Playstore'dan Sömestr Kampanyası!

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Cevapla
Nerull
Legendary Developer
Mesajlar: 1196
Kayıt: 13 Eki 2009 16:47
İletişim:

Playstore'dan Sömestr Kampanyası!

Mesaj gönderen Nerull » 24 Oca 2014 10:10

Resim
PLAYSTORE'DAN SÖMESTR KAMPANYASI!
Karneler alınıyor, yarıyıl tatili başlıyor! Yarıyıl tatilinde oyun severlere özel fırsatlar Playstore'da olacak!
İstanbul Kıyamet Vakti paketleri de yarıyıl tatiline özel olarak bugünden başlamak üzere tatil boyunca %5 değil, %10 değil, TAM %25 İndirimde!

Playstore İstanbul Kıyamet Vakti özel indiriminden hemen faydalanmak için buradan indirimli İKV Paketlerine ulaşabilirsin: http://www.playstore.com/#!/kampanya/ikv_somestr_2014

Üstelik kampanya burada bitmiyor! Üstelik 24 Ocak ila 10 Şubat tarihleri arasında Playstore'dan İKV Ürünleri alan oyuncularımız arasından 3 oyuncumuza III. Kademe Tılsım, 10 oyuncumuza da II. Kademe Tılsım hediye ediyoruz!

Tüm oyuncularımıza şimdiden iyi tatiller diliyoruz.  • KAMPANYA DETAYLARI
  • Playstore'da İKV İndirim kampanyası 24 Ocak saat 10:00 ila 10 Şubat saat 00:00 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya ürünleri ve indirimler http://www.playstore.com/#!/kampanya/ikv_somestr_2014 sayfasında verilmiştir.
  • Kampanya süresince Playstore'dan İKV Ürünleri almış oyuncularımız arasında yapılacak çekilişte 3 Kişiye III. Kademe, 10 kişiye de II. Kademe Tılsım seviyesinde sanal ürün olan oyun eşyası hediye edilecektir.
  • Kazanan oyuncularımız kampanya sonrasındaki hafta Facebook sayfamızdan duyurulacak ve sonrasında Playstore'da bulunan iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecektir.
  • Playstore'a üye olmak için TTNET kullanıcısı olma zorunluluğu yoktur. Herkes TTNET Tek Şifre hesabı açabilir.
  • Etkinlik kuralları, tarih veya ödüllerde TTNET bilgi vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu durumda oyuncular, herhangi bir hak iddiasında bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.
[/color]

Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir