Kıyamet Günlükleri Kazananları!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
BlackHatCadillac
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Kıyamet Günlükleri Kazananları!

Mesaj gönderen BlackHatCadillac »

Tebrikler flewz e sevindim umarım günlüğüne devam edersin
Süper güçlerim olsa süper marketin yolunu tutardım
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

kekikserp yazdı:Flewz günlüğü boşver sesinden dolayı bile hakediyor ödülü.
Haklı.

Kazanan herkesi tekrar tebrik ederim.
Kullanıcı avatarı
ttevekkel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ttevekkel »

Başta Retaliation ve FıratÇakıroglu kardeşlerimi ve dereceye giren tüm arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim.
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

ttevekkel yazdı:Başta Retaliation ve FıratÇakıroglu kardeşlerimi ve dereceye giren tüm arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim.
Teşekkür ederiz kardeşim eksik olma.Sağol.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Öncelikle forumda yaşanan kötü hadiseler sonucu üzüldüğümü belirtmek isterim.Dün akşam mobilde olduğum ve evimde de misafir olduğundan dolayı sadece okumakla yetindim.Olaylar karşısında üzüldüm,mahcup duruma düştüm.Flewz dostuma hayırlı olsun.Kendisini sever,sayarım.Sesinin de çok hoş olduğunu kendi günlüğünde yazmışımdır.Ancak açık sözlülük yapmam gerekirse videoları uzun olduğundan dolayı 20 25 dakika izleyebiliyordum.Kendisinden de bu konuda burada özür dilemek isterim.

Seven dostumuza bir konuda hak verdim.Ancak konuyu fazla irdelediği için diğer forum kullanıcıları tarafından eleştiri oklarına maruz kaldı.Benim şimdi söyleyeceklerim kimseyi ne savunacak,ne de eleştiriye maruz bırakacak cinsten.Ben sadece realistik bir yaklaşımda bulunacağım.

Flewz hocam kesinlikle hak etti.Emre'nin de ilk 5'te olmasını isterdim.Kendi adını göremeyince şaşırdım açıkçası.Ben birinci olduğumu öğrendiğimde bir ileti yazıp çıktım,misafirim gelmişti.Emre'ye bu konuda güveniyordum.Ancak forumdaki yaşanan hadiselerden ötürü kime ne desem bilemedim açıkça ve ben de susup izlemeyi tercih ettim.Burada daha anlatılacak çok şey olduğunu hepimiz biliyoruz.Ancak What Happened to Kıyamet Günlükleri,Stays in Kıyamet Günlükleri diyelim.
Resim
Kullanıcı avatarı
gullucex
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen gullucex »

İlk başta Retaliation , Flewz arkadaşlarımızı çok tebrik ederim günlükleri gerçekten inanılmazdı. Açıkçası ilk onların günlüklerini takip ediyordum. İlk onların günlükleri dikkatimi çekmişti. Günlükleri okurken, izlerken çok keyif aldım.Diğer kazanan ve katılım gösteren arkadaşlarımızı da tebrik ederim . Ayrıca Seven' ın günlüğü de dereceye girmeliydi kesinlikle ;)
birdakikaafkyım
Tonbalık
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Öncelikle beni halen listelerde göremeyen dostlarıma veyahut destek veren arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Ne yazık ki belirtildiği gibi ''üslup'' denilen bir sözcük ile olayı geçiştirdiler. Kime ne demişiz kime sövmüşüz bunu sorgularım. Sayanlar sövenler var demek ki üslup tarzımız bu şekilde olacakmış. Baştan hata yapmışız.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Seven yazdı:Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Bundan sonra günlük yazmıyorum.

Bırakan kişiler bile ödülü hak ederken seçilmemek gerçekten emekleri ayaklar altına almak demektir. Herkese hayatında bol şans.

Öncelikle şu konuyu esas alırsak değerlendirme buna göre yapılmalıdır.
Günlük içeriğinde neler olmalıdır?

Gün içerisinde oyunda neler yaptığınızı anlatıp, anlattıklarınız ile ilgili ekran görüntülerini veya video paylaşmalısınız. Eğlendiğimiz anların ekran görüntülerini ve video'larını alarak, gün sonunda günlüğümüze eklemeli ve o anları ölümsüzleştirmeliyiz.
Hem bir önceki hem de şimdiki yarışma için doğru bir yorum. Bunu daha önce dile getirip hikayelerin günlük olarak değil yazım kısmına yazılması ve oraya da özel bir yarışma yapılması önerisinde bulunmuştum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

istanbulunsesi yazdı:Dereceye giren arkadaşlark tebrik ediyorum :)

Edit: Reta iki günlük yarışmasınıda sen mi kazandın? Öyleyse helal :)
gullucex yazdı:İlk başta Retaliation , Flewz arkadaşlarımızı çok tebrik ederim günlükleri gerçekten inanılmazdı. Açıkçası ilk onların günlüklerini takip ediyordum. İlk onların günlükleri dikkatimi çekmişti. Günlükleri okurken, izlerken çok keyif aldım.Diğer kazanan ve katılım gösteren arkadaşlarımızı da tebrik ederim . Ayrıca Seven' ın günlüğü de dereceye girmeliydi kesinlikle ;)
ttevekkel yazdı:Başta Retaliation ve FıratÇakıroglu kardeşlerimi ve dereceye giren tüm arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim.
Öncelikle hepinize teşekkür ederim.2 defa üst üste kazandım evet ama takdir yönetimindir.Beni takip eden,okuyan,tebrik eden kısacası sesimin ulaştığı herkese tekrardan teşekkür eder,selamlarımı iletirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

TOLGARDA yazdı:
Seven yazdı:Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Bundan sonra günlük yazmıyorum.

Bırakan kişiler bile ödülü hak ederken seçilmemek gerçekten emekleri ayaklar altına almak demektir. Herkese hayatında bol şans.

Öncelikle şu konuyu esas alırsak değerlendirme buna göre yapılmalıdır.
Günlük içeriğinde neler olmalıdır?

Gün içerisinde oyunda neler yaptığınızı anlatıp, anlattıklarınız ile ilgili ekran görüntülerini veya video paylaşmalısınız. Eğlendiğimiz anların ekran görüntülerini ve video'larını alarak, gün sonunda günlüğümüze eklemeli ve o anları ölümsüzleştirmeliyiz.
Hem bir önceki hem de şimdiki yarışma için doğru bir yorum. Bunu daha önce dile getirip hikayelerin günlük olarak değil yazım kısmına yazılması ve oraya da özel bir yarışma yapılması önerisinde bulunmuştum.

Teşekkür ediyorum. Bu arada o vermiş olduğun öneriyi görmüştüm verilen cevabı da görmüştüm artık herşeyin hayırlısı olsun.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim