ORMANCI'NIN GÜNLÜĞÜ - BEYAZKÖŞK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
wOODMAN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Orman Genel Müdürlüğü

ORMANCI'NIN GÜNLÜĞÜ - BEYAZKÖŞK

Mesaj gönderen wOODMAN »

Merhabalar ANIDAŞ'ım

Bugün günlerden 13.01.2016 ve artık içimi dökmem gerektiğini düşündüm İstanbul Kıyamet Vakti'ndeki hayatımı sana anlatacağım.
Yazmaya gece saat 01.45 sularında başladım ilk günüm ve oyunda değilim forumda dolaşırken sana ihtiyaç duydum. İlerleyen saatler de neler olup biteceğini birlikte görelim şimdi gerçekten uykum var sabahta işe gitmem gerek. Hergün kapanışta sana anlamlı sözler söyleyeceğim bunları sakın unutma '' insanı si '' pardon bu değil :D '' Başlarken ki hayallerini düşün ve pes etmeyi asla düşünme !''

Kal sağlıcakla ORMANCI'sından ANIDAŞ'ına :)
Kullanıcı avatarı
feminist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: ORMANCI'NIN GÜNLÜĞÜ - BEYAZKÖŞK

Mesaj gönderen feminist »

Siftah bizden bereketi Allahtan. umarım daimi olur takip ederiz günlüğünü güzel insan

KaReSi
GÜNEŞİMİ KAYBETTİM GÖZLERİNİ GÖRMEM GEREK *
nymphe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kadıköy Acil

Mesaj gönderen nymphe »

Hayırlı olsun Hakan, takipteyim. :)
Son..
Kullanıcı avatarı
wOODMAN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen wOODMAN »

feminist yazdı:Siftah bizden bereketi Allahtan. umarım daimi olur takip ederiz günlüğünü güzel insan

KaReSi
İnşallah Emre, eksik olma

nymphe yazdı:Huayırlı olsun Hakan, takipteyim. :)
Teşekkür ederim abi, inşallah güzel ve eğlenceli kareler yakalarız
Kullanıcı avatarı
wOODMAN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen wOODMAN »

Merhabalar ANIDAŞ ,
Nasılsın ? , umarım iyisindir çünkü ben bugün düne göre biraz daha iyiyim ve daha enerjikim.

Bugün öğleden hemen sonra işten kurtulup oyuna girme fırstım oldu. 1 saatlik oyun diliminde grup bölgelerine giremeyeceğime göre maden çekeyim dedim en başta ama istediğim gibi yürümedi aşağıda görüldüğü gibi :D ( Ganimetleri alırken fotoğrak almasını unuttum ilk günüm af ola , ama değerli birşey çekemedim )

Resim

Resim

Baktım madenden bize ekmek çıkmayacak hiç olmazsa Arzlarla uğraşayım dedim ne de olsa konsantrasyon 1 3 tılsımımı geri almıştım ( Önceden satmıştım ). Meteor bölgesinden arz bulamadım eminönüne geçeyim orada kesin olacağını biliyordum çünkü :)

Demiştim ve NoVeLLa nickte 2 arkadaşımızı gördüm ilk eminönüne ilk geçtiğim de Demiştim'i kestim arkasından NoveLLa gelip beni kesmişti NoVeLLa'dan intikam almak şart olmuştu. Maratonlarımı giydim tüm hazırlıklarımı yaptım.2 Ofansif savaşçı ile karşı karşıya geleceğimi biliyordum.
Veee komutanda Demiştim ve NoveLLa ilk önce Demiştim'e 2 fizik attım hemen yanıma geldiler aralarında kutup açtım sadece 1 sert vuruş yemiş ve canım da 55 idi kutuptan çıkar çıkmaz daha önceden çağırmış olduğum yardımcımı Demiştim'e yönlendirdim ve NoVeLLa'ya zihinsel saldırı yeteneğimi kullandım. Demiştim üstüme geliyor Dikkat dağıtma atmıştı ve şansıma yardımcım onu sersemletmişti aniden konsantrasyonu açıp 1 fizik attım 46 canı kaldı sarsılmazdan çıkar çıkmaz depar ile kaçtı yukarı doğru üstüme bu sefer NoveLLa geldi ona da fiziksel büyü yeteneğimi kullandım 35 canı kalmıştı ama beni de kesmişlerdi 2 si beraber üzülmedim öyle kesilince üzülme veya sinir olma durumum yoktur.Ardından bir Klandaşım hemen geldi ama yetişememişti ölmüştüm Demiştim'i ve NoVeLLa'yı kesti.Şifacı arkadaşımız da vardı beni şifacı kaldırmıştı artık 3 kişi idik daha güçlüydük onlara arz kalesini dar edecektik ki şifacı meteora geçti 1 ofansif savaşçı 1 büyücü kalmıştık ama yılmadık çünkü bende zihinsel saldırı vardı önce birini kesip sonra diğerini kesebilirdik . Demiştim ve NoveLLa gelirken bir anda geri vites attı ve kaçtı demiştim de canı azalarak meteora geçti. Zevkim kaçmıştı çünkü 2 ye 2 karşılaşmadan bile kaçıyordu arkadaşlar.

Öldüğüm An :)

Resim

Resim

İntikamımız :)

Resim

Resim

Tekrar geldikleri an NoVeLLa kareye girememiş deparı 30 mu verdin naptın :)

Resim

Demiştim'in meteora geçişi :)

Resim

Birden saate baktım ve işe geri dönmem gerektiğini gördüm. Akşam tekrar oyuna girebilirim ANIDAŞ hikaye ve olaylarımı sana yazacağım :)

Bu seferlik sana şunu söylim ; ALLAH, nasip ettirmeyeceği birşeyi hayal ettirmez.
nymphe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Kadıköy Acil

Mesaj gönderen nymphe »

Savaşıyorsun ama beni çağırmıyorsun öyle mi ? Yazdım bunu bi kenara.
Bu arada çok güzel olmuş, böyle ekşın olsun. :) :)
Son..
Kullanıcı avatarı
wOODMAN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen wOODMAN »

nymphe yazdı:Savaşıyorsun ama beni çağırmıyorsun öyle mi ? Yazdım bunu bi kenara.
Bu arada çok güzel olmuş, böyle ekşın olsun. :) :)
Seni eminönüne kadar yormak istemedim :)

Teşekkür ederim abi , umarım bütün forumcular beğenir
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Luighy »

Selam Abi Takipteyim Umarım Bırakmassın.
Kullanıcı avatarı
wOODMAN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen wOODMAN »

Luighy yazdı:Selam Abi Takipteyim Umarım Bırakmassın.
Aleyküm selam kardeşim. Amacım bırakmamak bakalım :)
Kullanıcı avatarı
wOODMAN
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen wOODMAN »

Merhabalar ADNIDAŞ ,

Bugün nasılsın ?

Dün ki olaylarımı anlatayım öncelikle :)

Gaffar Bey'e ziyaret etmeye gidecektik ve Çt önüne giderken Mor Farenin orada ''Ceza'' nickli arkadaşı gördüm ve bi espiri patlatayım dedim :)

Resim

Arkasından Gaffar'a doğru yol aldık grubumuz da Dips ve PEYNİRCİ'nin hasarları biraz düşük olduğu için normal gruplara göre biraz yavaş gittik öldük yorulduk ama yılmadık. Stuart efendiyi kestik o an fotoğraf almayı unuttum ama Gaffar Bey'e geldiğimiz de ufak bir iki fotoğraf alayım dedim.

Resim

Resim

Gaffar Bey'e el sallayayım dedim :)

Resim

Tabi ki de Gaffar Bey ile anlaşamadık ve kavga etmeye başladık galip tabi ki de biz olduk ama biraz sinirlendi bize ve ihtiyacı olan arkadaşlara hiç bir Şaheser item vermedi , üzüldüler birazcık ...

Meteor lodos sancakta beklerken ''Jdarkness'' pm attı Agah Bey'in yüzük görev ve Devm ana görevi varmış onlara yardım etmemi istedi tabi ki de kırmadım ve görevlerini yaptık

Resim

Şimdilik sana söyleceklerim bu kadar ve şunu unutma ; Pahalı parfümleri bir kenara bırakın insan güven kokmalı…