Güncelleme hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Güncelleme hk.

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

Selamun Aleyküm

Herkesin merak konusu olan güncelleme hakkında önemli bir detayı sizinle paylaşmak istedim . Kaynak sağlam , çoook isterdim ismini vermeyi fakat ismini vermemem kaydı ile forumda paylaşma sözünü aldım artık inanmak yada inanmamak size kalmış.

İstanbul kıyamet Vakti , hikaye açısından gerçekten çok sürükleyici bir oyun tangriss köprüsünde goruyoruz ay'ın evrelerini . Oyuna güncelleme aslında 15 nisan 2015 te gelecekti. Peki sobee ve ttnet ne yaptı.(not. Neden o tarih derseniz ay tutulmasi tarihidir.

Sobee üzerinde calistigi oyun hakkinda yeni bir fikre büründü. Ellerinde yapmaya calistiklari Kader mühûleri oyunu tutarsa ikv yi 10. Senesinde kapatip oyunculari o oyun uzerinden para kaynagi olarak goreceklerdi. Fakat eger beklenen ilgi olmazda ise şuan çok emin oldugum yeni paketi ikv ye sürüp ikv ile devam edeceklerdi. Evet şuan ikv ve km arasında bir secim yapacaklar. Km gram tutmadigi icin iste biz 10. Yili bekledik sabreden oyunculara tsk ederiz falan diye aralik 2016 da guncellemeyi GETIRECEKLER. GETIRECEKLER.GETIRECEKLER. 2. Guncelleme yilbasinda dükkana olacak dükkana yenilikler ve duzenleme yapilacak. Ikvnin boyutu dehisecek o yuzden tekrar kurucaz . Saygideger kardesimden ogrenebildiklerimi aktarmak istedim . Aktarmazdim belki fakat cok insan merak icinde ve bir tek aciklama yok. Daha ogrenebilecegim birsey olursa baslik hakkinda paylasacagim.

Iyi forumlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
Tertip
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Tek Yumruk

Re: Güncelleme hk.

Mesaj gönderen Tertip »

İşte beklediğimiz açıklama nihayet geldi. :lol:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ANGELETTA
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ANGELETTA »

İnsanlar bu zamana kadar zaten bu sözlerle umutlanıp geldi , birisi türk telekom dan ismini vermek istemediği akrabası ile konuştu diğeri sobee den amcasıyla ;)

kusura bakmayın hocam artık gerçekçi gelmiyor bu denli sözler :shock:
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

gerçekçi gelip gelmemesi konusunda sana birsey diyemem fakat göreceksiniz ve o zaman ölmez sağ kalırsam konumu güncelleyeceğim

İyi forumlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

istanbulunsesi yazdı:Zannımca oyuna son bir güncelleme silsilesi gelir. O ara km ile kar olayına bakarlar. Bu mücadelenin sonunda kaybeden oyunun sunucu fişleri yavaştan çekilir. Eğer kaybeden ikv olursa gelen güncelleme ile bi 4-5 yıl daha idare edilir ve kapanır :( kaybeden km olursa devleri kovarlar yaptığınız oyuna diyip :) belki ikv nin önüne açılır TT ile bağlar falan kopar vs :):)
Güzel bir ilham kaynağı olmuş gibi :):)

Açıkcası ben güncelleme gelecek hayalperestçilerinden biriyim ama yapmış olduğun açıklamadaki şu tutmazsa yayınlarız bölümü uçuk geldi biraz. Adamlar o kadar emek verdikten sonra güncellemeyip neden km tutmazsa yayınlasınlar ki? Böyle oyun politikası veya iş politikası mı olur. Paketi çıkartıp para kazanırlar :)

Hemfikir olduğumuz tek konu var zaten o da; güncelleme yapacak ya ekip yok ya da oyun bir güncelleme kaldıramaz (oyun motoru veya gb&tılsım sisteminden dolayı)

Sende diyosunki yaptılar ama beklediler :) Başka bişey demiyorum konu kayıp kapanmasın diye ama istediğim mesajı verdim diye düşünüyorum :)
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

Nerüll dayımın oğlu olur bana güncellemenin geleceğini söyledi
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Ben 3 farklı developerle konuşup hepsinden aynı şeyleri duyduğum zaman da foruma yazmıştım ama yalan çıktı. Bence sana bunları kim söylediyse yalan söylemiş inanma.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Kanka bir bitmediniz...afedersin
Bu forum 2013 den itibaren bir sürü kahin gördü hepsi fısss çıktı.Arka arkaya koysan burdan fizana gider net.

viewtopic.php?f=46&t=136995&start=20
Al daha taze elimizde..
viewtopic.php?f=46&t=131191
buda meşhur bombamız..
viewtopic.php?f=46&t=118203
bak sezgileri çok kuvvetli olan arkadaşlarımızda varmış :D
viewtopic.php?f=46&t=124171
erinmemiş yazmış helal olsun valla :D
viewtopic.php?f=46&t=132985
evet,motor degişecek ve oyun uçacak.
viewtopic.php?f=46&t=122923
ay tutulmasına dayanarak bir tarih ortaya attılar oda boş çıktı.
viewtopic.php?f=46&t=132744
kapıyı açmamışlar kardeş heralde yenilik içeri girememiş.
viewtopic.php?f=64&t=125743
https://www.youtube.com/watch?v=Z6nsbIJ ... e=youtu.be
ele avuca gelmez bir montajla insanları kandırmaya çalışan bir arkadaşımız daha...Neyse başka bir oyuna ait oldugu çıktıda mevzu kapandı.
viewtopic.php?f=46&t=130038
Asa mevuzu şokloyan arkadaş hatalı şoklamış ordan çözüldü iş.

daha çok vardı çok neyse Allah akıl fikir versin birde ortak noktanız isim verememe ve pat diye ortaya çıkma korkutuyorsunuz beni kardeş.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Algı, olgu olarak ikiye ayırıyorum ben bunu bir tarafda ikvden gelen paracıklar, sözde gelen güncellemeler , diğer tarafdan yönetim açıklamaları oyuncuların umudu vs

bakalım algımı olguyu , olgumu algıyı yenecek .

ayriyetten bu oyun için diyorum dikkat, Bülen birsen ile konuştuğumda kendisi çok samimi bir insandır şöyle dile geldi; ikv 'nin o eski yapıcı kadrosu yok ve ikvye "geniş çapta" güncelleme gelmesi yok denecek kadar az

herkes umut ediyor bende 10 yıla özel hem sizin hem kendim için umut edecem :) bakalım 49 seviye ile 10 sene ayakta kalan oyunmu kazanacak!
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Arkadaşlar gözünüzü seveyim ne diye böyle şeyleri uydurmakla cartla curtla uğraşıyorsunuz :)
Yok kendinizden o kadar eminsiniz ki yok o böyle oldu yok şu şöyle oldu şu zamanda ay tutuldu bla bla bla.
Daha bir kaç gün önce bir eleman sözde destekten gelen mesajı paylaştı yok size neden yalan söylim elime ne geçicek tarzı şeyler yazdı demekki bu tür insanların ellerine birşey geçiyormuş hayatlarında hiç önemsenmediler sanırım ki şurada iki üç insanın kendilerine ilgi ve meraklı bakışı kendilerini tatmin ediyor.
Benimde elimde Devlerle konuştuğum bir kaç önemli bilgi var fakat ne zaman devler işlerini adam akıllı yaptılar ki söylediği sözlere inanma gereksimi duyayım. Doğruluk payı illaki olabilir ama kesin şöyle kesin böyle diyemem. Çok ciddiyim bu oyuna bu kadar takılmayın mübarek bayram gidin gezin tozun büyüklerinizin ellerini öpün :)
Geleceği varsa gelir gelir zaten artık bu kadar kasmanın hiç bir anlamı yok vesselam.