Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar herkese

Biraz parça parça olsa da yazmaya çalışıyoruz buraya. Ama birkaç gün sonra daha hareketli olacak gibi. Beklentilerimiz bu yönde ve olacağına da inanıyorum. Bu arada 200. sayfaya ulaşmışız bu konuda. Zamanında Muhammed'in dediği şey oldu. Şu günlüğü 200 sayfa yapmak için dön oyna bari demişti. Bir nevi öyle de oldu. Bunun şerefine bir şeyler yaparız. :D B-)

Bizim tayfayla gece yarısı Junon attık. Hep Kenan hep Kenan nereye kadar? Bir kere de farklılık olsun dedik. Elimiz boş dönsek de gayet keyifliydi.

Resim

Daha sonra Çemberlitaş denedik. Tankımız çok acemi olsa da neyse ki çözüm yolunu bulduk. :) Zor da olsa tüm bölgeyi alabildik. Buradan Murat'a selamlarımı iletiyorum. Kendisi ne demek istediğimi anlamıştır. ;)

Resim

Gece biterken aramıza dönen Fazlı'nın iddialı vs teklifini kabul eden Barışlarla beraber soluğu eski Handan'da aldık. O esnada Barış'ın elinde gördüğüm Lodos sancağı 2 dakikalığına alıp bir fotoğraf çekileyim dedim. Bir tane de Arz sancak olsaydı keşke, hangisi yakışmış kıyaslardık.

Resim

Nihayetinde vs başladığında biz de başladık seyre. İlk karşılaşmayı Barış kazandı. Sonrasında Fazlı'nın seri galibiyetleriyle vs sona erdi. Böylece geceyi kapattık.

Resim

Kendinize iyi bakın, keyifli forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar.

6 gündür buralara uğramıyoruz. ':) Neyse biz son yaptıklarımızı bırakalım şuraya. Efenim birkaç eksiği basabilme, biraz da nakit sahibi olmak için en temiz para kasma yöntemi olan Meran alaşımına giriştik. Allah bozmasın burada şanslıyız. :)

Resim
*
Resim
*
Resim

Artık aramıza Fazlı'nın da dönmesiyle Karaköy bosslarında da etkimizi göstereceğiz. Fakat bu hafta Muhammed aramızda değil. Kendisinin finalleri olduğu için bir süre oyundan uzak kalacak. Biz de n'apalım diye düşünürken Mısır Çarşısı'nda Sığınaklar görevi olan bir arkadaş varmış. Ona yardıma gittik.

Resim

Ertesi gün Alaşımda kaldığımız yerden devam ediyorduk ama bu sefer ekip kalabalık. Bizden sadece Murat'la ben varım. Grubumuzun şifacısı neden "İfliss neden kendini öldürüyor?" diye soru sordu. Aşağıdaki konuşmalar geçti aramızda. :)

Resim

Ve o ekiple de alaşım almayı başardım. :)

Resim

Alaşımdan sonra Karaköy'de bizimkileri beklerken Klorotoksin arayan birini gördüm. Murat'ın bana verdiği Klorotoksinleri iyi fiyattan okuttuk.

Resim

Fazlı, Murat ve Tolga'yla beraber Büyük Büyücü'ye grup topladık. Kesim sonunda altımda poşet görünce umutlandım ancak aldığımız şey sadece reçete oldu. :unamused:

Resim

Sonrasında Eminönü sunucusu çöktü. Biz de n'apalım diye düşünürken Kuklacı sunucusuna geçtik. Ben oradaki şifacımda bankada turlarken Fazlı da geldi. Sonra Murat da bize eşlik etti. 1 seviye karakterle Fazlı'yı vs'ye davet etti Murat. Yalnız karakter ismi seçiminde Murat'ı tebrik ettim. :clap:

Resim

Kendinize iyi bakın. Keyifli forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese.

Birkaç gün sonra gene buradayız. Karaköy bosslarının aşırı cimri olmasından dolayı birkaç bir şey üretmeye karar verdik. Bunlardan ilki Ferromanyetik Ceket oldu. Elektrik oynamayı sevdiğimi bilenler bilir. ;) Bu arada malzemeleri toplamada bana yardımcı olan Fazlı'ya da teşekkür ederim. Kendisi şıp diye her şeyi çözdü. :D Kendisine Kuklacı'daki savaşçımı verdim bu arada bundan sonra onundur. :)

Resim

Tabi sonrasında yine bir Büyük Büyücü denedik. Tahmin edin sonuç nasıl? :thinking_face:

Resim

Eski oyunculardan Academy of War ve Old Brothers loncasından, Fazlı'nın da arkadaşı Shocle ile rastlaştık oyunda. Kendisini görmek mutlu etti beni. :)

Resim

Fazlı ekibe dahil olunca Karaköy bosslarına da kafa tutmaya başladık. Kendisini nasıl tarif edersiniz İKV'de deseler şipşak derim. :D Anında ticaret , grup kurma, vs atma gibi şeyleri hallediyor. Bizimkilere de demiştim, Fazlı olmasa Hakir göremeyeceğiz diye. :) Şuraya da bizim nasibimize düşenleri bırakalım.

Resim
*
Resim

Oyunda ben, Barış ve Murat kaldığımızda Alaşım kasmaya karar verdik. Murat makine atmaya karar verince şöyle bir diyalog geçti. Barış, Murat'a ayarı verdi. B-)

Resim

Nasibimize burada da Alaşım düştü. :grin:

Resim

Bir ara bölgede bir iki oyuncu yönetimden ve oyunun gelişmemesinden şikayetçi oluyordu. Başka bir oyundan örnek verirken bizim acayip robot Barış da muzipliğini konuşturdu.

Resim

Siz hiç İfliss'e havada yürüyerek gitmiş miydiniz? Biz başardık! B-)

Resim

Havada uçarak İfliss'e vardığımızda birkaç kişinin İfliss görevini yapmaya başladık. Gruptaki arkadaşlar o kadar ezik oyuncular ki daha kutup bile açamıyorlar. Bu kesimden önce kutup açamadıkları için 'Fareler gibi ölün' dendiğinde öldük. Grupta serzenişimden anlayabilirsiniz. Son kutubu açmak istediğimi dile getirsem, görev paylaşımını yapsam da ikinciyi ben açtım. :unamused:

Resim

Herkese iyi günler, keyifli forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Dostum,ekran kartını ve işlemcin nedir söyler misin?
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

ejedrogl yazdı: 17 Oca 2022 19:29 Dostum,ekran kartını ve işlemcin nedir söyler misin?
Pentium(R) Dual Core işlemci NVIDIA GeForce 210 ekran kartı
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese.

5 günün ardından gene buradayız. Hiç uzatmadan lafa giriyorum. Bir ara alaşım kasarken kendisi için Solucan'ı "yatırdığımız" arkadaşla Junon'da da karşılaştık. Görevi olunca bir kez de Junon'u yatırdık.

Resim

Junon'a grup kurarken Reta'nın şifacı haliyle karşılaştım. Benzerlik inanılmaz. :-O

Resim

Junon'dan da Hydrar'ımızı aldık. Kesene bereket Junon abla, yakında okuturuz bunu.

Resim

Hol'de boş zamanımı tılsım kasarak geçirirken bölgeden biri Kırmızı Madalyonlu Adam görevi için yardımda bulundu. Açıkçası bölgenin başında olacağını düşündüğüm için üşendim gidip almaya. Şans eseri kendisiyle adı geçen yerde karşılaşınca görevi yapmasında yardımcı oldum.

Resim

Son olarak Ferromanyetik Ayakkabı için malzemeleri toparlamaya başladık Fazlı'yla. Kendisi birçok malzemeyi şipşak hallediverdi. Ta ki Antimon'a kadar. Bölgeden soruyoruz satan yok. Bizimkilere soruyorum, sonuç alamıyorum. Barış iki de bir çöp maden deyip duruyor. Meğersem kendisinde varmış o yüzden kem küm ediyormuş. Robot mobot ama makara insan. :D

Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim

Nihayetinde Ferromanyetik setimizden eksik olan son parçayı da tamamlıyoruz. Önümüzdeki ay tamamen elektrik bir büyücü olma dileğiyle. Kendinize iyi bakın, keyifli forumlar.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar herkese.

Şu sıralar lag yüzünden oyuna girmiyorum. Günlerdir bir çözüm yolunu bulamadılar. Gerçekten bu sorun da çekilecek gibi olmadığından pek oyuna girmiyorum. Günler öncesinde Muratla beraber alaşım kasalım dedik. Abartısız 30 kesim sonunda 1 tane alabildik. Bu başarının ekran görüntüsünü bırakıyorum aşağıya.

Resim

Artık Barış'ın çağrısını da kulak ardı etmeyerek Love Death Robots loncasına katıldım. Hayırlı uğurlu olsun.

Resim

Alaşımda yaşadığımız sorun neticesinde Dev Ana'da şansımızı denedik. Kalkmasıı beklerken can sıkıntısına zar attık Murat'la. Daha ilk zarda şöyle bir şey yaşandı. :')

Resim

Nereden düştüğünü hatırlamıyorum ama kasamda duran Alman Modeli Ok Ucu Tungsten Zırh reçetesini bölgeden yansıttım. Murat'la tahmin ettiğimiz fiyatın baya yukarısında alıcı bulduk, haliyle elimizden de çıkardık.

Resim

Çemberlitaş görevi olan bir arkadaşa yardımcı olduk. Kendisi biraz acemiydi ama Fazlı'nın sakinleştirip yönlendirmesiyle başarılı bir kesim gerçekleştirdik. Bana da şöyle bir reçete düştü. Çemberlitaş reçetesi deyip geçmeyelim belki alıcı çıkar. :D

Resim

Çemberlitaş sonunda oyuna sürpriz bir şekilde gece vakti giren Muhammed'le beraber bir tur Kenan attık. Motorin yine beni boş geçmedi. :)

Resim

Kenan da bana sürpriz yapıp zamanında tüm büyücülerin hayali olan o kolyeyi verdi.

Resim

Ve şu günlerde yaptığım son aktivite. Lagın yoğun olduğu bir gün oyuna girdim ve Barışların İfliss keseceğinin haberini aldım, bir arkadaşın görevi varmış. Arkadaşımız günlüğü takip eden biriymiş. Bir fotoğraf alabilir miyiz dedi. Sağolsun var olsun. Kendisine İfliss sonunda Kenan da denedik ama lagtan dolayı kesemedik. :unamused: Telafisini yaparız inşallah. Kendinize iyi bakın, keyifli forumlar.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bence lag düzelsin artık #)
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 29 Oca 2022 22:09 Bence lag düzelsin artık #)
Bence mi :unamused: Kesinlikle düzelsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Selamlar herkese.

Günlüğün 200. sayfasına özel aşağıya ben ve agaların reeldeki fotoyu atıyorum. Kendilerinin onayını alarak paylaşıyorum. Soldan sağa; ben, BayTerapi Murat, TOLGARDA Tolga ve Plafect Muhammed.

Not: Fotoğraf 2021 Nisan ayına ait

Kendinize iyi bakın görüşürüz.

Resim
Resim