Vahdet Abiiiii

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Vahdet Abiiiii

Mesaj gönderen Insane »

Vahdet Abi Ben 50Tl Odeyip Sirf Senin Icin Beyazkosk Sunucusuna Gelecegim Bana Orada Yardimci Olurmusun Forumda Seni Surekli Takip Etmeye Calisiyorum Cok Yardimsever Birisin Lutfen Banada Yardimci Olurmusun Beyazkoskte Sirf Senin Icin Gelecegim
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
Dembaba 1 (Isim Degistirme Hakki Icin Bekliyor :)
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Re: Vahdet Abiiiii

Mesaj gönderen vahdet »

Insane yazdı:Vahdet Abi Ben 50Tl Odeyip Sirf Senin Icin Beyazkosk Sunucusuna Gelecegim Bana Orada Yardimci Olurmusun Forumda Seni Surekli Takip Etmeye Calisiyorum Cok Yardimsever Birisin Lutfen Banada Yardimci Olurmusun Beyazkoskte Sirf Senin Icin Gelecegim
artık oyuna çok nadir giriyorum. Haftada 1-2 kere gibi.

Malum kpss sınavına hazırlanıyorum çünkü. Sana tavsiyem paranı harcama benim için.

Abicim ben elimden geldiğince oyunculara yardım etmeye çalışıyorum. Genelde holde car kasarak 49 level yaparım. Eskiden sığınak migrata güçsüz arkadaşları sokardim fakat o kadar çok sığınak ve migrata gittim ki artık biktim bu iki bölgeden ve içeriye adımımı atmıyorum.

Çemberlitaşa götürdüğün oyuncular ve arkadaşlarım da oldu. Fakat bildiğim gibi çemberlitaşa m1siz birisini sokmak çok zor ve grubu toplaması çok uzun is. Oyuna zaten çok çok nadir girdigim icin seni ctye götürmem de çok zor.

1-2 gün klan savaşı yaptım ve şuan daha girmedim.
Şuan yapabileceğim tek yardım seni 49 level yapmak olur. 49 dan sonra nasıl güçlenecem dersen orasida ayrı bir dert ve çaba anlayacağın çekilecek dert değil.
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Insane »

49 level hesabim var abi Ismimide degistirip VahdetinCiragi Yapacaktim :)) bu arada tankim ve ayi alacagim :)
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Insane »

Zaten en buyuk 2 istegim var yucelen ekolu biseybisey li demirci rustemde satilan recetesi var onu bide 1 tane gece zirhi
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Insane yazdı:49 level hesabim var abi Ismimide degistirip VahdetinCiragi Yapacaktim :)) bu arada tankim ve ayi alacagim :)
Evo itemlerden neyin var.
birde buz elektrik 1000 oluyo mu.

Ct ye sokmami mi istiyorsun seni.
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Insane »

Daha evo item dusuremedim malum sancakta cok az kisi var herkezde kendine musluman kimse almiyor ayin olmayinca ama beyaz koske gecerken ayi alacagim ama maraton ayak ve farabimodeli plevne emsali ayakkabi kenani oldur gorevinden verilen mor eldiven var gozlugum yok +5 puan ve kasa erisimi var ct kutu plusu var zaten migoya grup cikmior sancaktan bi evo kolye veya yuzuk hangisi dusuorsa kenandan o duseydi iyidi zaten sadece 2 kez kenan attim birde sadece pantolon ve zirh farabi degil tilsimlardan def 2 1 def 1 1 def 1 ve sakinma 1 var
En son Insane tarafından 21 Şub 2015 21:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Insane »

Farketmez abi ct felan sana hangisi kolay gelirse onu yapariz yeterki yardimci ol :D
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Insane yazdı:Daha evo item dusuremedim malum sancakta cok az kisi var herkezde kendine musluman kimse almiyor ayin olmayinca ama beyaz koske gecerken ayi alacagim ama maraton ayak ve farabimodeli plevne emsali ayakkabi kenani oldur gorevinden verilen mor eldiven var gozlugum yok +5 puan ve kasa erisimi var ct kutu plusu var zaten migoya grup cikmior sancaktan bi evo kolye veya yuzuk hangisi dusuorsa kenandan o duseydi iyidi zaten sadece 2 kez kenan attim birde sadece pantolon ve zirh farabi degil tilsimlardan def 2 1 def 1 1 def 1 ve sakinma 1 var
Sevgili kardeşim. Oyuna ancak 3 ay yaz tatilinde başlayabilirim. Oda meşhul. Atanıp da doğuda öğretmen olursam oyuna zaten hiç girmem. Eğer atanamazsam ve başka bir ise girersem oynarım. Oda işten çıkınca yani akşam. Saat 9 dami evde olurum 10 da mi olurum ya da geberip gider miyim orasını bilemem. Sen dua et bana . Bakalım hayırlısı olsun.
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Insane »

Abim Gonlun Hangisini Istiyorsa O Olur Insallah Hakkinda Hayirlisi Olsun
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Insane »

Bende oyuna ancak cuma aksamlari cumartesi sabah ve aksam pazar 5 ten sonra girebiliyorum
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30