Tolgarda'nın Günlüğü [Kuklacı]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Tolgarda'nın Günlüğü [Kuklacı]

Mesaj gönderen TOLGARDA »

TOLGARDA yazdı: 09 Mar 2019 16:09 Bugün ikv forum'a üyeliğimin 8. yıldönümü
Birkaç gün önce 9 olmuş :)

Geçen günlerde büyücü karakterimle GBM X görevimi tamamladım ama ÇT'de bile oyun ara ara atıyordu. Hata yeme korkusuyla ss alamadım ama ondan sonra diğer karakterimle sığınağa girip düşünen adamla fotoğraf çektim.

Resim

Savaşçımı da holde 54 yapmaya çalışıyorum. Bu sayede hol görev istemiyorken düşürdüğüm euksenit zırhı giyerek önüne gelene saldıran boş savaşçı izleniminden kurtulabilirim.

Ayrıca beni görenler de X bile yapmadan nasıl 56. seviye oldun diye soruyorlar :)
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Merhaba, bugün savaşçımı 54. seviye yaptım ve 39. seviye platin zırh görünümünden sonunda kurtuldum. Savaşçımın yeni halini görebilirsiniz.

Resim

Ardından oyunda savaşçıyla da bir işim kalmayınca hiçbir amacım olmadan büyücüye girdim. Çeteci mağarası önünden geçerken dedim ki neden buraya girmeyeyim ve içeri girip Dev Ana'yı kestim.

Resim

Ardından biraz daha ilerleyip Lodos Tüccar'ını da kestikten sonra oyunda yapacak bir şeyim kalmadığı için çıktım.

Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Bugün tekrar oyuna girdim ve yine yapacak bir şeyim yoktu. Gelip tekrar Dev Ana'yı kestim.

Resim

Sonra Eminönü'ne dönüp Azul'u ve yanındaki yüz tane cini kestim.

Resim

Tek başıma Çemberlitaş'a girip X'i yanıma çağırdım başka da yapacak bir şeyim yoktu.

Resim

En sonunda ruh hastası olup çıktım şimdi duvarlarla konuşuyorum.
Reality
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Reality »

Merhaba bir gün yolun Sancak sunucusuna düşerse seni Karaköye sokmak için görevlerini yapabiliriz.Kuklacı'da sanırım pek oyuncu yok.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Reality yazdı: 29 Mar 2020 14:55 Merhaba bir gün yolun Sancak sunucusuna düşerse seni Karaköye sokmak için görevlerini yapabiliriz.Kuklacı'da sanırım pek oyuncu yok.
Teşekkür ederim dostum :)
Reality
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Reality »

TOLGARDA yazdı: 29 Mar 2020 15:05
Reality yazdı: 29 Mar 2020 14:55 Merhaba bir gün yolun Sancak sunucusuna düşerse seni Karaköye sokmak için görevlerini yapabiliriz.Kuklacı'da sanırım pek oyuncu yok.
Kafan esip sunucu değiştirmek istersen 100 kişilik Türk İstihbarat Teşkilat'ında sanada yer verebilirim :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Reality yazdı: 29 Mar 2020 15:11
Kafan esip sunucu değiştirmek istersen 100 kişilik Türk İstihbarat Teşkilat'ında sanada yer verebilirim :D
Sunucu değiştirmeyi düşünseydim kesinlikle katılırdım ama maalesef Kuklacı'da isyan etmeye devam edeceğim çünkü burada çok karakterim var hepsini taşıyamam :D
Reality
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Reality »

TOLGARDA yazdı: 29 Mar 2020 15:22
Reality yazdı: 29 Mar 2020 15:11
Sunucu değiştirmeyi düşünseydim kesinlikle katılırdım ama maalesef Kuklacı'da isyan etmeye devam edeceğim çünkü burada çok karakterim var hepsini taşıyamam :D
Nasıl istersen kapımız her daim açık.
Kullanıcı avatarı
PRoSTreeT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen PRoSTreeT »

Dostum geçen yol savaşçısınagittik ve grupta yetersiz hasar var diye kesememiştik ben tanktım :d benim savaşçımın da hala duruyor çemberlitaş görevleri el birliğiyle adam bulup yapalım artık şunu
Prostreet 49 [Ecel Getiren]
Legendary 49 [Kıyamet Asa^][Transformatör Asa^]
Judge 49
Judgee 49
Hospital 49
...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

PRoSTreeT yazdı: 30 Mar 2020 04:15 Dostum geçen yol savaşçısınagittik ve grupta yetersiz hasar var diye kesememiştik ben tanktım :d benim savaşçımın da hala duruyor çemberlitaş görevleri el birliğiyle adam bulup yapalım artık şunu
Hatırladım hocam senden sonra 4-5 grup daha topladık en sonunda X görevini tamamladık ama dahası gelmedi. Özelden numaramı yazmıştım diye hatırlıyorum, yazmadıysam forumdan mesaj olarak sen yazsana organize olalım.

Bir de o grupta en güçlü büyücü bendim :) :) :)