Güncelleme Paketi - Diriliş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MrDexter1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Zouka

Re: Güncelleme Paketi - Diriliş

Mesaj gönderen MrDexter1 »

yumurtakafa yazdı: 20 Ağu 2017 16:05 aklıma geldi tekrar bi göz atıyım dedim konunun ilk entry si yok,uçurmuşlar :hushed:
İsteyenler toplu olarak iletilerini sildirebiliyorlar :blush:
Konuyu merak edenler için.
Serinplay yazdı:
Merhabalar,

İstanbul Kıyamet Vakti güncelleme önerim hakkında hazırladığım konuyu "Genel Etkileşim" bölümünde sizlere sunarım. Sizlerde fikir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Resim
Kıyametten sonra karşı kıta ile iletişim kopmuştu.

Resim

Zamanla birçok oluşum Eminönü'nde varlığını sürdürmeye çalışmış ancak günümüze kadar sadece Teşkilat , Arz ve Lodos klanları kalabilmiştir.
Resim
Uzun yıllar sonra bir işaret görüldü....
Resim
Direnişçiler...
Resim
Karşı kıta da olaylar iyice karışmış ve işler kötüye gitmeye başlamıştı.Direnişçiler bu kadim düşmanlara karşı savaş verirken içlerinden çıkabilecek hainleri unutmuşlardı.

Bu yüzden çok ağır bir darbe yediler.
Karşı kıta İsyancılar ve Direnişçiler olarak ikiye ayrıldı.

İsyancılar Erg'in gücü ile kafayı bulmuş ve düşmanın emrinde çalışmaya başlamış hainlerdi.
Resim
Direnişçi birlikleri artık bu kalabalık düşmanla baş edemeyecek konuma gelmişti.Bu yüzden tüm imkanları ile bir gemi inşa ettiler.

Resim

Bir umut ışığı , bir yardım eli arayışında boğazın sisli sularına bir direnişçi birlik yollandı.
Sis yoğundu ve onlara yön gösterecek bir pusula yoktu.Ama sonunda kara göründü...
Resim

Direnişin sizin gücünüze ihtiyacı var.Tabi size muhteşem ganimetlerden de pay verilecek.

Şimdi direnişe katıl ve düşmana karşı savaş !

YENİ BİLGİLER ;

* Sahile yanaşan direnişçi gemisine tıklayarak yeni bölgeye ışınlanabilirsiniz.Ancak öncelikle [49][Kelle Avcısı] Gaffar Bey'i öldür görevi tamamlanmış olmalıdır.Ayrıca yolculuk ücreti olarak 3 adet [Motorin] çantanızda bulunmalıdır.Bu sayede Sığınaklar boş kalmamış yeni oyuncularda bundan faydalanmış olacaktır.

* Yeni bölgedeki düşmanlar daha irileşmiş cinler , isyancı birlikleri , yoğun Erg'e maruz kalmış başıboş saldırganlardır.

* Bölgedeki Erg çok yoğundur ve bu yüzden buradaki düşmanlar çok güçlüdür.Tek başına savaşabilirsiniz ancak biraz yardım fena olmaz.

* Grup bölgelerinden nadir olarak eşya değil reçete düşmektedir.Ve yeni şaheserler sadece üretimle elde edilinebilir.

* Artık düşürdüğünüz fazladan şaheserler çöpe gitmeyecek.Çünkü yeni şaheser silahlar eskilerinin birleşiminden meydana gelmektedir.

ResimAlıntıdır.

Örnek Reçete [Yıldırım Kılıç][Sv.50]:

- 3 Bıçak Sırtı Kılıç
- 10 Jadeit
- 10 Saf Altın
- 10 Kondrit
- 100 Komodo Kuyruğu
- 1000 Madalya
- 1000 Vibranyum
- 1000 Lepidolit
- 1000 Zirkon

Gibi.

* Bu bölgede folklor cinlerinin Kral'ı da bulunmaktadır.Görev örgüsünde önemli rol oynar.

* Galata Kulesi direnişin merkezi haline gelmiştir.

GELEN YENİLİKLER ;

* Dükkanda Akçe ile alınabilir yeni taşınabilir otomat sistemi.Bu sistem Meranların gizli teknolojilerinin bir örneğidir.Bu ürüne sahip olanlar istediği yerde iksir marketine ulaşabilir veya eşyaları satabilir.

Seviye sınırı 60'a yükseltildi ve yeni görevler eklendi.

* Yeni şaheser eşyalar ! Yeni Reçeteler...

* Yeni madenler ; Vibranyum , Zirkon , Lepidolit

* Yeni düşmanlar ve yeni grup bölgeleri !

* Bazı efekt güncellemeleri ve hataların giderilmesi.

Resimlerin çoğu alıntıdır ve konuya uygun seçilmiştir.Bu bölge İKV evrenine getirilebilecek ve hikaye örgüsünü devam ettirebilecektir.Önerim bu kadar aslında çok basit ve daha önceki yıllarda çok kez önerilmiş bir konu.Ben bu konuyu bir hikaye ile ele alıp görseller ile sizlere sundum.

Teşekkürler...

Dipnot :[/color]
* Konu Genel Etkileşim'e açılarak oyuncuların bilgisine sunulmuştur.Ayrıca destek forumu yoluyla ilgili birimlere yollanmıştır.
* Konumuz sadece bu öneridir.Her konuda olduğu gibi oyunu kötüleme veya "böyle birşey gelmez" gibi yorumların konuyla alakası yoktur.Bu tür yorumlar yerine fikir ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.Okuduğunuz için teşekkürler.
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

MrDexter1 yazdı: 20 Ağu 2017 22:51
yumurtakafa yazdı: 20 Ağu 2017 16:05 aklıma geldi tekrar bi göz atıyım dedim konunun ilk entry si yok,uçurmuşlar :hushed:
İsteyenler toplu olarak iletilerini sildirebiliyorlar :blush:
Konuyu merak edenler için.
Serinplay yazdı:
Merhabalar,

İstanbul Kıyamet Vakti güncelleme önerim hakkında hazırladığım konuyu "Genel Etkileşim" bölümünde sizlere sunarım. Sizlerde fikir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Resim
Kıyametten sonra karşı kıta ile iletişim kopmuştu.

Resim

Zamanla birçok oluşum Eminönü'nde varlığını sürdürmeye çalışmış ancak günümüze kadar sadece Teşkilat , Arz ve Lodos klanları kalabilmiştir.
Resim
Uzun yıllar sonra bir işaret görüldü....
Resim
Direnişçiler...
Resim
Karşı kıta da olaylar iyice karışmış ve işler kötüye gitmeye başlamıştı.Direnişçiler bu kadim düşmanlara karşı savaş verirken içlerinden çıkabilecek hainleri unutmuşlardı.

Bu yüzden çok ağır bir darbe yediler.
Karşı kıta İsyancılar ve Direnişçiler olarak ikiye ayrıldı.

İsyancılar Erg'in gücü ile kafayı bulmuş ve düşmanın emrinde çalışmaya başlamış hainlerdi.
Resim
Direnişçi birlikleri artık bu kalabalık düşmanla baş edemeyecek konuma gelmişti.Bu yüzden tüm imkanları ile bir gemi inşa ettiler.

Resim

Bir umut ışığı , bir yardım eli arayışında boğazın sisli sularına bir direnişçi birlik yollandı.
Sis yoğundu ve onlara yön gösterecek bir pusula yoktu.Ama sonunda kara göründü...
Resim

Direnişin sizin gücünüze ihtiyacı var.Tabi size muhteşem ganimetlerden de pay verilecek.

Şimdi direnişe katıl ve düşmana karşı savaş !

YENİ BİLGİLER ;

* Sahile yanaşan direnişçi gemisine tıklayarak yeni bölgeye ışınlanabilirsiniz.Ancak öncelikle [49][Kelle Avcısı] Gaffar Bey'i öldür görevi tamamlanmış olmalıdır.Ayrıca yolculuk ücreti olarak 3 adet [Motorin] çantanızda bulunmalıdır.Bu sayede Sığınaklar boş kalmamış yeni oyuncularda bundan faydalanmış olacaktır.

* Yeni bölgedeki düşmanlar daha irileşmiş cinler , isyancı birlikleri , yoğun Erg'e maruz kalmış başıboş saldırganlardır.

* Bölgedeki Erg çok yoğundur ve bu yüzden buradaki düşmanlar çok güçlüdür.Tek başına savaşabilirsiniz ancak biraz yardım fena olmaz.

* Grup bölgelerinden nadir olarak eşya değil reçete düşmektedir.Ve yeni şaheserler sadece üretimle elde edilinebilir.

* Artık düşürdüğünüz fazladan şaheserler çöpe gitmeyecek.Çünkü yeni şaheser silahlar eskilerinin birleşiminden meydana gelmektedir.

ResimAlıntıdır.

Örnek Reçete [Yıldırım Kılıç][Sv.50]:

- 3 Bıçak Sırtı Kılıç
- 10 Jadeit
- 10 Saf Altın
- 10 Kondrit
- 100 Komodo Kuyruğu
- 1000 Madalya
- 1000 Vibranyum
- 1000 Lepidolit
- 1000 Zirkon

Gibi.

* Bu bölgede folklor cinlerinin Kral'ı da bulunmaktadır.Görev örgüsünde önemli rol oynar.

* Galata Kulesi direnişin merkezi haline gelmiştir.

GELEN YENİLİKLER ;

* Dükkanda Akçe ile alınabilir yeni taşınabilir otomat sistemi.Bu sistem Meranların gizli teknolojilerinin bir örneğidir.Bu ürüne sahip olanlar istediği yerde iksir marketine ulaşabilir veya eşyaları satabilir.

Seviye sınırı 60'a yükseltildi ve yeni görevler eklendi.

* Yeni şaheser eşyalar ! Yeni Reçeteler...

* Yeni madenler ; Vibranyum , Zirkon , Lepidolit

* Yeni düşmanlar ve yeni grup bölgeleri !

* Bazı efekt güncellemeleri ve hataların giderilmesi.

Resimlerin çoğu alıntıdır ve konuya uygun seçilmiştir.Bu bölge İKV evrenine getirilebilecek ve hikaye örgüsünü devam ettirebilecektir.Önerim bu kadar aslında çok basit ve daha önceki yıllarda çok kez önerilmiş bir konu.Ben bu konuyu bir hikaye ile ele alıp görseller ile sizlere sundum.

Teşekkürler...

Dipnot :[/color]
* Konu Genel Etkileşim'e açılarak oyuncuların bilgisine sunulmuştur.Ayrıca destek forumu yoluyla ilgili birimlere yollanmıştır.
* Konumuz sadece bu öneridir.Her konuda olduğu gibi oyunu kötüleme veya "böyle birşey gelmez" gibi yorumların konuyla alakası yoktur.Bu tür yorumlar yerine fikir ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.Okuduğunuz için teşekkürler.

İtem birleştirme kısmı hariç gayet güzel fikir
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

İsminin değişmesi lazım.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Eline sağlık güzel çalışma
Kullanıcı avatarı
Beykozlu0894
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: WTF TURKUAZ

Mesaj gönderen Beykozlu0894 »

Güncel
Kullanıcı avatarı
Scalgar
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Scalgar »

Silah tasarımı çok güzel olmuş çok hoşuma gitti.
Nothing