Sizden Gelenler [Hayatımda İKV Var!] Kazananları Belli Oldu!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: -.-

Re: Sizden Gelenler [Hayatımda İKV Var!] Kazananları Belli O

Mesaj gönderen zamanvakti »

DreamCatcheR yazdı:
Vezirx27 yazdı:Hangi haktan bahsediyosunuz arkadaşlar ? Olayı anlamaları geretiği gibi anlayıp anlatmaları gerektiği anlatıyorlar!
Bu saçma diyaloğu daha fazla sürdürmeme gerek yok. Bilen bilir, içim rahat çok şükür.
1000 akçeni vereyim de susup şu köşede utan kardeş. :lol: Herife bak ya, hem utanmadan iki hesapla katılıp 1000 akçe için burada tatava yapıyor, hem de fakir ama gururlu genç ayaklarına yatıp siz diskalifiye etmediniz ben çekildim diyor. Bir de üstüne yaptığı işgüzarlık ortaya çıkınca hakkımızı koruyan adamlara çamur atıyor. Neyse kardeş, böyle böyle görüyoruz kimin ne olduğunu.
Haklısın
Beyazköşk (50) Tuğrabey (Şifacı)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Yetkiniz sizi benden üstün kılamaz. Sizin üstünlüğünüz bu forumdan ve oyundan çıktığım kadardır. Ben kendimi bilirim gerisini önemsemem. Burada bilende bilirki 1000 Akçe için böyle birşey yapmayacağımızı.
Herşeyiniz saçma, adelet diye tabir ettiğiniz herşey. Sizin cevaplayamacağınız şeyleri sadece silmekten başka bir şey yaptığınız yok.
Güzel bir kaza süsü verdiniz bana eyvallah :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: JANDARMA

Mesaj gönderen Seven »

zamanvakti yazdı:
DreamCatcheR yazdı:
Vezirx27 yazdı:Hangi haktan bahsediyosunuz arkadaşlar ? Olayı anlamaları geretiği gibi anlayıp anlatmaları gerektiği anlatıyorlar!
Bu saçma diyaloğu daha fazla sürdürmeme gerek yok. Bilen bilir, içim rahat çok şükür.
1000 akçeni vereyim de susup şu köşede utan kardeş. :lol: Herife bak ya, hem utanmadan iki hesapla katılıp 1000 akçe için burada tatava yapıyor, hem de fakir ama gururlu genç ayaklarına yatıp siz diskalifiye etmediniz ben çekildim diyor. Bir de üstüne yaptığı işgüzarlık ortaya çıkınca hakkımızı koruyan adamlara çamur atıyor. Neyse kardeş, böyle böyle görüyoruz kimin ne olduğunu.
Haklısın
Hakkımızı koruyan adamlara çamur atıyor.
Başından sonuna kadar haklısın..!
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Voice Of Voiceless

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Vezirx27 yazdı:Yarışmaya katılan zaten 2 kişi var. Aynı hesaba yükleme olmasını istediğimiz için mi aynı kişi oluyoruz ?
Bu konuda hak veriyorum.Kazanan kişi istediği hesaba aktarabilir ödülünü.2 ödül tek hesaba aktarılamaz diye kural görmedim henüz etkinliklerde
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

FireFighter095 yazdı:Bu konuda hak veriyorum.Kazanan kişi istediği hesaba aktarabilir ödülünü.2 ödül tek hesaba aktarılamaz diye kural görmedim henüz etkinliklerde
Zifan yazdı:
  • Her katılımcı yalnızca bir kez yarışmaya katılabilir.
Etkinliğe katılan Vezirx27 adlı forum kullanıcısının; yine aynı IP adresinden giriş yapmış olduğu Jackx adlı forum hesabıyla da etkinliğe katıldığı, etkinlik sonucunda iki paylaşımın da dereceye girmesi ile ödüllerin yüklenme aşamasında bahsedilen Teşkilat - Vezirx ve Eminönü - Tükrük adlı karakterlerin aynı hesapta bulunduğu tespit edilmiştir. Gerek forum hesaplarına aynı IP'den giriş yapılmış olması, gerekse belirtilen iki karakterin de aynı üyelikte yer alması üstte alıntı yaptığımız kuralın açıkça ihlal edildiğini göstermektedir.

Konu kişisel tartışmaya dönüşmeye başladığı için yorumlara kapatılmıştır. Bilginize.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli