Deatdream-Karakterist Günlüğü (Geri dönüş)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Re: Deatdream-Karakterist Günlüğü (Geri dönüş)

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Günlüğün ve sonunda düşen itemin hayırlı olsun.
Güzel başlangıç , devamını bekliyorum :)
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Değerli Kıyamet günlüğü neferi; s4knn

Günlüğünü ilgiyle takip etmekteyiz. Kullandığın üslup samimi ve çok hoş, özellikle giriş kısmındaki oyuna başlangıcın; Aynı olmasa da bir bakıma aynı yoldan geçmişiz diyebilirim. :) Naçizane tavsiyem yazı rengini biraz daha soft yapabilir misin? (Sanki biraz gözü yoruyor gibi) Günlüğünün devamını ve azmini okumaktan keyif aldım.
Bu arada Sezen AKSU çok sevdiğim sanatçılardan biridir. ;)

İlaveten; 06-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen Kıyamet Günlükleri etkinliği kapsamında, etkinlik süresi içerisinde günlük tutan oyuncularımıza motivasyon amaçlı ufak tefek hediyeler vermeyi düşünüyoruz. Oyuna girdiğin günleri ve saatleri bize özel mesaj yoluyla belirtirsen, sana de ufak tefek sürprizler yapmak isteriz. :)
Günlüğünü zevkle takip etmeye devam ediyorum. Başarılar

İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
s4knn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen s4knn »

Öncelilke teşekkür edeim AhiEvran. Bir an sıkılmıştım günlük yazmaktan ama sizin arkamda olmanız ve yazdıklarımın birilerine ulaşması beni mutlu etti. Nice güzel yorumlara :)
Resim
Kullanıcı avatarı
s4knn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen s4knn »

Etkinlik kapsamında motivasyon olsun diye verilen ödülü alırken ki fotoğraf..
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

başarılarının devamını dilerim :)
Kullanıcı avatarı
s4knn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen s4knn »

Teşekkür ederim wolkan sizlerinde günlüklerini görmeyi çok isteriz.
Resim
Kullanıcı avatarı
s4knn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen s4knn »

Merhaba epeydir görüşmüyoruz. Seninle biraz dertleşmek istedim. Gerçekten zor dönemden geçiyorum. Çektiğim sıkıntılar olan olaylar ve dahası.. Öncelikle klanlar hakkında konuşalım seninle.
Hep merak etmişimdir neden Arzın çocukları ve Lodos birbirine düşman diye. Uzun süren araştırmalarım ne yazık ki beni açıklayıcı bir sonuca götürmedi.Büyük holde ne oldu
da bu iki klan birbirine insanlık ötesi kin ve nefretle düşman oldu? Arzın çocukları hol bölgesini keşif ettikten sonra gizli çalışmalar yürüttü. Ama orası sadece bir maden ocağı değildi.
İçinde dahası vardı. Bunu bilmelerine ramen Arzlar bu bölgede ki çalışmalarını gizlice yürüttü. Belki senin de aklına 'Acaba neden gizlice yürüttüler ?'sorusu geliyordur.
Belki de arzların saklı ırklarla bir ilişkisi vardı. Ve ya onların felsefesi olan onları iyileştirebilecekleri düşüncesi.. Kim bilebilir ki. Ama yakın zamanda Domuz o bölgeden bir gelir elde edilebilir
düşüncesiyle bütün sorumluğu da üstüne alarak bu bölgeyi açtı. İçeride olanlar gerçekten inanılması güç şeyler.. Lodos ve arz klan mensupları vardı içeride.Ergden dolayı neredeyse hepsi
aklını kaybetmişti.Ama içeride ileriledikçe sadece delilerin olmadığını da gördüm. Saklı ırk denen ilginç canlılara da ev sahipliği yapıyordu bu mekan. Hiç görmediğim silahları vardı. Zaten holde olan
arz lodos çatışmasından sonra da bu tarz silahlar bulunmuştu. Acaba lodos ve arzların ölümünden sorumlu olanlar saklı ırklarmıydı? Bu sorunun cevabına evet ve ya hayır demek için yeterli delil yok elimde.
Hol bölgesinde ileriledikçe bir çok prizmatik şekil karşıladı beni. Bir noktaya daha değinmek istiyorum. Eski bir telefonla karşılaştım ilerilerken. Belli ki bu medeniyet meranlar kadar eski. Ama o telefonun
onlara ait olmadığı ortada. Bu bulgu bana klan mensuplarının bu bölgeye kadar ulaştığını gösteriyor. Bu da yaşanan çatışmanın birbirleri arasında değil de saklı ırklarla olduğu düşüncesini getiriyor aklıma.
Hatırlarsan diğer konuşmalarımda da bahsetmiştim teşkilata güvenmediğimi. Belki de klan çatışması hiç yaşanmadı ve klan mensupları ırklarla savaştı. Teşkilatta bunun üstünü kapatmak isterken daha büyük bir
olayın başlamasına sebep oldu. Ama bu sadece bir teoriden öteye gidemez. İŞTE BENİM HUZURSUZLUĞUMUN SEBEBİ DE BU. Bilememek. Bildiklerimin içerisinde tek bir gerçek varsa o da bu bölge üzerinde
büyük oyunlar oynandığıdır. Bildiklerimin bilmediklerimin önünü aydınlatması dileğiyle...

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Fotoğraf çok kaliteli , aynı pozdan alıcam kendime :)

Başarılı günlük , bekliyoruz güzel günleri :)
Kullanıcı avatarı
s4knn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen s4knn »

Görüşleriniz için teşekkür ederim ayrıca günlüğümde işlemem için konu önerebilirsiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Resim kalitesi muhteşem olmuş bende istiyorum.

Günlüğün güzel gidiyor dostum ;) 8-)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim