Playstore'dan 2015 Sürprizi!

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Kilitli
Nerull
Legendary Developer
Mesajlar: 1196
Kayıt: 13 Eki 2009 16:47
İletişim:

Playstore'dan 2015 Sürprizi!

Mesaj gönderen Nerull » 31 Ara 2014 15:43

Resim
PLAYSTORE'DAN YENİ YIL KAMPANYASI!

Playstore yeni yılı indirimle karşılıyor! Bu gece saat 00:00'den itibaren İstanbul Kıyamet Vakti paketleri Playstore'da yeni yıla özel %5 değil, %10 değil, TAM %25 İndirimde!

Playstore İstanbul Kıyamet Vakti özel indiriminden hemen faydalanmak için buradan indirimli İKV Paketlerine ulaşabilirsin: http://www.playstore.com/#!/kampanya/ikvock15

Üstelik kampanya burada bitmiyor! Playstore'dan 01 Ocak ila 04 Ocak tarihleri arasında İKV Ürünleri alan oyuncularımız arasından 1 kişiye Buluşma Hatırası Seti, 5 kişiye III. Kademe Tılsım hediye ediyoruz!

Unutmayın her Playstore alışverişi bir çekiliş hakkı demek! Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler diliyoruz.KAMPANYA DETAYLARI
- Playstore'da İKV İndirim kampanyası 01 Ocak 2015 saat 00:00 ila 04 Ocak 2015 saat 24:00 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya ürünleri ve indirimler http://www.playstore.com/#!/kampanya/ikvock15 sayfasında verilmiştir.
- Kampanya süresince Playstore'dan İKV Ürünleri almış oyuncularımız arasında yapılacak çekilişte 1 Kişiye Buluşma Hatırası Ceket ve Buluşma Hatırası Pantolon, toplam 5 kişiye III. Kademe Tılsım seviyesinde sanal ürün olan oyun eşyası hediye edilecektir.
- Kazanan oyuncularımız kampanya sonrasındaki hafta Facebook sayfamızdan duyurulacak ve sonrasında Playstore'da bulunan iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecektir.
- Playstore'a üye olmak için TTNET kullanıcısı olma zorunluluğu yoktur. Herkes TTNET Tek Şifre hesabı açabilir.
- Etkinlik kuralları, tarih veya ödüllerde TTNET bilgi vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu durumda oyuncular, herhangi bir hak iddiasında bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir