Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Bugün de bir buçuk saat kadar oyunda oldum. Bu bir buçuk saatlik diliminde, Büyük Hol'ün ıssız ve bir o kadar dar koridorlarını depar sesleriyle doldurdum. Çok şükür ki, yine günlük kârımızı elde ettik.

Sapsarı tozları ile bir Safran karşılamıştı bizi.
Resim

Ardından, aylar öncesinden husumetimiz olan Jadeit çıkageldi. Konuştuk, sohbet ettik. Çok iyi bir materyal kendisi.
Resim

Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bugün oyunda pek bir şey yapamadım. Her zamanki gibi savaşçı ile saf nitelikteki materyaller peşinde koşturdum. Hol, hafta sonu vesilesi ile doluydu ve madenlerin hepsi çekilmişti. Ben de bir umut kendimi, Ada'ya ve Yeraltı'na attım. Birkaç çer çöp düşürdükten sonra koşuşturmaya bir ara verdim.

Şöyle düşürdüklerimizden başlayalım:

Resim
*
Resim
*
Resim

Bombacı'dan düşen bir reçete:

Resim

Ardından, Hasan dostumun çağrısı üzerine lonca olarak bir Migrat atalım istedik. Grup toplanana dek bir yerde oturup muhabbet etmek istedik. Savaş 3'de oturup konuşurken, bir anda savaş başladı. Biz de elimizle asalarımızı, kılıçlarımızı kavrayarak saldırıya geçtik.

Resim

20 dakikanın sonunda zaferle Er Meydanı'ndan ayrılmak gerçekten çok sevindiriciydi.

Resim

Gün sonunda Migrat atamasak da, bu günün ve yaşanılan Er Meydanı vakasının ardından bir hatıra fotoğrafı alalım dedik.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Herkese hayırlı bayramlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Gorgar yazdı: 25 Haz 2017 10:57 Öncelikle bütün oyuncularımızın Ramazan Bayramı’nı kutlarım.
Dikkatli olanlarınız bazı ipuçlarını yakaladılar, ancak bayram bayram biraz daha açık seçik konuşmanın vakti geldi sanırım :slightly_smiling_face:
Yaşadığımız çeşitli sıkıntılar sebebi ile, daima planlarımız içerisinde yer almasına rağmen çok uzun bir süre İKV için içerik yayınlayamadık. Bütün oyuncularımızdan özür diliyoruz.

Sobee olarak İKV’ye hiçbir zaman “yapmış olmak için” genişleme paketi yapmadık. Yeni paketlerin İKV oyuncusunu doyuracak, beklentilerini karşılayacak içeriğe sahip olması bizim için önemliydi. Aksi hali içimize sinmezdi. Bu sebeple bazı şeyleri sürekli ertelemek zorunda kaldık.

Şimdi ise bulutlar dağıldı. Çok yakında sizlere İKV’nin yeni genişleme paketi ile ilgili güzel haberler vermeyi ümit ediyoruz, biraz daha sabır…

Ayrıca henüz açık betada olan Kader Mühürleri projemizin de geliştirilmesine bütün hızımızla devam ediyoruz. Aranızdaki Kader Mühürleri oyuncularına da bu haberi vermiş olalım.

Yeni güncellemede görüşmek umuduyla…

Kürşad “Gorgar” Karamahmutoğlu

"Mor duman bütün cildinde karıncalanıyor, soludukça, muktedirliğinin sınırları artıyordu.

Sentetik ipeği cebinden çıkarırken, ceplerinin neredeyse ters yüz olduğuna dikkat ettin. Bu ipekten bir kesik almak için neredeyse tahtalı köyü boyluyordun, önemsiz bir şey gibi dikkatsizce cebe sıkıştırmak da neydi, kibir mi? Ya düşseydi? Yoksa kader kibirlileri kollar mıydı?

İpeğin kesitini gözüne yaklaştırdın, dumandan yeterli bir miktarda soludun, göz bebeklerin iyice kısıldı, incecik yonga büyüdü ve büyüdü. Kesikteki örüntü netleşti, benzerini daha önce biryerlerde görmüştün, düşündün. Neydi bu; neydi bu çok tanıdık? Derin bir soluk daha aldın, gözlerini kapadın, aklında belirmeye başladı, hatırladın!"
Resim
*
Resim
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 25 Haz 2017 20:37
Gorgar yazdı: 25 Haz 2017 10:57 Öncelikle bütün oyuncularımızın Ramazan Bayramı’nı kutlarım.
Dikkatli olanlarınız bazı ipuçlarını yakaladılar, ancak bayram bayram biraz daha açık seçik konuşmanın vakti geldi sanırım :slightly_smiling_face:
Yaşadığımız çeşitli sıkıntılar sebebi ile, daima planlarımız içerisinde yer almasına rağmen çok uzun bir süre İKV için içerik yayınlayamadık. Bütün oyuncularımızdan özür diliyoruz.

Sobee olarak İKV’ye hiçbir zaman “yapmış olmak için” genişleme paketi yapmadık. Yeni paketlerin İKV oyuncusunu doyuracak, beklentilerini karşılayacak içeriğe sahip olması bizim için önemliydi. Aksi hali içimize sinmezdi. Bu sebeple bazı şeyleri sürekli ertelemek zorunda kaldık.

Şimdi ise bulutlar dağıldı. Çok yakında sizlere İKV’nin yeni genişleme paketi ile ilgili güzel haberler vermeyi ümit ediyoruz, biraz daha sabır…

Ayrıca henüz açık betada olan Kader Mühürleri projemizin de geliştirilmesine bütün hızımızla devam ediyoruz. Aranızdaki Kader Mühürleri oyuncularına da bu haberi vermiş olalım.

"Mor duman bütün cildinde karıncalanıyor, soludukça, muktedirliğinin sınırları artıyordu.

Sentetik ipeği cebinden çıkarırken, ceplerinin neredeyse ters yüz olduğuna dikkat ettin. Bu ipekten bir kesik almak için neredeyse tahtalı köyü boyluyordun, önemsiz bir şey gibi dikkatsizce cebe sıkıştırmak da neydi, kibir mi? Ya düşseydi? Yoksa kader kibirlileri kollar mıydı?

İpeğin kesitini gözüne yaklaştırdın, dumandan yeterli bir miktarda soludun, göz bebeklerin iyice kısıldı, incecik yonga büyüdü ve büyüdü. Kesikteki örüntü netleşti, benzerini daha önce biryerlerde görmüştün, düşündün. Neydi bu; neydi bu çok tanıdık? Derin bir soluk daha aldın, gözlerini kapadın, aklında belirmeye başladı, hatırladın!"
Resim
*
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

romendiyojen yazdı: 25 Haz 2017 20:51

Resim
*
Resim
Resim
Resim
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı: 25 Haz 2017 20:56
romendiyojen yazdı: 25 Haz 2017 20:51

Resim
*
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bayram vesilesi birkaç gün oyunda değildim. Dün bir girdim ama keyif alamadım. Ayrıca maden de çekemedim çünkü sunucumuz oldukça kalabalıktı. Bundan mütevellit, kasa karakterimi belli bir seviyeye getirmek istedim. Dün onunla oynayarak keyifli dakikalar geçirdim ve yeni bir dost edindim.

Karaktere girdiğimde 11 seviyede olduğunu, görev penceresinde de Cinlerin Büyülü Toprağı[10] görevinin olduğunu gördüm. Doğruca Antrepo'ya giderek görevi yapmaya başladım.

Resim

Ayrıca Antrepo'da tanıştığım ve o andan itibaren görevlerimizi beraber yapmaya başladığım dostumla Kırmızı Örümceklerin infazını verdik. Dostumun ismini gizledim zira bugün yarın kendisini ana hesaptan görünce sürpriz yapmayı düşünüyorum. "Ona küçük sürprizler yapın." gibisinden. :P

Resim

Görevler bitince bari kasılalım dedik ve attık kendimizi sahile. Herkes serinlemek için gider, biz seviye almak için gideriz diyerekten de küçük bir sitemde bulunayım. :)

Resim

Kesim esnasında Prnt alamasam da, Azul'u da beraber kestik. Azul gittiğimizde naaşı yerdeydi, biz de oradaki cinlerle seviye atlamaya çalıştık. Şahsen ben çok rahattım zira dükkandaki paket gerçekten işe yarıyordu. Azul kalktı ve rahatça kestik. Ödülümüzü de Agah Bey Amca'dan aldık. Buradan @Plafect'e yani Muhammed'e selamlar. :)

Resim

İlerleyen seviyelerde İşlenmiş Gümüş [18] görevi gelince, Eminönü'nde nikel ve gümüş arayışına geçtik. İşin tuhaf yanı, normal bir zamanda çeksek düşmeyecek olan Saf Nikel, iki çekişte de, paketin etkisiyle ark arkaya düştü.

Resim
*
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bugün oyuna öncelikle dükkandan Plus paket satın alarak başladım. Akabinde Tatil Hediye Paketini de alarak çok özlediğim Reta ile oyuna giriş yaptım. Oyuna girerken biraz sabırsızlandım. Girdiğimde ise karakterim, kel kafasını sağa sola sallayarak afalladı. Sonra bakış açısını öne doğru çevirerek /gül komutunu yaptım. Kafası ve tipi kadar, gülüşü de çirkin karakterim, içimi aydınlattı vesselam.

"Hurra!" diyerek bayır aşağıya saldık kendimizi Hol'ün yokuşundan. Örümcekleri birer birer alaşağı ederken biri yolumu durdurdu: "Kardeş biz senin ne istediğini biliyoruz, al şunu, hem hoş geldin hediyesi olsun." diyerekten sol cebimize Salgısını bıraktı.
Resim

Biraz sakinleşmenin ardından hemen az ileride kalabalık bir örümcek grubu ile münakaşaya giriştim. Salgı verir misin, vermez misin derken elime bir adet tılsım bırakarak ebediyete gittiklerini gördüm.
Resim

Olay karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik tabi. Eh ne yapalım dedik. Baktık kasamız dolmaya yakın, birazcık daha vakit geçirelim, hasret giderelim Örümceklerle dedim. Sohbetlerine doyum olmuyor Örümceklerin, hele bir de kafaya alınca size bir adet Salgı ikram etmeleri yok mu...
Allah!

Resim

İşte süpahanAllah çektiğimiz bir fotoğraf. #Reçetelation
Resim

Durur muyuz? Yok! Maden çıkmazına girdiğimde Örümceklerle münakaşamız devam etti. Hani enişteler el kol şakaları yaparlar ya, ha işte bunlar da tılsım şakası yapıyorlar. Keratalar!
Resim

"Komik mi?" tepkisinin ardından hiddetle sağa sola yıldırım büyülerimizi saçtık. Örümcekler biraz sessizleşti. En sonunda birisi "Reta yavaş, Salgımızı söktün!" diyerekten, bir adet daha Salgı verdi.
Resim

Şöyle art arda iki tane daha güzel reçeteler edinerek yolumuza devam ettik.
Resim
*
Resim

Biraz Örümceklere olan öfkemiz dindik sonra, yine yaptılar yapacaklarını ve yine yedirdiler bize meselayı!
Yarın Allah nasip ederse, bir acılı Adana, bir tane daha, iki tane daha... Bu arada bugün de Kemal Sunal'ın ölüm yıldönümü. Allah'tan kendisine rahmet diliyoruz. Türk Sinema Tarihi'nin şüphesiz en iyi oyuncusu.

Resim

Yahu bu Örümcekler de şaka yaptıkça Salgı veriyorlar! Ne yapmalı, acaba komik olmasa da gülmeli mi?
Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 03 Tem 2017 19:59
Merhabalar;

Bugün oyuna öncelikle dükkandan Plus paket satın alarak başladım. Akabinde Tatil Hediye Paketini de alarak çok özlediğim Reta ile oyuna giriş yaptım. Oyuna girerken biraz sabırsızlandım. Girdiğimde ise karakterim, kel kafasını sağa sola sallayarak afalladı. Sonra bakış açısını öne doğru çevirerek /gül komutunu yaptım. Kafası ve tipi kadar, gülüşü de çirkin karakterim, içimi aydınlattı vesselam.

"Hurra!" diyerek bayır aşağıya saldık kendimizi Hol'ün yokuşundan. Örümcekleri birer birer alaşağı ederken biri yolumu durdurdu: "Kardeş biz senin ne istediğini biliyoruz, al şunu, hem hoş geldin hediyesi olsun." diyerekten sol cebimize Salgısını bıraktı.
Resim

Biraz sakinleşmenin ardından hemen az ileride kalabalık bir örümcek grubu ile münakaşaya giriştim. Salgı verir misin, vermez misin derken elime bir adet tılsım bırakarak ebediyete gittiklerini gördüm.
Resim

Olay karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik tabi. Eh ne yapalım dedik. Baktık kasamız dolmaya yakın, birazcık daha vakit geçirelim, hasret giderelim Örümceklerle dedim. Sohbetlerine doyum olmuyor Örümceklerin, hele bir de kafaya alınca size bir adet Salgı ikram etmeleri yok mu...
Allah!

Resim

İşte süpahanAllah çektiğimiz bir fotoğraf. #Reçetelation
Resim

Durur muyuz? Yok! Maden çıkmazına girdiğimde Örümceklerle münakaşamız devam etti. Hani enişteler el kol şakaları yaparlar ya, ha işte bunlar da tılsım şakası yapıyorlar. Keratalar!
Resim

"Komik mi?" tepkisinin ardından hiddetle sağa sola yıldırım büyülerimizi saçtık. Örümcekler biraz sessizleşti. En sonunda birisi "Reta yavaş, Salgımızı söktün!" diyerekten, bir adet daha Salgı verdi.
Resim

Şöyle art arda iki tane daha güzel reçeteler edinerek yolumuza devam ettik.
Resim
*
Resim

Biraz Örümceklere olan öfkemiz dindik sonra, yine yaptılar yapacaklarını ve yine yedirdiler bize meselayı!
Yarın Allah nasip ederse, bir acılı Adana, bir tane daha, iki tane daha... Bu arada bugün de Kemal Sunal'ın ölüm yıldönümü. Allah'tan kendisine rahmet diliyoruz. Türk Sinema Tarihi'nin şüphesiz en iyi oyuncusu.

Resim

Yahu bu Örümcekler de şaka yaptıkça Salgı veriyorlar! Ne yapmalı, acaba komik olmasa da gülmeli mi?
Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Örümceklerle olan muhabbetine hayran kaldım hocam .
kedi