Eskileri Yad Etsek 39 Levelleri Biz Geri Getirsek-İKV MÖŞ-

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
RamizKaraeski
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Eskileri Yad Etsek 39 Levelleri Biz Geri Getirsek-İKV MÖŞ-

Mesaj gönderen RamizKaraeski »

HERKESE MERHABA bildiğiniz gibi oyunun gidişatı grup bölgeleri gelmesinden bir müddet sonra artık katlanılamayacak hale geldiğinden ötürü eski dostukların yardımlaşmaların görevlerin kalabalık yapılması ve eskiye nazaran daha az art niyetli davranışların yaşandığı günlere hepimiz geri dönmek istiyoruz fakat bekledigimiz talep,arz hep dilde dolaşıp duruyor. bunu biliyoruz ama aslında bilmiyoruz çünkü bilmek tanımını yapmak değildir aynı zamanda uygulamaya dökmektir eğer uygulayabiliyorsak bunu biliyoruzdur demektir.Velhasıl kelam kafamda böyle bir düşünce ceyran etti ve hemen sizinle paylaşmak istedim biz madem bukadar 39 levellerde yada 29 levellerde oynamak istiyoruz ve o günleri gıpta ile anıyoruz, ozaman şöyle bir atakta bulunsak ya belli nickler adı altında hiç plus paket almadan hiç bir itemi efsunlamadan tekrardan karakterlerimizi oluştursak azul olsun kızgın kum olsun bunlara grup şeklinde saldırsak ne kadar güzel olur belki başta sayımız az sekilde devam ederiz ama dedigim gibi belli nickler adı altında herkesin imrenmesini saglayacak bir akım baslatmaya calismamiz bile keyif verebilir hatta işe yarayabilir.

39 level olduktan sonra herkes max hasar degilde okadar uzun zaman olmuşki isimlerini hatirlamiyorum element itemlermiydi tekrar onlardan düşürmeye çalışsak onlarla oynasak oyunu diye düşündüm şimdi ben bunu sizinle paylaştıktan
sonra yorumlarinizi hassaslık ile inceleyecegim nasil bi nick adı altında eski günleri yad edebiliriz vs aklınıza gelen her fikir benim için altın değerindedir belki saçma gelebilir fakat inandıktan sonra başarılmayacak hiç bişey yoktur imkansız sadece zaman alır eğer uygun bir ilgiyle karşılanırsa ben hertürlü şeye hazirim zaman ayirdiginiz için teşekkür ediyorum.

~İstanbul Kıyamet Vakti~
~Mazisini Özleyen Şehir~
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Re: Eskileri Yad Etsek 39 Levelleri Biz Geri Getirsek-İKV MÖ

Mesaj gönderen Smoke23 »

RamizKaraeski yazdı:HERKESE MERHABA bildiğiniz gibi oyunun gidişatı grup bölgeleri gelmesinden bir müddet sonra artık katlanılamayacak hale geldiğinden ötürü eski dostukların yardımlaşmaların görevlerin kalabalık yapılması ve eskiye nazaran daha az art niyetli davranışların yaşandığı günlere hepimiz geri dönmek istiyoruz fakat bekledigimiz talep,arz hep dilde dolaşıp duruyor. bunu biliyoruz ama aslında bilmiyoruz çünkü bilmek tanımını yapmak değildir aynı zamanda uygulamaya dökmektir eğer uygulayabiliyorsak bunu biliyoruzdur demektir.Velhasıl kelam kafamda böyle bir düşünce ceyran etti ve hemen sizinle paylaşmak istedim biz madem bukadar 39 levellerde yada 29 levellerde oynamak istiyoruz ve o günleri gıpta ile anıyoruz, ozaman şöyle bir atakta bulunsak ya belli nickler adı altında hiç plus paket almadan hiç bir itemi efsunlamadan tekrardan karakterlerimizi oluştursak azul olsun kızgın kum olsun bunlara grup şeklinde saldırsak ne kadar güzel olur belki başta sayımız az sekilde devam ederiz ama dedigim gibi belli nickler adı altında herkesin imrenmesini saglayacak bir akım baslatmaya calismamiz bile keyif verebilir hatta işe yarayabilir.

39 level olduktan sonra herkes max hasar degilde okadar uzun zaman olmuşki isimlerini hatirlamiyorum element itemlermiydi tekrar onlardan düşürmeye çalışsak onlarla oynasak oyunu diye düşündüm şimdi ben bunu sizinle paylaştıktan
sonra yorumlarinizi hassaslık ile inceleyecegim nasil bi nick adı altında eski günleri yad edebiliriz vs aklınıza gelen her fikir benim için altın değerindedir belki saçma gelebilir fakat inandıktan sonra başarılmayacak hiç bişey yoktur imkansız sadece zaman alır eğer uygun bir ilgiyle karşılanırsa ben hertürlü şeye hazirim zaman ayirdiginiz için teşekkür ediyorum.

~İstanbul Kıyamet Vakti~
~Mazisini Özleyen Şehir~

Evet o zamanlar gerçekten güzeldi ama o zamanlar bile insanlar bi süre sonra foruma saldırmaya balşamıştı aynı suanda olduğu gibi yeni bölge gelmeyecek mi diye hatta bırakan bir kesim olmuştu yeni bölge gelince tekrar döndüler bence her şey zamanında güzeldi zaten o zaman ki yardımlaşma hoşgörü saygı muhabbet şuan çeşitli nedenler yüzünden yok ve emin ol dediğin gibi grub olustursak yada şöyle diyeyim direk oyun eski düzene cekilse suan ki olaylar cerayan etmeye devam edicektir cünki o zamanlar o hoşgörüyü düzeni sağlamca sistemleştiren bir yapı vardı kimse bişeyi bilmediğiniz için sizi terslemezdi herkes yardım severdi suan bu değerlerimizi kaybetmişiz geri kazanmamızda pek mümkün gözükmüyor heleki insanın değilde tılsımların konustugu bu zamanlarda
Kullanıcı avatarı
anilbey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: HİCRET

Mesaj gönderen anilbey »

Düşünülürse güzel bir Fikir aslında ama bu saatten sonra kimse üşenmez ama 39 level için ayrı bir sunucu açılsa hem eski günlerin güzelliğini yaşarız hemde ayrı bir tat verir mesela Anka sunucusu gibi bir sunucu açılsa örnek olarak
ıılıANILılıı
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Valla o biraz zor kardeş.Hiçbir zaman Eskiyi getiremezsin. Çağ sana değil Sen Çağa uyuyorsun. Reelde de oyunda da.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bourne »

Oyunun en güzel bölümü 39 lvl zamanlarıydı bunda herkes hem fikir.Bunun bir tek sebebi vardı oda oyundaki gelişimin yada popüleritenin kişinin kendisine bağlı olmasıydı.Ticaret ve üretim kısmının yada VS bölümünde char diziliminin oyun bilgisi ve playerlığa bağlı olması ortaya zevk almak için birçok uğraşı ve amaç çıkarıyordu.Bu uğraşıların hiçbiri acımasız bir rekabeti gerektirmiyordu.Dostluklar sohbetler edilebiliyor fikir alışverişleri yapılabiliyordu.

Bölgelerle beraber oyunun üretim kısmı nispeten azaldı.Güçlü bir chara sahip olma kolaylaştı.Dizili bir chara sahip olmanın insanda nasıl bir ruh hali oluşturabileceği üzerine kimse kafa patlatmamış olacakki nispeten yaşı küçük oyuncular oyunda sevgi saygı sınırlarını zorladılar.Bundan birçok kişi rahatsız oldu ve oyunu bıraktı.Akıl,zeka ve deneyim bir oyunda en iyi olma kriteri değilse yani seni oyunda güçlü kılmak için bunlara gerek yoksa,ki bu gerçek hayatta başarının kriteridir o zaman en iyi olmak sıradanlaşır.Sıradanlaşan bir oyunda normal muhabbeti arkadaşlığı ve dostluğu yapabilecek kalabalığa rastlamak haliyle mümkün değildir.

Gelinen bu noktada o güzel günleri yaşayan insanlar için İKV hep tatlı bir anı olarak kalacak.O günleri geri getirmek artık mümkün değil.Plansız programsız sadece para kazanmaya yönelik değişikliklerle zaten oyunun çivisi çıkarıldı.Oyunda öyle playerlar vardıki adeta oyunun limitlerini zorluyorlardı her birini gıptayla ve saygıyla taktir edilirdi.Şimdi herkes char dizip satayım peşinde.Yöneticiler hiç boşuna sızlanmasın ''öyle başa böyle tarak''.Bir canavar yarattınız keyfini sürünüz.Ben 39 lvl zamanında char satma diye birşey ne gördüm nede duydum.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
okan34
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Raiders Of AnatoliA
İletişim:

Mesaj gönderen okan34 »

39 level da oynarken de bu ne iğrenç oyun 29 lar cok guzel denirdi. Hatta çok çok fazla soylenirdi ah ah diye. :)
  • Raiders OF AnatoliA Teşkilat Sunucu Temsilcisi

Rapismylifee
[/size]
  • Resim

• www.raidersofanatolia.com
    [/color]
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Yeniler Eskileri Aratır derler ya Aynen bu oyunda ki her eklenti Bir eski eklentiyi aratır okanım.Onun için maziye değil niyaziye bakmak lazım :D
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France