bakmasınlar hole her girdiğimde pc yi tekrar başlatamam ki bununda bir faydası olmuyor.

Gelelim güncellemeler vs. Adamsanız bi resim atar bi iş yaptığınızı kanıtlarsınız. Gerçekten suç duyurusunda bulunma kafasındayım artık resmen dolandırıcılık bu. Daha böyle buglar düzenlenmiyor. Bizde yazılım geliştirme sektöründe çalışıyoruz böyle proje yönetimi olmaz. O kazandığınız para helal değil kusura bakmayın. Bence gece uyku girmemesi lazım gözünüze.

Nys Sn MŞKlsN gLb. Ok.Kib.bY
Kullanıcı avatarı
LyKaoN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Fıerce

Mesaj gönderen LyKaoN »

Oyunu uyumluluk ayarlarından Windows 7 ile başlatmayı dene.Ayni sorun bende de vardı dedigim sekilde halledebildim.
# İNSCRİB
# LykaoN
# checkup
# Njord
Amirim
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Amirim »

LyKaoN yazdı:Oyunu uyumluluk ayarlarından Windows 7 ile başlatmayı dene.Ayni sorun bende de vardı dedigim sekilde halledebildim.
işe yaramadı hocam
BDJKR
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Payitaht

Mesaj gönderen BDJKR »

sistem bilgilerini, ekran kartının markasını-modelini ve anlık fps değerlerini yazarsan yardımcı olabilirim dostum.
Kullanıcı avatarı
RastabaN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen RastabaN »

Aynı şey bende de var dostum Büyük Hol bölgesi benim için yok resmen.Oyuna girdiğim andan itibaren 2 dakika sürmeden atıyor.Özellikle kasa veya çantayı açınca.Bende halen bir çözüm alamadım ne destekten ne de forumdan.Çözebilen varsa buraya yazsın.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

RastabaN yazdı:Aynı şey bende de var dostum Büyük Hol bölgesi benim için yok resmen.Oyuna girdiğim andan itibaren 2 dakika sürmeden atıyor.Özellikle kasa veya çantayı açınca.Bende halen bir çözüm alamadım ne destekten ne de forumdan.Çözebilen varsa buraya yazsın.
8 ve 10'da çıkan bir sorun. Çift ekran kartlıı bilgisayarlarda ikv için otomatik olarak güçsüz kartın devreye girdiğini büyük holde ise bunun güçsüz kaldığını düşünüyorum. Manuel olarak güçlü olan ise başlatmayı seçmeyi deneyin
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: