Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Mesaj gönderen Vezirx27 » 09 Oca 2019 17:08

Merhabalar,

Foruma bir göz atayım derken günlüğüme girdim ve en son yazımda yazdığım 253 gün kaldı yazısını görünce bir şaşırdım 😂 zaman iyi geçmiş diyebilirim ama oldukça yıprattı beni bu aslerlik.
Zaman her ne kadar çabuk geçmiş olsada bitmek bilmiyor arkadaşlar.. Şuan 162 gün kaldı ve hala çok her gün zorlu geçiyor yılın kış aylarında bol bol kar kürüyoruz başka işimiz gücümüz yok 😂 Dilerim ki zaman su gibi akıp geçer, sivil hayata karşı herşeyi çok özledim burada geldiğimden beride izine çıkmadım. bunları buraya yazıyorum maksat burayada bir kaç anı bırakmak 😊
Oyun hakkında son durumlarda hala kötü duruyor zaten şu saatten sonra düzeltilemez.
Gorgar'da ayrılmış görevden herşeyin hayırlısı güzel zaman geçirdik gönül isterdi dahada güzel zamanlarımız geçsin. Forum aktifliğide sönmüş oldukça okuyan herkese kucak dolusu sevgiler

Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII » 16 Mar 2019 00:16

Vezirx27 yazdı:
09 Oca 2019 17:08
Merhabalar,

Foruma bir göz atayım derken günlüğüme girdim ve en son yazımda yazdığım 253 gün kaldı yazısını görünce bir şaşırdım 😂 zaman iyi geçmiş diyebilirim ama oldukça yıprattı beni bu aslerlik.
Zaman her ne kadar çabuk geçmiş olsada bitmek bilmiyor arkadaşlar.. Şuan 162 gün kaldı ve hala çok her gün zorlu geçiyor yılın kış aylarında bol bol kar kürüyoruz başka işimiz gücümüz yok 😂 Dilerim ki zaman su gibi akıp geçer, sivil hayata karşı herşeyi çok özledim burada geldiğimden beride izine çıkmadım. bunları buraya yazıyorum maksat burayada bir kaç anı bırakmak 😊
Oyun hakkında son durumlarda hala kötü duruyor zaten şu saatten sonra düzeltilemez.
Gorgar'da ayrılmış görevden herşeyin hayırlısı güzel zaman geçirdik gönül isterdi dahada güzel zamanlarımız geçsin. Forum aktifliğide sönmüş oldukça okuyan herkese kucak dolusu sevgiler

Vay Furkan abi. Sen buralara uğrarmıydın üstad. :D
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim

Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Vezirx27 » 18 Mar 2019 19:48

IIxSoulflyxII yazdı:
16 Mar 2019 00:16
Vezirx27 yazdı:
09 Oca 2019 17:08
Merhabalar,

Vay Furkan abi. Sen buralara uğrarmıydın üstad. :D

Uğruyorum ara ara buralara can sıkıntısından :) bir nevi gazete okumak gibi İKV forum her yeni günde açılan ne konular var ne yorumlar var okumak keyif veriyor 😂 Tabi uzun bir zamandır forumunda albenisi kalmadı aktiflik epeyce bir düşmüş 😊

Bu arada askerlik için son 92 gün hava değişimini teskereye bağlarsak 63 gün kaldı diyebilirim 😂eski yazdığım yazıları okudukça “Ulan be zaman nasıl geçmiş “ diyip kendimi mutlu ediyorum 😂

Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII » 30 Nis 2019 23:53

L I L Gururla sunar :)
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim

Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Vezirx27 » 26 May 2019 11:16

- SON 2 GÜN -
Askerliğide yedik 😂 askerliğimiz bitti askelik düşünüyor şansımıza😂 eski yazıları okuyup bu zamanlara gelmek çok güzel 😂💪🏻

Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann » 30 May 2019 15:39

hayırlısıyla vatani görevini yapıp yuvana döndüğüne sevindim , devam edecek olan hayatında başarılar dilerim : )) .
Resim

Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto » 13 Haz 2019 09:50

O güzel insanlar,o güzel atlarına binip gittiler.
Resim

“Kıyamet Günlükleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir