Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Sonne yazdı: 22 Ara 2021 00:23 Halley zırhın hayırlı olsun dostum, darısı halley ceket olarak başına inşallah. :relaxed:
Bu arada Muhammed'e selamlar sevgiler. :relieved:
İnşallah dostum. O:-)
CHAPPIE yazdı: 22 Ara 2021 12:42 Sana parfüm hangi ara düştü? Hiç görmedim sdfsdfdsffgsdfs.
Haydaaa ':)
FiratCakiroglu yazdı: 22 Ara 2021 13:55 Zırh hayırlı olsun , güle güle eskit :relaxed:
Sağ olasın başkan. :)
TOLGA yazdı: 22 Ara 2021 14:15 Mürekkebi hala daha tükenmeyenlere selam olsun.
Aleyküm Selam Tolga. Hala oynuyorsan haberleşelim. ;)
BayTerapi yazdı: 22 Ara 2021 15:15 Hayırlı olsun :heart_eyes:
Teşekkürler canım. :*
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Retaliation yazdı: 22 Ara 2021 17:57
Hiç almayayım ahbabım. Ben bu bataklıktan kurtulalı epey oluyor. :relieved:
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

TOLGA yazdı: 24 Ara 2021 22:01
Retaliation yazdı: 22 Ara 2021 17:57
Hiç almayayım ahbabım. Ben bu bataklıktan kurtulalı epey oluyor. :relieved:
Valla 3 sene boyunca ben de kurtulmuştum ama yeteri kadar ikna çabaları ve sıkıntılı zamanlar üst üste gelince tekrar soluğu burada aldık. ':)
Resim
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ARON »

Yaklaşık yarım saattir geçmişi yâd ediyorum, tozlu rafların arasında kaybolup gittim... Özlenen o güzel günler.. Selam olsun, tekrar Eminönü sokaklarında rast gelebilmek ümidiyle.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ARON yazdı: 27 Ara 2021 12:40 Yaklaşık yarım saattir geçmişi yâd ediyorum, tozlu rafların arasında kaybolup gittim... Özlenen o güzel günler.. Selam olsun, tekrar Eminönü sokaklarında rast gelebilmek ümidiyle.
Selamlar, saygılar Rıfat.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese.

5 gün kadar sonunda buraya geçenlerde yaptığımız şeylerden bahsetmeye geldik. Güzel, keyifli şeyler yaşadık. Bölgeden bölgeye geçtik. Hala Karaköy'de boss kesimlerine katılıp eksik olan üç beş parça için de çabalamaya devam ediyoruz. Bahtımız ne kadar kara olsa da bir gün yüzümüz güler inş.

GBZ kesimlerinde seneler sonra altımda poşet olunca heyecan yaptım. Bir ayakkabı düşmesini bekledim. Ancak 2 GBZ sonucu düşen poşetlerden sadece Buji alabildim.

Resim
*
Resim

Akabinde ÇT görevi olan birine yardımcı olmaya çalışsak da başaramadık ben de kriz geçirdim. :rage: Sinirimizi stresimizi Junon'dan çıkardık. Bana da şöyle bir hediye takdim etti hanımefendi.

Resim

Junon'dan sonra grup yavaş yavaş dağılırken kalanlar olarak bir Hol'e girip saate çıkmayı denedik. 2-3 deneme sonunda saate çıktık fakat doluydu. Biz de etraftaki ırkları keserken bana Xenotim düştü. Peşine ölüp taa en başta doğunca bütün şevkim kaçtı, oyundan çıktım.

Resim

Ertesi gün Ben Büyük Büyücü için grup buldum. İKV tarihinde hep Gaffar'ı Stuart'ı eleştirdim ama bu ikili Büyük Büyücü yanında melek! Allah'ım bir boss bu kadar mı cimri olur? :unamused:

Resim

Sonra tek başıma Hol'e girip Met 2 (I) tılsımı kasmayı denedim. Arz kısmından giriş yaptıktan sonra eski anılar geldi gözümün önüne. "Bir salgı atsa da yolumuzu bulsak" dediğim anda salgı düştü. Keşke başka bir şey dileseydim. :face_with_rolling_eyes:

Resim

Akabinde günü Murat'la Dev Ana Parfümü ve Karakürk Pençesi kasarak bitirdim. Pençeden yana şansım olmasa da Dev Ana beni seviyor yaa. :heart:

Resim

Gelecek yazıda görüşmek dileğiyle. İyi günler, iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 27 Ara 2021 21:02 Sonra tek başıma Hol'e girip Met 2 (I) tılsımı kasmayı denedim. Arz kısmından giriş yaptıktan sonra eski anılar geldi gözümün önüne. "Bir salgı atsa da yolumuzu bulsak" dediğim anda salgı düştü. Keşke başka bir şey dileseydim. :face_with_rolling_eyes:
Resim
Bu yazını görünce sesli olarak "ahh be ne güzel günlerdi" dedim.Akabinde Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısı düştü aklıma.Şarkıya "Yıllardır küllenmiş aşkın var bende; Aşkın mekan kurmuş yanan gönlümde" giriyor.

Unutulmayanlara gelsin...
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 27 Ara 2021 22:08
Retaliation yazdı: 27 Ara 2021 21:02 Sonra tek başıma Hol'e girip Met 2 (I) tılsımı kasmayı denedim. Arz kısmından giriş yaptıktan sonra eski anılar geldi gözümün önüne. "Bir salgı atsa da yolumuzu bulsak" dediğim anda salgı düştü. Keşke başka bir şey dileseydim. :face_with_rolling_eyes:
Resim
Bu yazını görünce sesli olarak "ahh be ne güzel günlerdi" dedim.Akabinde Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısı düştü aklıma.Şarkıya "Yıllardır küllenmiş aşkın var bende; Aşkın mekan kurmuş yanan gönlümde" giriyor.

Unutulmayanlara gelsin...
:smoking: :smoking: :smoking:
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese.

Günler sonra gene buradayım. Şu sıralar oyuna sık giremiyorum ama telafisini güzel bir şekilde yapacağız önümüzdeki günlerde. Keyifli birkaç günü geride bıraktık. Karaköy'den ziyade daha çok diğer bölgelere attık adımlarımızı. Bir yerden sonra Karaköy'den umudu kesip değişik şeylere yöneliyor insan. :)

Geçenlerde Çemberlitaş reçetelerinden araya bir arkadaş görmüştüm bölgede. İstediği reçetelerden ikisi bende mevcutmuş. Kendisine ulaşarak hemen ticaretimizi gerçekleştirdik.

Resim

Sonrasında gene yine ve tekrar başarısız bir Büyük Büyücü'den sonra oturup yeniden doğmasını beklerken biri bölgeden klorotoksin arıyordu. Elimdekilerin hepsini kendisine sattım.

Resim

Ertesi günün sabahı kendimi Hol'e attım. Amacım daha önceki yazılarda da söylediğim gibi Meteorit 2 (I) düşürerek köşeyi dönmek. :D Ancak sürpriz bir şekilde Salgıyla karşılaştık.

Resim
*
Resim

Sonra bizim ekiple bir tur Kenan atalım dedik. Bölgeyi baştan sonra keselim fikri ortaya atıldı. Düşünen Adam'dan Kenan'a kadar herkesi rahatça kestik. Buraya da düşenleri atalım.

Resim
*
Resim

Kenan kesimi öncesi grupla karizmatik bir foto çekildik. Barış 'aykırı' olduğunu fotoğrafta belirtmiş. :)

Resim

Bölge boyunca Barış bize "Bir de Yeşil Hidra keselim, görevim var." dedi. Biz tabi şaka sandık ama Hidra'yı kesmeye gittik. Kesim sonunda Barış Hidra Pençesi alınca şaşırdık, güldük. Adam haklı çıktı. :D :D

Resim
*
Resim

İş böyle olunca Barış dedi ki Solucan görevi de var. Oturduk onu da kestik. Şuraya yazdıkça kahkaha atıyorum. Ulan Barış ne adamsın! :)

Resim

Bu arada bugün yıl son günü. Benim gibi yeni yıldan bir şey beklemeyen,bir medet ummayan insanlar için aşağıya bir fotoğraf bırakıyorum. Her günümüz, her senemiz aynı geçiyor; üzgün, kırgın ve mağlup.

Kendinize iyi bakın iyi forumlar.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese.

Şu sıralar biraz hız kaybetmiş gibi olsak da tekrar toparlanma safhasındayız oyunda. Güzel şeylerin geleceği günler olmasını bekliyorum. O:-) Yılbaşı ve yılbaşı öncesi yaptığımız çok az şeyden bahsedeceğim aşağıda. Şimdiden keyifli okumalar dilerim.

Yılbaşından bir gün önce Muhammed, Murat ve ben oyunda bizim tayfadan tek aktif oyunculardık. Biz de Kenan keselim bari dedik. Motorin sonucu gülen taraf ben oldum. Şaka maka motorin Niobyumla iyi kazanç yapacakmışız gibi. ':)

Resim

Yukarıda yazığım tüm şeyler Kenan için de geçerli. :)

Resim

Yılbaşına özel buluşma etkinlik var dediler. Ben de katılayım bari dedim. Açıkça söyleyeyim hiç beklediğim gibi olmadı. İki üç Karaköy şefi yada Hidra çağrılıp toplu kesimi falan bekledim, fotoğraf çekildi çıktı yöneticiler. :unamused:

Resim

Ve en son da geçen Aralık ayının 28'inde yapılan Kelime Avcısı etkinliğine değinelim. Ödül kazanmama rağmen ben kazanamadım sanıp oyundan çıktım. Sonra forumdaki konuya baktığımda ismimi görünce şok oldum. İşin garibi yedek kazanan da ödülü almamış, ödül kaldı öyle. ':) Biliyorsunuz ben 3 senedir oynamıyordum oyunu. Yanlışım varsa düzeltin, 2017-2018 zamanlarında Kelime Avcısı gibi etkinlikler sunuculara özel yapılıyordu diye hatırlıyorum. Ben de o düşünceyle doğru cevabı yazmama rağmen, benden önce birinin yazmasıyla kazanamadım düşüncesindeydim. Meğer sunucuların tümünde yapılıp her sunucudan bir oyuncuya veriliyormuş. AhiEvran'la iletişime geçtiğimde maalesef alamayacağımı bildirdiler. Spoiler gibi olacak ama şu sıralar bir üretim kovalamaktayım. Alamamak çok azcık üzdü ama sağlık olsun. :D

Resim

Kendinize iyi bakın, keyifli forumlar.
Resim