Tolgarda'nın Günlüğü [Kuklacı]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Tolgarda'nın Günlüğü [Kuklacı]

Mesaj gönderen Retaliation »

Yine de hayırlı olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Retaliation yazdı:Yine de hayırlı olsun.
Teşekkürler, senin yorum yapmanı hiç beklemiyordum açıkçası sürpriz oldu. Aynı zamanda mutlu da oldum çünkü yeterince oyuna giremediğim için anlatacak pek bir şeyim yok bu yüzden de etkileyici bir günlük yazamadım ama yine de hevesliyim hala :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

TOLGARDA yazdı:
Retaliation yazdı:Yine de hayırlı olsun.
Teşekkürler, senin yorum yapmanı hiç beklemiyordum açıkçası sürpriz oldu. Aynı zamanda mutlu da oldum çünkü yeterince oyuna giremediğim için anlatacak pek bir şeyim yok bu yüzden de etkileyici bir günlük yazamadım ama yine de hevesliyim hala :)
Aaaa,gücendim ama. :D :D.Etkileyici günlük konusunda talihsizlik yaşıyorsun.Prnt Screen tuşun arızalıymış herhalde.Hiç dert etme.Ekstra programlar arkadaşımın da dediği gibi iş görecektir.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Retaliation yazdı:Aaaa,gücendim ama. :D :D.Etkileyici günlük konusunda talihsizlik yaşıyorsun.Prnt Screen tuşun arızalıymış herhalde.Hiç dert etme.Ekstra programlar arkadaşın da dediği gibi iş görecektir.
Böyle samimi yorumlar almak gerçekten çok hoş bir şey tekrar teşekkür ederim. Bugün başıma o kadar kötü olaylar geldi yine de bu yorumlara gülebildim :)

-------

Ekstara programlar işe yarıyor fakat o zaman oyun oynanamayacak kadar kasıyor bu yüzden düşen çantanın, yaptığım alışverişin falan ss'ini alma şansım olmuyor güvenli bir yerde durup programı açıp öyle ss alabiliyorum.

Bugün maden toplarken uzaktaki örümcek beni gördü ve üzerime saldırdı zaten canım %2'ydi öldüm ben de ama hiç beklemediğim bir şekilde başta canlandım. Biraz mağaradan çıkayım diye ganimet penceresini kapatmadan ortalıkta gezindim. :D

Resim

Mağaraya geri dönmeyi denediğimde ise kapıda amaçsızca bekleyen bir ofansif savaşçı yüzünden yarım saatim heba oldu.

Baktım olmuyor parasına zar atılır yazan birisi ile zar attım dedim "kaça atarsın" o da dedi ki " tek el 2m" dedim "100bin olur mu" o da tamam dedikten sonra ben kaybettim, parayı verip mağaraya doğru yola koyuldum bakytım olmuyor cin görevi yapan bir şifacıya yardım ettim.

Şuan mağaraya girdim ve oyunu alta alıp bu iletiyi yazıyorum çünkü mağarada içim daralıyor çok sıkıyorum ama sistem bunu gerektiriyor.

Not: Mağara, Büyük Hol'dür. Hiç sevmediğim ve anlam veremediğim bir bölge olması yüzünden böyle diyorum. Aynı şey Yeraltı içinde geçerli zorunlu olarak oralarda ne kadar saatler harcadık oysa ki ne güzel Eminönü boş boş duruyordu. İşte en üzüldüğüm şey de bu aslında orada Eminönü dururken zamanımızın hiçbir özelliği olmayan bu mağaralarda geçmek zorunda olması.
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Çok aksi bir durum olmadığı sürece Eminönü'de takılıyorum.Orda KP kasıyorum.Koleksiyonluk itemler düşürmeye çalışıyorum.
Eminönü atmosferi gerçekten hiçbir bölgede yok.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Yanlış hatırlamıyorsam ta yılbaşında ya da 29 Ekim'de hediye vermişlerdi o ürünü.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Gadolinyum :)
Resim
Bir salgı daha tamamlanmış oldu.

Bir hafta kadar yoktum demiştim ancak bir hafta sürmedi. Daha doğrusu fırsat bulabildim. Bugün onu da yapacaktık okulun konfereans solunu küçük olduu için başka bir okula gittik ve bir haftadır herkes bunu konuşuyor nasıl bir şey olacak diye merak ediyor. Bugün bir ders önceden prova yapmaya gittik ve elektrikler kesildi. Okuldan gelen 9 sınıfta kapıdan geri döndü :D

Hayatım hep böyle ilginç şeyler ile dolu oyun günlüğü değilde özel hayatımı anlatan bir günlük yazsaydım kesin tutardı moderatörlerde konuya bakıp çıkmaz "merakla bekliyoruz.." gibi yorumlardan bana da atarlardı. Tabi bir tanesi hariç o derdi ki özel hayatınızı riske attığınız için iletilerinizi siliyorum :D

Oyuna gelecek olursak bugün bana borcu olan arkadaşı gördüm beni hatırladın mı dediğimde hayır dedi. Kasa karakterini sordum bu senin karakterin mi diye cevap vermedi. Birkaç mesaj daha attıktan sonra karakterin asıl sahibi oyunda değil dedi. Sanırım 6m yalan oldu :/

Şuan için 6m bir kondrit demek ve hedefe ulaşmak için bence büyük bir adım. Bugün bir gadolinyum çıktı şansıma ve onu da madenleri yazdığım konuya ekledim takas etmek için. Konu imzamda bulunuyor, normalde günülüğümde imzayı kapatıyorum ancak bu ileti için kapatmayacağım, merak eden arkadaşlar olursa imzamda ki "Tolgarda'nın Madenleri" konusunu inceleyebilirler.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Bu iki gün çok güzel geçti :)

Resim

Akşama doğru veya yarın holde kullandığım maden yolumu harita üzerinde çizerek anlatacağım.

Şuan elimde bulunanlar

[Peptit Klorotoksin] x3
[Örümcek Salgısı] x2
[Gadolinyum] x2
[Safran] x2
[Kondrit] x1

M1 Reçetesi için alıncaklar;

[Kondrit] x17
[Jadeit] x24
[Peptit Klorotoksin] x9
[Örümcek Salgısı] x10
[Xenotim] x24
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Çok sevdiğim ve uzun zamandır yapmadığım bir şeyi yaptım. Tek başıma Lodos mekanına daldım, tabiki arkadaşlar muhafızlara bırakmadan öldürdüler :D
Resim

Bugün birazda Xenotim kasmaya çalıştım ama beş tane Defansif Dövüşme (II) 1 Tılsımı ve iki tane Depar (III) 2 Reçetesi'nden başka bir şey düşmedi
En son Naveran tarafından 05 May 2016 23:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine imza kaldırıldı.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Resim
Uzun süre sonrasında tekrar oyundayım. Sabah girebildim her zaman ki gibi ama bugün farklı bir şey vardı. Ortalıkta iki tank arkadaş dolanıyordu hem örümcekleri toplayıp bıraktıkları için zaman kaybettirip durdular hatta arkadaki örümceklerde canlanınca arada kalıp öldüm hem de oralıkta hiç maden bırakmadılar. Girdim ancak hiçbir şey yapamadım.