Görüşler Ve Düşünceler ... [Okumayan Arz Kalmasın ! ]

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
ChildrenOfArz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Görüşler Ve Düşünceler ... [Okumayan Arz Kalmasın ! ]

Mesaj gönderen ChildrenOfArz »

Bilindiği Kıyametin üzerinden tam 3 yıl geçiyor.Şuan ben Doğduğum ve büyüdüğüm şehir Gaziantepteyim.Burası şuanda tam bir kaos içerisinde.Gaziantepliler yaratıklara karşı el birliğiyle savaşıyor.Altını çizerek belli etmem lazım ki yaratıkların hepsi kötü değil ! Dün savaş alanında tam bir Fareadam canımı alacakken "Gigor" İsimli bir fareadam beni kurtardı.Zaten katliamlar yüzünden Gaziantepin Toplam Nüfusu şuan 50 Kişi! İyi yaratıklar bize yardım etmese şimdiye yok olmuş olacaktık.Gigorla uzun uzun kesiştik.Sonra bana Fare adam diliyle bir şeyler mırıldandı.Aç olduğunu anladım.Ama beni öldürmeyeceğini de anladım.Neyse ki birazcık bildiğim kadarıyla kendi dilleriyle onu insanların arasına davet ettim.Kent merkezinde İyi yaratıklarla insanlar çok iyi anlaşıyor barış içinde yaşıyorlardı.Ama her geçen gün tükenen stoklarımız nedeniyle göç etmeye karar verdik.50 İnsan + 43 İyi Yaratıkla yola koyulduk.Diğer yaratıkların bizim göçtüğümüzü anlamamaları için üzerlerine evcil hayvanlarımızı saldık.İstanbula doğru göçüyoruz.Yolda bir çok engel karşımıza çıktı.Beni en çok etkileyen yolda İyi yaratıkların bize çok cefakar davranmalarıydı.Bunun en büyük kanıtı ise Adana Yolu üzerinde Toros Dağlarında pusuya düştüğümüzde İyi yaratıkların bizleri koruması kendi canlarını tehlikeye atmalarıydı.43 Yaratıktan sadece 1i canlı kaldı o da Gigor.Arkadaşlarının başında ağlıyor ve hıçkırıyordu.Sonra bize dönüp "Arkadaşlarım da biliyordu ki İstanbul da iyi karşılanmayacaktık.Duymuştuk ama size söylemiyorduk İstanbulda Bir Klan kurulmuş.Fareadamları,Kurtadamları ve diğer yaratıkları iyi kötü gözetmeksizin katlediyorlarmış.Yaratıkların yaşamaya hakkı yok diyorlarmış.Allah kaderimizi böyle yazmış Allaha mı karşı gelelim ? Söyleyin İnsaoğulları Söyleyin.Düşünmüyorlar mı bu sizin bencil olanlarınız siz bizim anamızı babamızı öldürdüğünüzde bizim size kinimiz artmayacak mı ?Sonra biz de sizin ananızı babanızı öldürmeyecekmiyiz ? Böyle böyle devam etmiyecek mi ? Sonra nolacak hepimiz yok olacağız.Kim isterdi şu çirkin lağım farelerinin bizim atamız olmasını ? Söyleyin..." Sessizlik hakimdi.Gigor haklıydı.Baskını yapan yaratıklar da bu kinle bize saldırmıştı.Bütün insanlar sonra Gigoru alkışladı.Yola devam ettiler.40 gün 40 gece sonra İstanbula Vardılar.Tam 51 Kişi.Şehire girdiğimizde herkes bize şaşkınlıkla bakıyorlardı.Çünkü onlara şimdiye dek yaratıklar kötü yaratıklar saldırgan ve aptal diye öğretmişlerdi.Biz insanların yanımızda Bir Fareadam getirdiğmizi gördüklerinde şaşkına dönmüşlerdi.Uzaktan Lodosların geldiği belirginleşti.Ben tam Lodoslarla irtibata geçerken. "Saldırın Güneşin Çocukları" diye bir ses duydum.Şaşkına döndüm.Bu Gigorun bahsettiği Lodos Klanı ve Lideri İsmet Beydi.Biz Antepliler hemen Gigoru linç edilmekten kurtardık.Bi iki kadın gelip bize bu taraftan diye yol gösterdi.Arkamızda 1000e yakın kişi vardı.Hepsi Gigoru öldürmek için aç tazı gibi koşuyorlardı.Ara sokaklardan hızlıca yürüdük ve bir kaleye yaklaştık.1000e yakın kişi bizim bu kaleye girdiğimizi görünce kaleyi ateşe vermeye çalıştılar.Neyse ki kadın muhafızlar bunu engellediler ve kalabalığı dağıttılar.Orta yaşlı bi kadının odasına girdik.Odanın yanında bir kütüphane.Aydın insanlar olduklarını anladım.Kadın Lideriniz kim dedi ? Ben öne atıldım.Merhaba dedi.Ben Handan Hanım.Arzın Çocukları Gazetesi editörü ve Klanı Başkanıyım.Olanlar için İstanbul adına özür dilerim dedi.Ben de ne mahsuru olacak dedim.Bize görüşlerini anlattı.İnsanlarla iyi yaratıkların barış içinde yaşayabileceklerini saldırgan yaratık ve insanların da imha edilmesi gerektiğini söyledi.Ama imha etmeden önce onları barışa çağırmayı teklif etmeyi en son çare imha etmek gerektiğini söyledi.Biz zaten öyleydik diye söz aldım.Yolda bir çok yaratık bizim uğrumuza öldüler.Tek Gigor Canlı kaldı.Tanıtayım size Gigor.Gigor iyi yaratıklardan biri.Gigor Handan Hanıma selam verdi.Sonra da Handan Hanım bizi klanına girmeyi teklif etti.Biz de seve seve kabul ettik.Gigor da klana kayıt oldu.Zekiliği ve ticaret becerisi nedeniyle Kalede Tüccarlık yapmaya başladı.Biz de barış uğruna savaşmaya...

Gigor,Topal,Yalnız Adam

Ve bir çok zararsız yaratıklar.Neden ölsünler ki ?

İnsanlar Yaratıklar kardeştir.Ayrım yapan Kalleştir.

Bilgi Bizim gücümüz [Arzın Çocukları ]

Bilinçsiz yaratıkları iksirlerle bilinçli yapabiliriz.En son çare onları öldürmektir...

İnsanlık Adına Kardeşlik Adına Barış Adına SEN DE KATIL ARZIN ÇOCUKLARI

İkvye Katil Dolmuş Vurun Arzlar Vurun...
DaRKNiqHT
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Görüşler Ve Düşünceler ... [Okumayan Arz Kalmasın ! ]

Mesaj gönderen DaRKNiqHT »

süper ;)
Kullanıcı avatarı
ChildrenOfArz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ChildrenOfArz »

SaoL Hocam

Baska Yorum yapan yok mu ? :D
Kullanıcı avatarı
Kanbur
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Kanbur »

süper olmuş beğendim:D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Zincir Bozan
Zincir Bozan

Mesaj gönderen fenomen »

guzel olmus
handanın ölümü
http://www.dailymotion.com/video/xdb1dm_ikv-handan-olumu-fenomen_videogames

''Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor.''
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen EmirBerkKorkmaz »

Güzel...
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    тüяк ѕιℓαнℓı кυννєтℓєяι ℓση¢αѕı вιηвαşı
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
Crossxyenichari
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Bloody Touch

Mesaj gönderen Crossxyenichari »

İlginç yaratıcı ve o kadar da harika... ;)
Resim
05057932466
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen 05057932466 »

Ne alaka ne gaziante pi yaa bi açıkLa xP
Kullanıcı avatarı
Stromm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Stromm »

Hım.. qüZel yaw :D
░║StRomm MaRdinLixLoRd ║░

..кєѕкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє...
Kullanıcı avatarı
Hunter
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Hunter »

Akıcılığı olan bir hikaye ..
Emeğine sağlık ..
Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.

KabusxLoncası
Kabusxhunter