Burası? - revizyon

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
EklentiPaketi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Burası? - revizyon

Mesaj gönderen EklentiPaketi »

Ürpertici soğuk ve uyku sersemliği.. Hayır üşümüyorum, tahammülümü sınayan bir ısı bedenimi iplik iplik işliyor, eklemlerim gövdeme kancayla tutturulmuş yük gibi, titriyor. Ben... ölüyor muyum? Aklım çıkacak gibi oluyor ve birden düşüncelerim uyuşuyor, tekrar ve tekrar derken alnımın çatına bastırılan namlu... beynime vazifesini hatırlatmış olmalı şimdi bir şeyler anımsıyorum, yeşil taşlar, gözün alabildiği mesafede sise boğulan sütunlar, mavi pelerinli silahsız kuklaların kükreyen nefesleri ve ölüm iniltleri, bu... sihir mi ya da bir çeşit hile? Bir elinde kalkan, bir elinde mızrak, bu karmaşaya kayıtsız kalan mini etekli adam da kim? Burası neresi? Ya şuan neredeyim? Gözümü açıyorum ve alnıma dayanan çubuğun bir baston olduğunu idrak ediyorum. İhtiyar yüzünü yere eğmiş, demode gözlüklerinin üstünden sızan gözleri kim olduğumu sorguluyor. Ama daha önce, cami avlusunda yırtılan omzundan kopmak üzere olan atlet ve yıpranmış keten pantolonla ne halt ediyorum ben!? Ve panikle köşeye siniveriyorum annesinin dizinin dibinde yabancılardan kendini saklayan bir çocuk gibi. Etraftaki kalabalığı farkedince işler iyice sarpa sarıyor. Derken gitgide şiddetlenen fısıltı ve uğultuları yaran postal sesleri ve bir asker karşıma dikiliyor. Bir elinde boyu kadar gelen tüfeği ve sırtında beyaz bir çanta tutuyor, umarım çanta benim içindir...
Devam edebilir, nasıl olmuş, gömseniz de dürüst yorum bekliyorum?
Kullanıcı avatarı
ACESO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Irresistible

Re: Burası? - revizyon

Mesaj gönderen ACESO »

Beğendim. Bilmiyorum bu bölüm için ne kadar uygun ama "Yazım" bölümü için çok iyi ilerleyebilecek bir hikaye çıkarabileceğini düşünüyorum. :) Devamını bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Güzel bir başlangıç yapmışsınız . Hayırlı olsun devamını bekliyorum .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Iyı baslangıc devamını merakla beklıyorum.
EklentiPaketi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen EklentiPaketi »

Teşekkürler istanbul