Hollyshit seni bekliyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

Hollyshit seni bekliyoruz

Mesaj gönderen kerimcan123 »

GameX sonrası paylasicam dedin hala bekliyoruz reis
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Excalibor
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Revenge Of Nobility

Re: Hollyshit seni bekliyoruz

Mesaj gönderen Excalibor »

Çok beklersin usta ağustostan beri aynı muhabbetler açıklıcamda açıklıcam boşver gittiği yere kadar takıl bak keyfine kimseden bişey bekleme :)
WioExCaLiBoR Daykwolker SpLeNDoR
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen HollyShit »

Arkadaşlar Kisless dediğimiz kişi Meran Erkeği.

Şu an tamamen açıklayamıyorum çünkü görev metinlerim yok. Her şey eksik. Daha önce konuyu açacaktım ama maalesef bilgisayar format yedi.

Kisless bir meran erkeği. Meran görevlerinden hatırladığınız "Erkek ...'dı ve kadın ...'ydı" sözlerini hatırlayın. Erkek buradaki Kisless. Her şeyi yakıp yıkan yok eden kişilik. Zamanında Tarshass'ı da yok edip yıkan kişi oydu.

Şu an yıkım ve kıyım başladığı için Yaralı Meran'ın sözleri "Kisless kültü uyandı." yani Erkek Meran'ın gücü uyanmaya başladı. Katliam başladı tarzın açıklanabilen bir durumdur. Bu konunun böyle olmasını istemezdim özür dilerim.

Eğer birisi görev metinlerini A'dan Z'ye verebilse gerçekten detaylı olarak konuyu açmak isterdim.
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Resim
Hepsini toplamak için çok uğraştım, yeri geldi atladığım görev için sıfırdan karakter kastım, o yüzden tamamını veremem :) Ancak sana lazım olduğu kadarını gönderebilirim Mert. Meranlar ile ilgili hangi görevler lazım ise Skype'den yazman yeterli.
Kullanıcı avatarı
V1Pasa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen V1Pasa »

HollyShit yazdı:Arkadaşlar Kisless dediğimiz kişi Meran Erkeği.

Şu an tamamen açıklayamıyorum çünkü görev metinlerim yok. Her şey eksik. Daha önce konuyu açacaktım ama maalesef bilgisayar format yedi.

Kisless bir meran erkeği. Meran görevlerinden hatırladığınız "Erkek ...'dı ve kadın ...'ydı" sözlerini hatırlayın. Erkek buradaki Kisless. Her şeyi yakıp yıkan yok eden kişilik. Zamanında Tarshass'ı da yok edip yıkan kişi oydu.

Şu an yıkım ve kıyım başladığı için Yaralı Meran'ın sözleri "Kisless kültü uyandı." yani Erkek Meran'ın gücü uyanmaya başladı. Katliam başladı tarzın açıklanabilen bir durumdur. Bu konunun böyle olmasını istemezdim özür dilerim.

Eğer birisi görev metinlerini A'dan Z'ye verebilse gerçekten detaylı olarak konuyu açmak isterdim.
Elektromanyetik Spekrum Görevini Dikkatli Oku Mezardan Bahsediyor Yani Kisles diye bişey gelmez geleceğide gözükmüyor zaten malumunuz biliniyor hersey gelecek sey kuklacı. Bence
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

HollyShit yazdı:Arkadaşlar Kisless dediğimiz kişi Meran Erkeği.

Kissles olayı beni derinden etkiledi. :D
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

Mesaj olarak kendisine gönderdim tüm görevleri
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

GWYNBLEIDD yazdı:Resim
Hepsini toplamak için çok uğraştım, yeri geldi atladığım görev için sıfırdan karakter kastım, o yüzden tamamını veremem :) Ancak sana lazım olduğu kadarını gönderebilirim Mert. Meranlar ile ilgili hangi görevler lazım ise Skype'den yazman yeterli.
Şu hayatta işsizlikte master yapan tek varlıksın. Allah ailenin yardımcısı olsun
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen HollyShit »

GWYNBLEIDD ve Sora'ya ilgileri için çok teşekkür ediyorum.

Öğleden beri konuyu derleyip toparlıyorum fakat çok detaylı bir konu olduğu için yarın akşam paylaşacağım sizlerle. Şu oyun içinden bir arkadaşım gerekli görüntüleri toparlıyor. Aksama, gecikme olmadan final konusu yarın sizlerle olacak!
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Yarın tekrar giriş yapacağım konu için.