meditasyon ?

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
İletişim:

Re: meditasyon ?

Mesaj gönderen ikvm »

veririm bir ara şu aralar durumlarım pek iyi sayılmaz bazı sorunlar var fazla giremiom foruma kusura bakma şimdiden en geç yarına veririm cewabını
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
ahmet103045
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen ahmet103045 »

Tamam ilgilendiğin için tsk ediyorum.
Wildmage
XxxCaRNaVaLxxX
Carnaval
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

********************************************************************************************************************************
SEVİYE 1 kasmaya başladık

- iyileştirme 1 bilgisi 1

SEVİYE 8

- iyileştirme 1 bilgisi 15

SEVİYE 10

- iyileştirme 1 bilgisi 15 zehir 4

SEVİYE 16

- iyileştirme 1 bilgisi 15 zehir 15 ruh kalkanı 1

SEVİYE 23

- İyileştirme 1 bilgisi 15 zehir 15 ruh kalkanı 15

SEVİYE 30

- iyileştirme 15 bilgisi 15 zehir 15 ruh kalkanı 15

SEVİYE 36 gbm ye girioruz

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 asit 12 asit bilgisi 15

SEVİYE 39

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 asit 15 asit bilgisi 15 büyü meditasyon 3

SEVİYE 40 gbm ye giriyoruz

- İyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 çağrı 15 ck 15 meditasyon 2 büyü bozma 1 can verme 1 asit 1

SEVİYE 47

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 çağrı 15 ck 15 meditasyon 15 büyü bozma 1 can verme 2 asit 1

SEVİYE 49 gbm ye girioruz

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 meditasyon 15 element direnç alanı 15 ck 15 iyileştirme çemberi 5 büyü bozma 1 can verme 1 asit 1

___________________________________________________________________________________________

bu kadar anlaşılmayan noktaları söylerseniz eğer daha iyi bilgi verebilirim size bn bu şekilde ilerledim. Umarım bir hatam yokdur varsada affola tartışılır bir konu herkesin fikirleri ayrıdır kendine özgüdür.

Not : SEVİYE 49 olduğunuzda verdiğim yeteneklerle acemiliğinizi geliştirip ustalaştırabileceğiniz yetenekdir. Benim kullandığım yada tercih ettiğim meditasyonu kaldırıp fiziksel dirence vermekdir ama en önemlisi kendinize bir amaç belirleyin
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
ahmet103045
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen ahmet103045 »

ikvm yazdı:
********************************************************************************************************************************
SEVİYE 1 kasmaya başladık

- iyileştirme 1 bilgisi 1

SEVİYE 8

- iyileştirme 1 bilgisi 15

SEVİYE 10

- iyileştirme 1 bilgisi 15 zehir 4

SEVİYE 16

- iyileştirme 1 bilgisi 15 zehir 15 ruh kalkanı 1

SEVİYE 23

- İyileştirme 1 bilgisi 15 zehir 15 ruh kalkanı 15

SEVİYE 30

- iyileştirme 15 bilgisi 15 zehir 15 ruh kalkanı 15

SEVİYE 36 gbm ye girioruz

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 asit 12 asit bilgisi 15

SEVİYE 39

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 asit 15 asit bilgisi 15 büyü meditasyon 3

SEVİYE 40 gbm ye giriyoruz

- İyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 çağrı 15 ck 15 meditasyon 2 büyü bozma 1 can verme 1 asit 1

SEVİYE 47

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 çağrı 15 ck 15 meditasyon 15 büyü bozma 1 can verme 2 asit 1

SEVİYE 49 gbm ye girioruz

- iyileştirme 15 bilgisi 15 ruh kalkanı 15 meditasyon 15 element direnç alanı 15 ck 15 iyileştirme çemberi 5 büyü bozma 1 can verme 1 asit 1

___________________________________________________________________________________________

bu kadar anlaşılmayan noktaları söylerseniz eğer daha iyi bilgi verebilirim size bn bu şekilde ilerledim. Umarım bir hatam yokdur varsada affola tartışılır bir konu herkesin fikirleri ayrıdır kendine özgüdür.

Not : SEVİYE 49 olduğunuzda verdiğim yeteneklerle acemiliğinizi geliştirip ustalaştırabileceğiniz yetenekdir. Benim kullandığım yada tercih ettiğim meditasyonu kaldırıp fiziksel dirence vermekdir ama en önemlisi kendinize bir amaç belirleyin
Çok saol ama ben büyü hasarı asit item almadm alman item alman yada urban item alıyorum asitin vurusu çok düşer mi ? Yada görevde asit item veriyor mu ?
Wildmage
XxxCaRNaVaLxxX
Carnaval
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

bak ben o seviyeye geldiğimde ormana (sivri mezarlıkda denior) gittim yetenekler verdiğim gibi bir yandan asit atarak kesiorum bir yandan vuruorum hızlıca ölüyor yani bir savaşcı ve büyücüden 2 kat daha hızlı kesiordum kudretim bitince çıkıp giriordum burada pc hızlı olmalı böylece çok hızlı bir şekilde seviye atladım ballack die bi arkadaşım vardı savaşcı onunla yarışıorduk ondan daha hızlı kasıordum ;) üstümde hiç büyü hasarı asit item yokdu
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Petcarar
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Petcarar »

40-44 arası en kral kasma yöntemi asittir.ucuzdurda.
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

dediğim gibi tartışılabilir konu herkesin kendine özgü yöntemleri vardır buda bnm yöntemim bn böyle kastım
ResimResimResim