Kıyamet Günlükleri Kazananları!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Exile

Re: Kıyamet Günlükleri Kazananları!

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Katılım gösterenleri ve dereceye girenleri tebrik ederim .

Günlüğü ödül içinmi tutuyorsunuz onu anlayamadım . Hem anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz diyorsunuz hem de ödül gelmeyince artık yazmıcam diyorsunuz . Yazmadan önce böyle bir etkinlikmi vardı ? Ya da vardı da benmi bilmiyordum . Günlüğü ödül için değil anıları ölümsüzleştirmek için tutmalısınız . Ben bu konuda TOLGARDA adlı kullanıcıyı tebrik ederim . Ödüllü bir yarışma olduğu için bu yarışmaya günlüğünü dahil etmemiş arkadaş . Bana göre sonuçları eleştiren ( yarışmaya katılan ) kişiler anı tutmak için değil ödül için günlük tutmuştur . Size yarışma başladığında ADALETLİ karar verecez demediler . Birde 13 14 gün diyorsunuzda Forumda bir yerde okuduğuma göre bir aylık süre aralığında istediğiniz zaman aralığında tutabilirsiniz yazıyordu . Ben mi yanlış gördüm yoksa .
kekikserp
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen kekikserp »

YankeeGoHome yazdı:Katılım gösterenleri ve dereceye girenleri tebrik ederim .

Günlüğü ödül içinmi tutuyorsunuz onu anlayamadım . Hem anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz diyorsunuz hem de ödül gelmeyince artık yazmıcam diyorsunuz . Yazmadan önce böyle bir etkinlikmi vardı ? Ya da vardı da benmi bilmiyordum . Günlüğü ödül için değil anıları ölümsüzleştirmek için tutmalısınız . Ben bu konuda TOLGARDA adlı kullanıcıyı tebrik ederim . Ödüllü bir yarışma olduğu için bu yarışmaya günlüğünü dahil etmemiş arkadaş . Bana göre sonuçları eleştiren ( yarışmaya katılan ) kişiler anı tutmak için değil ödül için günlük tutmuştur . Size yarışma başladığında ADALETLİ karar verecez demediler . Birde 13 14 gün diyorsunuzda Forumda bir yerde okuduğuma göre bir aylık süre aralığında istediğiniz zaman aralığında tutabilirsiniz yazıyordu . Ben mi yanlış gördüm yoksa .
Klavyene sağlık dostum, tam olarak bunu kavramaları gerekiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

YankeeGoHome yazdı:Katılım gösterenleri ve dereceye girenleri tebrik ederim .

Ben günlüğümü sadece etkinlik kapsamında değil genel anlamda yazıyordum lakin günlüğüm dereceye girmemiş ve günlük yazsam bu saatten sonra boş geçmişin geleceğe ışık tutsun diyorlar ve dereceye bile giremiyoruz. Hak yendiği ortadadır.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Dereceye giren arkadaşlark tebrik ediyorum :)

Edit: Reta iki günlük yarışmasınıda sen mi kazandın? Öyleyse helal :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Yetkililerden bir cevap bekliyorum. Bu haksızlık karşısında söyleyecek bir cümle sözünüzü gerçekten merak etmekteyim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
DreamCatcheR
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen DreamCatcheR »

Çok yerinde ve adil bir kazanan listesi açıklanmış. Kazanan herkese helal olsun. Adamlar yazıyor!

Edit: Flewz'i seviyoruz. 8-)
Resim
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

Merhaba Saygıdeğer İKV Forum Kullanıcıları,

Önceliğim kazanan diğer arkadaşları tebrik etmek ve başarılarının devamını dilemektir.

Ayrıca çok değerli Juri'ye de beni seçtikleri için sonsuz saygılarımı iletiyorum ve adaletli bir seçim yaptıkları düşüncemin sonuna kadar arkasındayım.

Bu arada beni destekleyenler sizleri hiçbir zaman unutamam zaten bu dereceye girdiysem unutmayın bunun büyük bir yüzdesi de sizlerin sayesindedir. Beni takip edip, okuyup, desteklediğiniz için sizlere de minnettarım.

Unutmadan söyleyeyim ağız kalabalığı yapanlar elbet olacaktır, lütfen o arkadaşlarımıza aldırış etmeyelim; onlara da daha yaratıcı günlüklerde bol şanslar diliyorum, hepinizin yolu açık olsun.

Unutmayın önemli olan ödül değil insanlarla olan samimiyetinizi geliştirmek, güzel dostluklar edinmektir. Ben şahsen çok güzel dostluklar edindim bunun kanıtı da bu mesajı okuyanlardan bi kaç kişidir elbet. Şuna da önemle değinmek istiyorum; kimseyi rakibim olarak görmedim ve kimsenin günlüğüne burnumu sokmadım. Herkesin hak ettiği yerde olduğunu düşünüyorum.

Yeniden aranızda olmak gerçekten çok güzeldi teşekkürler.

Saygılar ve sevgiler...

Flewz.
Resim

Resim

Resim

Lorem ipsum dolor sit amet.
kekikserp
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen kekikserp »

Flewz yazdı:Merhaba Saygıdeğer İKV Forum Kullanıcıları,

Önceliğim kazanan diğer arkadaşları tebrik etmek ve başarılarının devamını dilemektir.

Ayrıca çok değerli Juri'ye de beni seçtikleri için sonsuz saygılarımı iletiyorum ve adaletli bir seçim yaptıkları düşüncemin sonuna kadar arkasındayım.

Bu arada beni destekleyenler sizleri hiçbir zaman unutamam zaten bu dereceye girdiysem unutmayın bunun büyük bir yüzdesi de sizlerin sayesindedir. Beni takip edip, okuyup, desteklediğiniz için sizlere de minnettarım.

Unutmadan söyleyeyim ağız kalabalığı yapanlar elbet olacaktır, lütfen o arkadaşlarımıza aldırış etmeyelim; onlara da daha yaratıcı günlüklerde bol şanslar diliyorum, hepinizin yolu açık olsun.

Unutmayın önemli olan ödül değil insanlarla olan samimiyetinizi geliştirmek, güzel dostluklar edinmektir. Ben şahsen çok güzel dostluklar edindim bunun kanıtı da bu mesajı okuyanlardan bi kaç kişidir elbet. Şuna da önemle değinmek istiyorum; kimseyi rakibim olarak görmedim ve kimsenin günlüğüne burnumu sokmadım. Herkesin hak ettiği yerde olduğunu düşünüyorum.

Yeniden aranızda olmak gerçekten çok güzeldi teşekkürler.

Saygılar ve sevgiler...

Flewz.
Sesli olarak almak isterdim duygularını :D Biz seni sesinle tanıyıp sevdik
Resim
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

kekikserp yazdı:Flewz günlüğü boşver sesinden dolayı bile hakediyor ödülü.
Merhaba kekikserp,
Bu güzel yorumun için teşekkürler...
Hayatta herşey gönlünce olsun inşallah.

DreamCatcheR yazdı:Çok yerinde ve adil bir kazanan listesi açıklanmış. Kazanan herkese helal olsun. Adamlar yazıyor!

Edit: Flewz'i seviyoruz. 8-)
Merhaba DreamCathceR,
Yorumun için çok müteşekkirim ben de seni seviyorum dostum :)
Hayatta herşey gönlünce olur inşallah.

Kendinize iyi bakın.
Saygılar ve sevgilerle...
Resim

Resim

Resim

Lorem ipsum dolor sit amet.
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Öncelikle başta Furkan, Retaliation olmak üzere tüm kazananları tebrik ederim. Furkan, biraz da doğum günü hediyesi gibi oldu :) İKV tarihinin en güzel günlüklerinden birini yazıyorsun, başarılarının devamını dilerim.
kekikserp yazdı:Flewz günlüğü boşver sesinden dolayı bile hakediyor ödülü.
Sana tamamen katılıyorum dostum :D Aman Allah'ım o nasıl sestir !