Sunucudan Sikayetci Olmak

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
psychic
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Sunucudan Sikayetci Olmak

Mesaj gönderen psychic »

herkesin içinde bulunduğu bir durum sanırım sancak sunucusunda. Ben bu sunucuda yeraltının ilk acıldıgı zamanda da kenanın ilk geldiği zamanda da oynadım. 4 kişi yeraltı mantarı beklediğimiz de oldu zır delilerin nasıl kesileceğini öğrenene kadar anamızın ağladığı da. Ben kendi hikayemi anlatayım. Yaklaşık 3 sene önce ejder asalı hesabım soyuldu, oyunu bıraktım. 1,5 hafta önce tekrar oyuna basladım 4 günde plus'ın etkisiyle 49 level oldum fakat çemberlitaş büyük hol gibi yerler bana yabancı geliyordu. Tılsım gibi yeni zamazingolarda. Tılsımın olmadan boss kesemeyeceğini anlamak da zor olmadı. 03.08.15 tarihinde sancak sunucusuda meteor lodos bölgesinde ben nickim psychic olarak, exemple aka soıvzeybek denen arkadasa oyunu kaç senedir oynadıgını sorup tılsımlarla ilgili bilgi istedim. Kendisi de bana 3 aylık satın alırken parasını çalan adam olduğum ithamıyla geldi. Caps almaya gerek duymadım, bunları inkar edecek hali yok çünkü beni hala parasını çalan arkadaş (technomads) sanıyor. Daha sonra arkadaşları ve beytu nickli kullanıcı bana agır hakarette bulundular. Ben hepsine numaramı verdim. Eğer hırsız bensem onlara da söyledim, aklınıza gelebilecek en kötü şeyler beni bulsun. Yok değilsem bana iftira atıp kul hakkı yiyen sizleri bulsun. Sunucuda da söyledim az önce gel benden özür dile para verip alamadıgın 3 aylıgı sana hediye edeceğim. Eğer oyun kuralları içinde yasak değilse sana hediye edeceğim. Ama benden önce özür dileyeceksin. Sonra da senin suratına tüküreceğim .

Okudugunuz için sağolun.Evet sunucudan şikayetçiyim.
Kullanıcı avatarı
maRbLey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Sunucudan Sikayetci Olmak

Mesaj gönderen maRbLey »

Kardeşim sana hak veriyorum.Böyle üstüne atılan suçta konuşmayacaksın.Konuşursan senin başın yanar ne kadar anlatmaya çalışsanda anlatamazsın.Bu sunucu böle işte.Bende oynuyordum bu sunucuda bende aynı durumu yaşadım çalındığım için sunucuyu terkettim.Suçu sana atmışlar bir özür etmeliler hepsi.Tükürme konusuna gelince orası sana kalmış ama yaptıkları ayıp olmuş.Gözünle görmedikleri şeyi başkasına atmak günahtır, suçtur.
Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim
Ray malifalitiko
Kullanıcı avatarı
maRbLey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen maRbLey »

üstteki yazıyı kuzenim yazmış :mrgreen:
Ben böyle şeyler yazmam bilen bilir milletle taştaş geçerim.
Başlığı açan keko sen kimi kandırıyon hırsızlık yapmıssın diğer cardan o çardan yok yapmadım diyon siye
Ray malifalitiko
Kullanıcı avatarı
maRbLey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen maRbLey »

tekrar ediyorum üsttekini kuzenim yazmış @1 belliki hırsız dedikleri kişi senin yan çarın sende sıyırmaya calısmıssın bi de konu acmıssın
not: Silecekseniz yukardaki yazıyı da silin
Ray malifalitiko
Kullanıcı avatarı
jerrymaquire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen jerrymaquire »

Sunucuda senden şikayetci yakın zamanda toz olursun umarım. 8-)
Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.
aeslogan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: cadde

Mesaj gönderen aeslogan »

aynen toz ol ben gelene kadar :D