Nodrac'ın Günlüğü - BEYAZKÖŞK

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Endless Dream

Re: Nodrac'ın Günlüğü - BEYAZKÖŞK

Mesaj gönderen KiSSEFFECT »

Detay yazdı:Çok güzel bir günlük olacak Furkan, başarılar :D
Sağol kardeşim senin takip etmen yazdığımı iki kere kontrol ettiriyor bana ;)
Tüm forum hesaplarının şifresini bulamayacağım bir şekilde değiştiriyorum.Ulaşmak isteyenlerde tel no. vardır zaten.
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

xXESREFPASALIXx yazdı:Görünüyorki bu günlük tutar :D
İnşAllah :)
Tüm forum hesaplarının şifresini bulamayacağım bir şekilde değiştiriyorum.Ulaşmak isteyenlerde tel no. vardır zaten.
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Karakter Adı : Nodrac
Sunucu : Beyazköşk
Tarih :10.02.2015 - Salı

Herkese Selamlar ,

Bugün oyuna mısır çarşısında giriş yaptım.Kenan adlı bir şahısla dertleri olan bir grup sorunu halletmeye hazırlanıyorlardı.Bende hemen bir selam çakıp işe koyuldum.

Resim

Komutanla artan Fare Adam sayıları hakkında muhabbet etmeye başladık.En sonunda yiyecek kaynaklarını kesmeye karar verdik.Ben en sevdiğim iş için yola koyuldum.Komutanın söylediği yere gittiğimde camii yakınlarındaki yaratıklara benzer yaratıklar gördüm.Ancak bunlar daha büyüktü.Bu beni yolumdan alı koyar mı ? Tabii ki koymaz , yeni günün heyecanıyla bir bir cehenneme gönderdim pis şeyleri.

Resim

Ardından Eminönüde ki çocukları toplayıp sapan yapmayı öğrettim.En azından ellerinde bir şey bulunsun ;)
Umut hemen koşa koşa geldi.Her zaman ki gibi Agah Bey ' in işi düşmüş bana.Hızla camiye gittim.Biraz sıkıntılıydı.Antrepo ile ilgili tehlikelerin olduğunu orada bi eğlence düzenlememi istedi benden.Bildiğiniz üzere seve seve kabul ettim bu görevi.Antrepoya girdiğimde gelen seslerden biraz ürktüm.Ne kadar adrenalin okadar iyi diye düşünüp etrafı gezmeye başladım.Eğlence ahalisi buradaydı.Başlasın merasim ! :)

Resim

Şarapçının isteği geldi aklıma.Ankara / Kalecik te üretilen şaraplardan istemişti benden.Hazır Antrepodayım hemen bir şişe şarap kaptım ve Agah Efendiye haber etmeden önce Şarapçıya uğradım.

Resim

Dalgalı tavrı sinirlendirdi beni ama bişey söylemeden oradan ayrıldım.Agah beyin yanına vardığımda yaptıklarımın yeterli olmadığını biraz daha karışıklık çıkarmam gerektiğini söyledi.Büyülerimde daha da geliştiğim için asamı güvenle kavrayıp Antrepo yoluna düştüm.Bu sefer gözüme Avcı cinleri kestirdim ve temizliğe başladım :)

Resim

Agah Bey in işlerini hallettikten sonra Komutana uğradım.Tam da birini arıyormuş.Benden Eminönü halkına rahat vermeyen örümcekleri halletmemi istedi.Bende hemmen onların korkulu rüyası olmaya gittim.

Resim

Yoldan geçen Kıdemli Büyücülerden eski eşyalarını sorup duruyordum.Sağolsun IıIHaYaLeTIıI bana bir Fevzi Ceket ve Fevzi Ayakkabı verip beni sevindirdi.İlerde çok işime yarıyacak bunlar.

Resim

Agah Bey Antrepoda ki Dost Cinleri ziyaret etmemi ve son havadisleri almamı söylemişti.Hemen o cinleri buldum ve Azul un Eminönü'ne tünel kazdırmaya başladığını öğrendim.

Resim

Agah Bey e bunu anlattığımda bana acilen Azul'un durdurulması gerektiğini ve diğer Neferlerin daha devriyeden dönmediğini söyledi.Ben son zamanlarda artan gücüme ve tecrübeme güvenip Azul'u tek başıma halledebileceğimi söyleyip yola koyuldum.Azul'a ulaşmak zor olacaktı.

Resim

İlk iş olarak onu koruyanları haşlamaya başladım.Sonra direk Azul efendinin boğazına çöktüm.Onu koruyan cinler bir bir ayaklanıyordu ben Azul la cebelleştikçe.

Resim

Ancak bu bana engel olmadı ve Azul u çevirerek güzelce kestim.

Resim

Agah Bey in yanına vardığımda bana teşekkür etti ve Buz hasarı artıran bir asa ile ödüllendirdi.Ancak ben Buz büyüsünü öğrenene kadar eski asamı kullanmaya devam edeceğim.

Resim

Sahaf Necmi'nin yanına uğradım ve bir ihtiyacı olup olmadığını sordum.Hiç de yok demiyor kendisi :) Kaçak Elektrik davası varmış.Araştırmamı istedi.

Resim

Bildiğiniz gel git işlerini yapıp Agop'un yanında görevin ilk ayağını bitirdim.(Devamı 43 levelden sonra.)Biraz yılanlara gidip tecrübe puanı kastım.Sonra hazır gelmişken Lodos Klanına girip Klan Kanalındaki muhabbeti izledim.Ve gayet seviyeli bir Klan Kanalı olduğu kanısına vardım.

Resim

Ordan dönerken Jandarma Ali yi sinirli sinirli volta atarken gördüm.Ne olduğunu sorduğumda Mısır Çarşısı etrafında yılanların arttığını ve gönderecek adamının olmadığını söyledi.Bende demin biraz kestiğim Engerek ve Kobraların kökünü tamamen kazımaya koyuldum.

Resim

Resim

Sonra adını bir çok kez duyduğum Arzuhalciyle tanışmaya gittim.

Resim

Bildiğiniz genel ayak işlerini yaparken Yasemin hanıma yakın olduğunu düşünerek gemiyi ziyaret etmeyi düşündüm.Şu sıralar forumda @SOSYELDENEY in açmış olduğu konuyu gördüğümden bakmak istedim.Ancak ben onların farkettiklerini farkedemedim :)

Resim

Ayak işleri bittikten sonra Yasemin Hanım beni Çeteci'nin yanına gönderdi.Gidip ondan bilgi istedim ancak kem küm etmeye başlayınca daha istemeden çıkartıp ÇAAAT diye yüzüne yapıştırdım işlenmiş gümüşleri.Hazırlıklı gelmiştim :)

Resim

Yasemin Hanıma uğradım ancak 20 seviye olmam gerekiyormuş yeni görevler için.Bende çevire çevire fare adam kesmeye başladım.Sağolsun Priamos adlı arkadaşda biraz yardımcı oldu.

Resim

Yasemin Hanım benden çetecilere bi hal hatır sormamı istedi.(Kimse bize hal hatır sormuyor anca iş yapalım.)Bende kıramayıp şu namlı çetecilere bir Merhaba ! dedim :)

Resim

Arzuhalci nin yanına uğradım ve bana Çeteci ' nin oralarda bir labirent için Ruh Taşı olduğunu söyledi.Orayı araştırmamı rica etti.Bende hemen işe koyuldum.

Resim

Ardından tekrar Komutan a uğradım ve beni artık baya sinir eden Fare Adamlara Darbe vuracağımızı söyleyince çok sevindim.Acımadım vurdum zındıklara !

Resim

Arzuhalci'nin ricaları'nın ardı arkası gelmiyordu.Ancak artık işin içine parada girmişti.Hemen Kitabe görevim için yardım aramaya başladım ve Sağolsun xLEONİDASx bana yardımcı oldu.

Resim

Sonra Philetos'un(Doğrumu yazdım :) ) Salon görevi için yardım aramaya başladım.Önce tankıyla yardıma gelen SouLFLY sonlarda öldüğümde büyüsüne girip tekrar yardım etti.Tekrar teşekkür ediyorum ona burdan.Ve ayrıca Philetos'u (Doğru yazdım gibi geliyor) Benim için -tekrar- mezara yolladı.

Resim

Bu görevin sonunda Arzuhalci bana ilk defa gözümü doyuran bir jest yaptı ;)

Resim

Ancak levelim yetmediğinden Labirenti tekrar ziyarete gittim.

Resim

En sonunda bi arkadaşıma kasılması için yardım ettim ve peder beyin ters bakışları eşliğinde hızla oyundan çıktım.

Resim

Bu günlükten sonra biraz kasacağım çarı ancak önemli bişey olmayacağından buraya yazmayacağım.Baya zaman harcıyorum bu günlükleri oluşturmak için umarım beğenirsiniz :) Herkese sevgiler , iyi forumlar . . .
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Asayı taktık dostlar ! Tadına da ilk Kuklacı'nın Seçilmişi baktı 8-)

Resim
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

KiSSEFFECT yazdı:Ve ayrıca Philetos'u (Doğru yazdım gibi geliyor)
Maalesef doğrusu Philotheos olmalıydı.
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

vahdet yazdı:
KiSSEFFECT yazdı:Ve ayrıca Philetos'u (Doğru yazdım gibi geliyor)
Maalesef doğrusu Philotheos olmalıydı.
Düzeltme için teşekkürler :)

Bu arada XxAngelOfDeathxX ve IııİmPaRaToRııI ' a teşekkürler.Yardımlarını eksik etmediler :)

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Detay »

KiSSEFFECT yazdı:
Ayak işleri bittikten sonra Yasemin Hanım beni Çeteci'nin yanına gönderdi.Gidip ondan bilgi istedim ancak kem küm etmeye başlayınca daha istemeden çıkartıp ÇAAAT diye yüzüne yapıştırdım işlenmiş gümüşleri.Hazırlıklı gelmiştim :)
LAAAPS :D

Süper gidiyor baya da hızlı :D Merakla bekliyorum devamını :D
Antegar-detay
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Detay yazdı:
KiSSEFFECT yazdı:
LAAAPS :D

Süper gidiyor baya da hızlı :D Merakla bekliyorum devamını :D
Vaay kimleri görüyoruz :D Teşekkürler Mustafa elimden geldiğince görevlerle sıkmamaya çalışıyorum sizi ama şuan yapacak başka birşey de yok sıkacağız dişimizi :)
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Samimi ve doğal üslubunuz çok hoş, şahsen bende takipteyim. :) Emeğinize sağlık.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı

MUTEFEKKiR yazdı:Samimi ve doğal üslubunuz çok hoş, şahsen bende takipteyim. :) Emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim sizin takip etmeniz ayrı bir mutlu etti beni :)