şifacı ve para

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
stonebul
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

şifacı ve para

Mesaj gönderen stonebul »

arkadaşlar ful şifacı ile nasıl para kasabiliriz. madene girmeye gerek yok hepimiz biliyoruz.d
DÜŞMANIN KARINCA GİBİ İSE SEN ONU FİL GİBİ SAN...
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: şifacı ve para

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

Oyunu takip ederim diyorsan ticarete gir derim. Klasik olucak ama az maden çek sat bunları elinde bir miktar para bulunsun. Ne gidiyor ne kadar gidiyor takip et lazım veya değil al dursun zaten yazışmalardan insan psikolojisi anlaşılıyor paraya ihtiyacı olan insanın ya da sabırsızlığından dolayı değerinin çok üstünde para veren insanın :) Basit bir örnek vermek gerekirse şu anda insanlar madenleri tek tek almak yerine tıkla üret mantığına gidiyor . Herkes kendine göre haklı yeterli zamanı yok ya da bir an önce işini görmek istiyor fakat basit bir hesaplama yaparak kısa sürede bu işlerden ne kadar kar edebileceğini görürsün :)
Etolford ///// Eminönü //// Fierce
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Çemberlitaşa girebiliyorsan eger full çemberliştaşa git. Sifacı oldugun ıcın zaten sen olmessın ors parası harcamassın. Komutandan dusen ıksırlerı bırıktırıp satarsın.

Ya da Xenotım kasmaya gıdersın Grplarla.

Son olarak da sunu dıyeyeım. Bir buyucu kursan daha ıyı edersın.Oyunda para kasmak ıcın buyucu vazgecılmezdır.Şifa ıle para kasma ısı zor

Benım buyucu var Xenotım kasıyorum gunluk en az 5m en fazla 15m para kasıyorum yani. Plus ve kasa erısımın varsa canta bosaltmadan gelen para da cabası.
Kullanıcı avatarı
1EngiN1
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 1EngiN1 »

vahdet yazdı:Çemberlitaşa girebiliyorsan eger full çemberliştaşa git. Sifacı oldugun ıcın zaten sen olmessın ors parası harcamassın. Komutandan dusen ıksırlerı bırıktırıp satarsın.

Ya da Xenotım kasmaya gıdersın Grplarla.

Son olarak da sunu dıyeyeım. Bir buyucu kursan daha ıyı edersın.Oyunda para kasmak ıcın buyucu vazgecılmezdır.Şifa ıle para kasma ısı zor

Benım buyucu var Xenotım kasıyorum gunluk en az 5m en fazla 15m para kasıyorum yani. Plus ve kasa erısımın varsa canta bosaltmadan gelen para da cabası.

Haklısın dostum da büyücünün para kasacak seviyeye gelmesi için baya bir para harcaması gerekiyor bence maden çekerek başlaması en mantıklısı olacaktır
Etolford ///// Eminönü //// Fierce
Kullanıcı avatarı
Celebration
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Lonca: Cebir

Mesaj gönderen Celebration »

Madene girme demişsin ama bu devirde madenden para kazanılıyor. :)

BKZ: Saf Altın,Haydar,Alex,Jadeit gibi...
Gün gelir çark düzüne çevrilir, gün gelir hesabınız görülür, gün gelir sualiniz sorulur!..