En Yaratıcı Kim Kazananları!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

En Yaratıcı Kim Kazananları!

Mesaj gönderen Zifan »

Resim
Resim

11- 17 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen En Yaratıcı Kim etkinliğinin kazananları belli oldu! Cümleleriyle jüri tarafından en çok oy alan oyuncularımızı tebrik ediyoruz!

Birinci: jargon /[tooltip t=-1 Adet Xenotim
-1 Adet Jadeit
-1 Adet Safran
-1 Adet Gadolinyum
-1 Adet Ganoderma]Birinciye: 5'li Materyal Paketi[/tooltip]
[quote="jargon"]"İKV'de NPC olsaydım GB Otomat olur, iksirlerin yarısına su koyar öyle verirdim."[/quote]

İkinci: EfSaNee /[tooltip t=-1 Adet Jadeit
-1 Adet Safran
-1 Adet Ganoderma
-1 Adet Menekşe Elmas]İkinciye: 4'lü Materyal Paketi[/tooltip]
[quote="EfSaNee"]İKV'de Necmi Bey olsaydım bütün oyunculara okumaları için mecburi görev verirdim, bilginin en iyi silah olduğunu anlatırdım."[/quote]

Üçüncü: bendensairolmaz[tooltip t=-1 Adet Xenotim
-1 Adet Örümcek Salgısı
-1 Adet Peptit Kolorotoksin]Üçüncüye: 3'lü Materyal Paketi[/tooltip]
[quote="bendensairolmaz"]"İKV'de npc/yaratık olsaydım: Şarapçı olur, beyaz büyücü isminde yeni bir klan kurardım."[/quote]

Ödül kazanan oyuncularımızın, ödülü almak istedikleri karakteri ve sunucuyu forumdan özel mesaj ile bildirmeleri gerekmektedir. Gün içerisinde dönüş yapan oyuncularımız, ödüllerini saat 21.00 itibariyle belirttikleri karakterle oyunda oldukları takdirde alabilirler.

Katılımınızdan dolayı siz değerli oyuncularımıza teşekkür ederiz. İyi eğlenceler!
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Re: En Yaratıcı Kim Kazananları!

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

üçüncü olan arkadaş farklı bir zekaya sahip ve yönetici abilerim de bunu gördüler ve seçtiler sanırım. Aksi halde ben mi gerzegim ne anlatmaya çalıştığını çözemedim :?:
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

zekamla alay eden degerli kardesim. Eger biraz arastirmaci olsaydin sarapcinin arkadaslarina ihanet eden bir beyaz buyucu oldugunu ve pismanligindan oturu bu halde oldugunu anlardin yinede tesekurler...
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

bendensairolmaz yazdı:zekamla alay eden degerli kardesim. Eger biraz arastirmaci olsaydin sarapcinin arkadaslarina ihanet eden bir beyaz buyucu oldugunu ve pismanligindan oturu bu halde oldugunu anlardin yinede tesekurler...

Hocam öncelikle ödülün hayırlı olsun.Ek bilgi için de teşekkürler.Fakat ben de bir yaratıcılık göremedim,üstteki arkadaşa katılıyorum.Katılımın kalitesinin düşük olması, temelde güzel fakat yaratıcılıkta pek bir şey ifade etmeyen paylaşımını dereceye sokmuş.Tekrar tebrikler.
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

bu benim fikrimdi ama yaratici ama degil gecmisinden pisman olan birinin yerinde olsam gecmisimle yasamaktan vazgecer tekrar istanbul sokaklarinin guvenligi icin bildiklerimi bir cati altinda topliyacagim insanlarla paylasirdim ki beyaz buyuculerin irfani buyuktur. Bunda yaraticilik yoksa bu senin fikrin bunuda bu kadar uzun yazamiyacagima gore kisaca yazdim ben biraz tarihsel düşündüm 1. Arkadas espiri olarak ele almis 2. Arkadas bir noktaya deginmis vs.
Resim
nymphe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kadıköy Acil

Mesaj gönderen nymphe »

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun.
Son..
Kullanıcı avatarı
Tertip
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Tek Yumruk

Mesaj gönderen Tertip »

Dereceye girenleri tebrik ediyorum. Birincilik hak edilmiş :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum, herkese verilmiş olan akıl ancak farklı ellerde değer kazanabiliyor. Zekasını farklı kullanarak ve düşünerek gerçekten güzel sonuçlara varmış bu üç arkadaşımızı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

İkinciyi çok beğendim. :)
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
VatanKIRIM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen VatanKIRIM »

bendensairolmaz yazdı:zekamla alay eden degerli kardesim. Eger biraz arastirmaci olsaydin sarapcinin arkadaslarina ihanet eden bir beyaz buyucu oldugunu ve pismanligindan oturu bu halde oldugunu anlardin yinede tesekurler...
Öncelikle tebrik ederim. Hayırlı olmasını dilerim. Ancak eleştiride bulunan arkadaş haklı ben de anlamadım. Anlamadığım kısım yaratacı mantığın nerede olduğuydu. Yani madem adam ihanet etmiş neden gidip Beyaz Büyücü diye klan kursun ki? Hani ben o adamın yerinde olsam şarap yerine bira içerdim daha ucuz hem zaten adam sirozdan geberecek ortada büyü yapacak yetenek kalmamış ki. Her neyse yine de tebrik ederim.
Resim
T A T A R
İstanbul - São Paulo
2012 FanArt Çizgi Roman Üçüncüsü