smoke23 adlı kullanıcı sonuna kadar haklı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

smoke23 adlı kullanıcı sonuna kadar haklı

Mesaj gönderen saglam »

Şu an lise 2yim.ilkokul 3teyken abimden görmüştüm bu oyunu ve heyecanla oynardım Abim bi sure sonra bıraktı (nedeni önemsiz hatırlamıyorum yani).Neyse babam PC oyunları hele hatta savaş oyunuysa hep silerdi ikvyi.Ben de birkaç ay süre geçtikten sonra içimdeki o senaryonun verdiği heyecanla geri yuklerdim.her sene yeni çar acardım ama hic 39 olamazdım.hep birilerinden kazık yerdim hesabını ver sana full dizili car vercem diyenler vs vs herneyse oyuna hic para cekmezdim.çocuğum nasılsa bi savaşçı kastım o da full yücelen diziliydi tank falan olması lazım vsvs sığınağa almamislardi.gecen sene adam akıllı buyucu bi car kasmaya başladım herşeye sıfırdan.49 oldum sağolsun artık sıkılıp güçsüzleri sığınağa götürenler var oraya girdim bi şekilde migrata da dkcı olarak girdim bu iki bölgeden de düşen tüm fizik itemlerini düşürdüm fizik 975 oldu ama şu lanet m1 +2000 fizik adam lazım düşünceniz yüzünden giremedim. Ulan o adam zaten dizcegini dizmis bırak da sıfır dan gelissin.oyunu bitiren tılsımlar değildir.Bu kör cahil ve ahmakça düşüncedir.
VAKTİNİ ALDIĞIM İÇİN KUSURA BAKMA İYİ FORUMLAR...
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
leoNHeaRt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: smoke23 adlı kullanıcı sonuna kadar haklı

Mesaj gönderen leoNHeaRt »

saglam yazdı:Şu an lise 2yim.ilkokul 3teyken abimden görmüştüm bu oyunu ve heyecanla oynardım Abim bi sure sonra bıraktı (nedeni önemsiz hatırlamıyorum yani).Neyse babam PC oyunları hele hatta savaş oyunuysa hep silerdi ikvyi.Ben de birkaç ay süre geçtikten sonra içimdeki o senaryonun verdiği heyecanla geri yuklerdim.her sene yeni çar acardım ama hic 39 olamazdım.hep birilerinden kazık yerdim hesabını ver sana full dizili car vercem diyenler vs vs herneyse oyuna hic para cekmezdim.çocuğum nasılsa bi savaşçı kastım o da full yücelen diziliydi tank falan olması lazım vsvs sığınağa almamislardi.gecen sene adam akıllı buyucu bi car kasmaya başladım herşeye sıfırdan.49 oldum sağolsun artık sıkılıp güçsüzleri sığınağa götürenler var oraya girdim bi şekilde migrata da dkcı olarak girdim bu iki bölgeden de düşen tüm fizik itemlerini düşürdüm fizik 975 oldu ama şu lanet m1 +2000 fizik adam lazım düşünceniz yüzünden giremedim. Ulan o adam zaten dizcegini dizmis bırak da sıfır dan gelissin.oyunu bitiren tılsımlar değildir.Bu kör cahil ve ahmakça düşüncedir.
Üstsüz başsız olup birilerinin arkasından gideceğine, çalış kazan üret hazır olunca bölgeye grubunu kur, altın da üstünde yok gruba gireyim eşya düşüreyim düşüncesindesiniz çalışıp kazanmayı düşünün biraz da.
  • ResimResim
  • MadeNKasası
  • ıIıLEONHEARTıIı
  • KozMaça
EklentiPaketi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen EklentiPaketi »

leoNHeaRt yazdı:
saglam yazdı:Şu an lise 2yim.ilkokul 3teyken abimden görmüştüm bu oyunu ve heyecanla oynardım Abim bi sure sonra bıraktı (nedeni önemsiz hatırlamıyorum yani).Neyse babam PC oyunları hele hatta savaş oyunuysa hep silerdi ikvyi.Ben de birkaç ay süre geçtikten sonra içimdeki o senaryonun verdiği heyecanla geri yuklerdim.her sene yeni çar acardım ama hic 39 olamazdım.hep birilerinden kazık yerdim hesabını ver sana full dizili car vercem diyenler vs vs herneyse oyuna hic para cekmezdim.çocuğum nasılsa bi savaşçı kastım o da full yücelen diziliydi tank falan olması lazım vsvs sığınağa almamislardi.gecen sene adam akıllı buyucu bi car kasmaya başladım herşeye sıfırdan.49 oldum sağolsun artık sıkılıp güçsüzleri sığınağa götürenler var oraya girdim bi şekilde migrata da dkcı olarak girdim bu iki bölgeden de düşen tüm fizik itemlerini düşürdüm fizik 975 oldu ama şu lanet m1 +2000 fizik adam lazım düşünceniz yüzünden giremedim. Ulan o adam zaten dizcegini dizmis bırak da sıfır dan gelissin.oyunu bitiren tılsımlar değildir.Bu kör cahil ve ahmakça düşüncedir.
Üstsüz başsız olup birilerinin arkasından gideceğine, çalış kazan üret hazır olunca bölgeye grubunu kur, altın da üstünde yok gruba gireyim eşya düşüreyim düşüncesindesiniz çalışıp kazanmayı düşünün biraz da.
Sığınak görevlerine yardım edecek adam bulamadığım için bikaç yıl önce bıraktığım bi oyun olduğu için işleyişi ne tam bilmiyorum. Ama bildiğim kadarıyla içerde düşen eşyalar başka şekilde elde edilmiyo, bu da birileri yolunu bulunca kısır döngüye yol açıyo,bence oyunu yapanların hatası dengeyi kuramayıp her yeni güncellemeyle nerdeyse bütün oyuncuları yeni bölgelere yığıp önceki aşamaları sahipsiz bırakmak, güçlü karakterlerle ortamı olmayanı dışta bırakmak oldu. Bu oyuncuları oyunda tutmayı oyuncudan bekleyemezler ki herkes kendi yoluna bakar. Yolunu bulamayan da oyundan soğu, bırakır. Npcler kurtarır artık istanbulu. Agah bulur bi yolunu? Sahi zaten sonunda alayımızı teşkilattan atmıyo mu :)
Kullanıcı avatarı
venomtr
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen venomtr »

Şunu Söylemek İstiyorum m1 +2200 e gerek yok bencede grupta full m1 +2331 Meteorit 2 (III) varsa kolayca kesilebiliyor ki biz lonca içinde bunu hep yapıyoruz . Herkesde Meteorit 1 olmayabilir . Bu doğaldır . Tabii Bu bizim Düşüncemiz Tüm İstanbul Kıyamet Vakti Oynayan Arkadaşlarımızın Böyle Düşünüceğini Sanmıyorum . Zaten Düşünseler 10 dk 20 dk geç Çıkmayı Göze Alsalar . Oyuna Yeni EKLENTi Gelirdi . m1 Siz bölgeye girebilmek oyuncuları oyuna daha çok çekerdi düşüncesindeyim. Oyuncuların Fazlalaşması , Gelirin yükselmesine paralel olarak Yeni Eklentileri' de getirir . Bunun için Bireysel Olmak Yerine Olaylara Empati Kurarak Yaklaşmak Daha Sağlıklı Olucaktır.
Rüzgarın artistliği , fırtına başlayana kadardır !

< Anadolu Fırtınaları >
Kullanıcı avatarı
leoNHeaRt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen leoNHeaRt »

Mantık m1'im yok bölgeye gidemem mantığıdır. Hayır öyle bir mantık yoktur. Tılsım çıkmadan önce zaten herkes tılsımsız gidip kesiyordu, evet şuan m1 olmadan almıyorlar ki haklılar da, çalış kazan kardeşim azmin olsun diğerlerinden neyin eksik? hiç bir şeyin eksik değil, eksikliği kişi kendi kafasın da yaratıyor.
  • ResimResim
  • MadeNKasası
  • ıIıLEONHEARTıIı
  • KozMaça
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

Mesaj gönderen Sora »

leoNHeaRt yazdı:Mantık m1'im yok bölgeye gidemem mantığıdır. Hayır öyle bir mantık yoktur. Tılsım çıkmadan önce zaten herkes tılsımsız gidip kesiyordu, evet şuan m1 olmadan almıyorlar ki haklılar da, çalış kazan kardeşim azmin olsun diğerlerinden neyin eksik? hiç bir şeyin eksik değil, eksikliği kişi kendi kafasın da yaratıyor.
Milyonda 1 şans faktörüyle maden çekip satıp 300 m biriktirmek üstüne kıyamet üretmek üstüne tecrübeli olmak.

Şans faktörü diğer oyunlara göre zayıf çünkü oyuncu sayısı az.

Şuanda hiçbir yerden yardım almadan 0 dan büyücü kasmayı denesene ? Plussuz arttırıcısız. Hiç bi karakterinden para eşya aktarmıycaksın hiç bi tanıdığın seni bölgeye götürmeyecek.
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

Sora yazdı:
leoNHeaRt yazdı:Mantık m1'im yok bölgeye gidemem mantığıdır. Hayır öyle bir mantık yoktur. Tılsım çıkmadan önce zaten herkes tılsımsız gidip kesiyordu, evet şuan m1 olmadan almıyorlar ki haklılar da, çalış kazan kardeşim azmin olsun diğerlerinden neyin eksik? hiç bir şeyin eksik değil, eksikliği kişi kendi kafasın da yaratıyor.
Milyonda 1 şans faktörüyle maden çekip satıp 300 m biriktirmek üstüne kıyamet üretmek üstüne tecrübeli olmak.

Şans faktörü diğer oyunlara göre zayıf çünkü oyuncu sayısı az.

Şuanda hiçbir yerden yardım almadan 0 dan büyücü kasmayı denesene ? Plussuz arttırıcısız. Hiç bi karakterinden para eşya aktarmıycaksın hiç bi tanıdığın seni bölgeye götürmeyecek.

Ya kardeşim bu adam işte kendisi bu acı nerden geliyor bilmiyorum her konuda çıkıyor ''ÇALIŞ YAP'' met1 +2331 isteyenlerin başında bu geliyor galiba ayıktım ben olay.Bazı insanların işi gücü var adam işe gidiyor evde hanımıyla coluğuyla cocuguyla vakit geçiriyor 1 2 saatte ikv oynuyor şimdi bu adam nasıl para kazansın illa colugunun cocugunun rızkıyla gidip akçe plus mu satsın sanki biz hiç bişey yapmadıkda ondan yakınıyoz zamanında ejder bastık ne zorluklarla sonra kıyamet zırhım üretimdir girilmiyormu o bölgeye 975 fizikle al sana

http://i.hizliresim.com/A0GlDQ.png

dün bi adamın görevini yardım ettik gaffarı kestik bişeymi oldu ''EGO'' bey çalış yap demek kolay sıfırdan suan başladığını düşünsene 400 milyonluk bir tılsımı su kardeşimiz nasıl üretsin
TeknikEleman
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen TeknikEleman »

2311 i de bırakmışlar +2331 diyorlar. Allah ıslah etsin.
Kullanıcı avatarı
Mezomorto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Mezomorto »

Ya ben m1 istemelerini anlıyorum da adamlar tek m1 arıyor son kişi gruba 15-20 dk boyunca. O sırada 1 tane m1'siz alsanız bölgeye daha hızlı kesip çıkmaz mısınız o kadar m1 arayacağınıza? Bu mantıksızlığa deli oluyorum ben de ://
Nefer!
Unutulmayacağını mı düşünüyorsun? 
Asla emin olamazsın...
Bir yağmur sonrası bedeninin var olacağından ve yarından!

EMİNÖNÜ
[*]Mezomorto
[*]Skyglycheon
[*]Susamuru
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

Mezomorto yazdı:Ya ben m1 istemelerini anlıyorum da adamlar tek m1 arıyor son kişi gruba 15-20 dk boyunca. O sırada 1 tane m1'siz alsanız bölgeye daha hızlı kesip çıkmaz mısınız o kadar m1 arayacağınıza? Bu mantıksızlığa deli oluyorum ben de ://

benimde anlatmak istediğim o beklediğin süreye yazık illa o m1li olucak veya fiziği +2000 akıl mantık işi değil