ATX ses ver :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
musallat123
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

ATX ses ver :)

Mesaj gönderen musallat123 »

Resim

An itibariyle ATX kameralarımıza takılmıştır :D
Kullanıcı avatarı
byprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: M İ R

Re: ATX ses ver :)

Mesaj gönderen byprens »

her katil bir gün olay yerine döner
TuuKTuuK
ıIıSeCTuSıIı

MİRTV
CaptainATX
Kadim 999

Mesaj gönderen CaptainATX »

Selam arkadaşlar:)

viewtopic.php?f=46&t=133067&p=1051317#p1051317 konusuna cevaben bir uğradım:)

Nasılsınız?
İstanbul Kıyamet Vakti Facebook'ta[fblike]http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/fblike]
@CaptainATX twiter
www.facebook.com/CaptainATX
https://www.instagram.com/captainatx/
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

CaptainATX yazdı:Selam arkadaşlar:)

Nasılsınız?
Abi sen adamsın.Eskiden de böyleydin gerek GM iken gerek normal oyuncu iken hiçbir zaman egolu adam olmadın geldin muhabbet sohbet ettin.Şimdi de geldin teşekkür ederiz halimizi hatrımızı sordun.Sen iyisindir umarım bu arada tebrik ederiz kitlenizi genişletmişsiniz.Daha güzel yerlere geleceğinizden eminim.Sağlıcakla kalın akıllardasınız ;)
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen tedashii »

CaptainATX yazdı:Selam arkadaşlar:)

Nasılsınız?
İKV'de hiçbir yetkilinin aylarca yapmadığını gelip sen yaptın abi. O açılan konular,yazılan eski GM'lerin isimleri boşuna değil. Sizleri bu yüzden özledik diyoruz işte.. İKV oyuncuları ile hep arkadaş oldunuz,şu an ki GM ekibi gibi egoist olmadınız hiçbir zaman. Zula'nın da sizlerle çok daha büyüyeceğine inanıyorum. Sağlıcakla kalın :)
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
SARRAFIII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yni Bir yüz

Mesaj gönderen SARRAFIII »

Arkadaşlar oyun değiştiriyoruz.Bırakın ikvyi zulaya başlayın güncelleme gelince ikvye dönersiniz.
Resim
CaptainATX
Kadim 999

Mesaj gönderen CaptainATX »

Şuan ekipten birisi yazsa, " geyik yapacağınıza oyunu geliştirin" yazıları akar gider. Bundan dolayı muhtemelen GM ekibi yazmaya çekiniyordur. Bence siz önce onlara bir zeytin dalı uzatın, hakikaten işleri çok zor. Diğer yazımda da yazdım, bizler bir şekilde İKV'den öğrendiklerimiz sayesinde farklı yerlere geldik. Fakat şuan sizler için bekleyen bir ekip var ve işleri hiç kolay değil. Biliyorsunuz GM ekibi tamamen gönüllü bir ekip, sizlerden ricam onlara biraz daha anlayışlı olmanız.
İstanbul Kıyamet Vakti Facebook'ta[fblike]http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/fblike]
@CaptainATX twiter
www.facebook.com/CaptainATX
https://www.instagram.com/captainatx/
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

CaptainATX yazdı:Şuan ekipten birisi yazsa, " geyik yapacağınıza oyunu geliştirin" yazıları akar gider. Bundan dolayı muhtemelen GM ekibi yazmaya çekiniyordur. Bence siz önce onlara bir zeytin dalı uzatın, hakikaten işleri çok zor. Diğer yazımda da yazdım, bizler bir şekilde İKV'den öğrendiklerimiz sayesinde farklı yerlere geldik. Fakat şuan sizler için bekleyen bir ekip var ve işleri hiç kolay değil. Biliyorsunuz GM ekibi tamamen gönüllü bir ekip, sizlerden ricam onlara biraz daha anlayışlı olmanız.
Anlayışlıyız abicim.Bize verilen cevap sürekli 2 yıldır aynı."Geliştirici ekip çalışmalarına devam etmektedir." Hükümet kuruyorlar sanki.Copy paste yapmaktan başka bildikleri bir iş yok.4-5 kişiler ve ne olacağı merak konusu
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen tedashii »

Abi biz gerekli anlayışı tam 3 yıl boyunca zaten gösterdik. Onlar da bizim halimizden anlasınlar biraz. 3 yıldır boşu boşuna'mı o makamda durdular? Developer ekibi oyunu geliştiremiyorsa eğer bunu açık açık söylesin ki ona göre oyunu oynamayalım. Susmaları, onlar hakkında farklı düşünmemize neden oluyor
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

tedashii yazdı:Abi biz gerekli anlayışı tam 3 yıl boyunca zaten gösterdik. Onlar da bizim halimizden anlasınlar biraz. 3 yıldır boşu boşuna'mı o makamda durdular? Developer ekibi oyunu geliştiremiyorsa eğer bunu açık açık söylesin ki ona göre oyunu oynamayalım. Susmaları, onlar hakkında farklı düşünmemize neden oluyor
Yavrum hani güncelleme geliyordu :mrgreen: