Kıyamet Vakti 9 Yaşında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Re: Kıyamet Vakti 9 Yaşında!

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Mutlu yıllar İKV !!!
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Silinmesi için neden görmediğim bir fotoğraf karesini paylaşmak istiyorum.
Resim

Çok beklediğimden değil ancak yazayım dedim, güya duyurulduğu üzre "01 Nisan saat 16:00 ila 03 Nisan 23:00" surlarında başlayacak olan teşkilat bono etkinliği herhalde yeni akıllarına gelmiş olacak ki ilki etkinlik bitiminden 20-25dk önce paylaşılan akçe kodunun ikincisi etkinlik süresi bittikten sonra paylaşılmış. Gerçekten bu saatten sonra üzerinde durulması gereken bir detay değil ancak bir değer, bir oluşum bu kadar da ihmal edilmemeli.
BaycuNoyan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen BaycuNoyan »

Oyunun ve oyuncuların ihtiyacının indirim olmadığını bir türlü anlamıyorsunuz ihtiyaç olan genişleme, yenilenme, hareketliliktir.
Elwing

Mesaj gönderen Elwing »

GWYNBLEIDD yazdı:Silinmesi için neden görmediğim bir fotoğraf karesini paylaşmak istiyorum.
Resim

Çok beklediğimden değil ancak yazayım dedim, güya duyurulduğu üzre "01 Nisan saat 16:00 ila 03 Nisan 23:00" surlarında başlayacak olan teşkilat bono etkinliği herhalde yeni akıllarına gelmiş olacak ki ilki etkinlik bitiminden 20-25dk önce paylaşılan akçe kodunun ikincisi etkinlik süresi bittikten sonra paylaşılmış. Gerçekten bu saatten sonra üzerinde durulması gereken bir detay değil ancak bir değer, bir oluşum bu kadar da ihmal edilmemeli.
Bugün düzenlenen etkinlikler dolayısıyla, Facebook etkinliğimiz ileri bir saate alınmış ve hem ilgili konuda değişiklik yapılmış, hem de sunucu hatırası etkinliğinde tüm sunucularımız da yapılan değişiklik belirtilerek etkinliğin saat 22:30'da başlayacağı duyurulmuştur.

İyi forumlar.
Benbilmem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Benbilmem »

Yurtdisinda yasayan oyuncular nasil faydalanacak bu kampanyadan? Malumunuz playstore dan alisveris yapilmiyor yurtdisindan.
Resim
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Bize Güncelleme Lazım Gerçekten bir de akçe fiyatları şuan çok uygun ama güncelleme şart. Yeni leveller yeni bölgeler hiçte fena olmaz.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France