Reznow Teşkilat Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: İKV Reznow Günlügü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Yorumunuz olarak teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım

Oyuna girdim Electrycity adlı büyücümle çöp maden çekmek için yola koyuldum kasam dolmuştu ve bankaya gittim madenlerimi yerleştirirken ''ÇamurKasa'' adlı Savaşcı pm attı Aktarım yapabilirmiyiz diye.
Tabii dedim ve bir kaç eşya verdikten sonra oyundan çıkış yaptı

Resim

Resim

Ardından hemen sonra ''Çamurbey'' Adlı 9 level bir savaşcı geldi ardından eşyalarini teslim etmeye koyuldum
Resim

Resim
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba Uzun bir aradan sonra tam gaz olaylara devam :D

Oyuna furkan abinin girdigini gördüm ve hemen sordum Mevlana asa üretmek istiyorum düşmedigi için sordum ve gerek görmedi kıyo asa üretsen daha iyi oldugunu önerdi hem kolay para kasabilirdim. bana 3 adet asa reçetesi verdi trans sıfır kelvin ve kıyo sağolsun
Resim

Ve elinde olan kıyamet asa reçetesinin malzemelerinden verdi
Resim

Bende hemen hızlıca banka çarima geçip 4 adet hidrojen sattigini gördüm ve hemen satın aldım 4m den
Resim

Daha sonra GBMX e son şifaci arandigini duydum hemen gittim gruba aldı ve içeriye çekti hızlıca seri seri slotlarda takılmadan devam ediyorduk
Resim

Nedense ss çekmedim slotlarda rahat rahat gidiyorduk ve şalterlerde ard arda 4-5 kere öldük :D sinirlendik baya o sırada tankımız oyundan çıkmış yan çarina girmiş kiyamet asa tıkla üret satiyormuş bizde çıkıcaktık bende fiyatini sordum o bizim gruptaki Policee oldugunu söyledi ve grupca sinirlenip pm attik ısrarlarimiz sonucunda oyuna geri döndü(SS ALMAYİ UNUTTUM KB)

Vee Geldik ilk Boss Yol Savaşçısına Hazırlıklarımızı yaptık dirençleri açtık ve hızlıca kesmeye başladık Ve Sonunda Kestik işte o an :o o kadar çok şaşırdımki hiç beklemedigim bir anda oldu bu :D
Resim

Daha sonra geldik GBM X e bunuda seri bir şekilde kestik fakat 2 adet kayip verdik ve bende ejder kk mi harcamış bulunmaktayim neyseki 1 adetten zarar gelmez :)
Resim

Bügünlükde bu kadar iyi günler dilerim :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Herkeze merhaba öncelikle daha önceden Kıyamet asa üreteceğimi söylemiştim ve yavaş yavaş malzeme toplama işine başladim. :)

Kıyamet asa olarak Liderlik Mücevheri Adlı ganimet oldugunu gördüm ve abimin çarina giriş yaptim Ve Solucani kestik Sağolsun her çorbada katkısı olan Furkan abi yardim etti sağolsun ve başariyla kesildi Solucan Liderligi alıp ayrıldım maden aramaya.
Resim

Daha sonra Yeşil elmas aradim 7 adetini 5m ye satiyordu kalsın dedigimde bedavadan verdi kendisine burdan çok teşekkür ederim.
Resim

Daha sonra 6 adet yoncayi 13.500m den almaya karar verdim ve başariyla ticareti gercekleştirdik Bügün benim için çok verimli bir gündü Malzemelerin Yarisini tamamladım
Resim

Bügünlük bu kadar iyi günler dilerim :=)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
8-)
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Herkeze Selam ilk olarak Paylaşım yapmıyordum çünkü kendimi unutturmaya çalıştım fakat bende kendimi unutamadım ve buraya yazma kararı aldım. Furkan abinin loncasina girmiştim ve Öyle biraz görevleri madenleri çektikten sonra mebrure hanimin orda çıkış yaptim oyuna girdigimde ''L I L'' Loncasında olan Megatron adlı şahıs bana hırsız dedi bende olayı anlamak için sordum birisi benim çarıma girmiş sözde. ve 60m para çalmış megatrondan. Olayı anlamak için sordum ben böyle bir şey yapmadim o anlamadi dontweeknow diye bir büyücüymüş biraz araştırdıktan sonra adamın ismini bulduk eski L İ L Lonca üyesiymiş meğer. Reznow adlı karakterle hırsızlık yapıldıgını söyledi fakat bu karakter seviyesi 1 Seviyeymiş bende ilk birşey anlamadim fakat sonradan anladim adım hırsıza cıktı kesin dedim ve sordum elinde Herhangi bir kanıt varmı diye cevap vermedi ve sonradan dediğimde ise ss elimde yok dedi bende anlamadim birşey sonra üstüne gidince ben yapmadim fakat ücretini karşılamak istiyordumkı son anda aileme küfür edip oyundan çıktı ve bende günlügüme nokta koymuş bulunmaktayım bi aralar yokum sizden özür diliyorum günlügü yarida bıraktıgım için fakat ben böyle şeyleri kaldıramıyorum kusura bakmayin bir ara bu günlügü rafa kaldırmayi düşünüyorum Hepinize iyi günler. Bana Yardim eden herkezin büyüklerimin ellerinden öpüyorum hoşçakalın sağlıcakla kalın.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Yine birilerinin umutları yıkıldı.Pes etmemeni öneriyorum.İnşallah yakın zamanda tekrar yazmaya başlarsın.Biraz kafanı dinlendir.
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşekkür ederim yorumun için
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Her sana küfur edildiğinde birşeylere son vericeksen veya oyundan soğuyacaksan boşuna oynuyorsun zaten . Banada küfür ederler ancak yasaklarım şikayetler geçerim ve bu ettiği küfürler hiçde zoruma gitmez . Çünkü küfür onun karakterini gösterir . Sanada yasaklayıp geçmeni öneririm . Zaten kanıtı yok diyorsun klana 1 defa hırsız yazan kişinin kanıtı olmadığını yazsan yeterlidir . Günlüğüne devam edersen takip edicem .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Benzeri bir olay başımıza geldi zamanında.Bir şekilde lonca arkadaşlarımızla atlattık.
3-5 gün ara vermeni öneririm.Şuan zaten oyuna girme isteğin dahi yoktur.3-5 gün sonra dostlarına tekrardan daha sıkı şekilde oyuna dönersin.
Geçmiş olsun...
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

İlk olarak teşekkür ederim bir kaç gün ara vereceğim sonra düşünüceğim artık devam edip devam etmiyeceğim konusunda.
Resim
Resim
Kilitli