ஐ◄███▓▒░░ <İstanbul Gazetesi>(5.Sayı)░░▒▓███►ஐ

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AmisosxxPitbuLL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Re: ஐ◄███▓▒░░ <İstanbul Gazetesi>(5.Sayı)░░▒▓███►ஐ

Mesaj gönderen AmisosxxPitbuLL »

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Alparslan biz bu gazeteyi çıkardığımızda istedik ki sadece Amisos&Yeniçeri gazetesi olmasın.
Bütün Tılsım'ın gazetesi olsun.
Herkes bir ucundan tutsun ve Genel Etkileşim'e açıldığında diğer sunucudaki insanlar imrensin.
Ancak 5. sayı çıktı 6. sayıda hazır vaziyette şu zamana kadar bir tek Yeni Bölge için araştırma yapan oldu.
Gerisini hep biz kendimiz yaptık.
Her sayımızda her zamanda belirtiyoruz bir ucundan tutmak isteyenler varsa aklına geleni yazsın.
Güzel olacak diye kaide yok.
Bizim gazetemiz elbet yürümeden önce emeklemek lazım.
Dediğim gibi bu gazeteyi Amisos&Yeniçeri yaptı ancak Tılsım'ın bütünleşmesi için yaptı.
Oyuna daha çok zevk versin diye yaptı.
Diğer sunuculara ve yönetime sesimiz ulaşsın diye yaptı.
Biri kalkıp sunucusunu överse karşısına çıkalım ve susturalım diye yaptı.
Yaptı yapmasınada... Görünen köy klavuz istemez.
Tekrar söylüyorum varsa istek, öneri, şikayet ve ya gazetede yayınlamasını istediğiniz yazı, makale, karikatür vs. vs. gibi şeyler Amisosloncasi@hotmail.com 'a ve ya benim kişisel msn adresim olan hasan_celal__@windowslive.com'a mail atabilirsiniz.
Tekrardan teşekkürlerimi sunarım..
Resim

KarargaHxTeaM FAN !..!
Lavoisier Anısına :) ;) ;)

MahLas : AmisosxxPitbuLL
Sunucu : TıLsIm..
LonCa : Amisos..
KLan : LoDoS..
KaraKTer : Şifacı
Kullanıcı avatarı
Darknessxmajor
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Darknessxmajor »

emeğinize elinize sağlık arkadaşlar... yanlız kenan biraz şişkomu olmuş acaba yaaa :))
Resim
Darknessxmajor & Darknessxmerlin
Kullanıcı avatarı
Lodosxzeren
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Lodosxzeren »

Bu sayıda gayet başarılı tebrikler

Lodosxgirlbaytar Lodosxzenax
zena ~~
Civra
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Civra »

Merhabalar,
Görüyorumki Gazete 5nci sayısına ulaşmış bazı şeylerin devam ettiğini görmek hayli güzel. Bir müddet internetten uzak kaldım, buarada oyunu ve forumu takip edemedim (bu yeni forum sayfasınıda pek beğendiğim söylenemez ama sanırım alışacağız). Umarım herkesin (seven sevmeyen) keyfi yerindedir ve bu eğlence ortamında artık oyuncuların birbirlerini daha iyi tanıdığını, arkadaşlık ve kardeşliğin dahada pekiştiği bir oyun olmuştur.
Harun ve Celalin bu gazeteyi sabırla hazırlayıp bizlerle paylaştıkları için tebrik ediyorum. Kolaylıklar gelsin.

Civra___________________________________________________________________________________
Civra
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Civra »

AmisosEmmi yazdı:Civra üstadım gözümüz yollarda kaldı.
Bi projemiz vardı hayata geçiremedik ancak bu gazeteyi devam ettirebiliyoruz.
Gerçi 6. sayıda bi değişim yapma kararı alığımızdan biraz geç kaldı.
İnşallah seninlede düşündüğümüz projeyi hayata geçirebiliriz.
İyi dileklerin için ayrıca teşekkürler...
Harun kardeşim, ilk önce çok özür diliyorum haber vermeden oyundan bir müddet uzaklaştığım için ama malum piyasanın durumu belli, bir iş gelince onu kaçırmak istemedim daha sonrada internetsiz bir ortamda epey zaman geçirmem gerekti. Gerçi eskisi gibi sürekli oyunda kalamayacağım ama inanın beni seven sevmeyen herkesi özledim.

Forumda neler oluyor neler bitiyor diye eskisini ve yenisini şöyle bir gözden geçirdim. Görünen oki forumda işler umduğum gibi gitmemiş. Bu arada gördüğüm tek güzel şey sizin gazeteniz. Daha öncede söylemiştim paylaşmayı bilenler benim nazarımda değerli kişilerdir. Şu forumda paylaşımcı kaç kişi tanıyorsunuzki? Aklıma sizler (Amisos kardeşler), Delikadir, Rozafin .... toplasanız 3-5 kişiyi geçmez. Bir 10 kişide forumu dengelemek için yazı yazar (bunlara nötr diyebiliriz) kalan diğerleri herkesin malumu üzerine asarım keserim havalarında. Neyse herkes bir olamayacağına göre bunları forumun renkleri olarak görebiliriz ama gönül isterdiki paylaşımcı olanların sayısı daha fazla olsun.

O.k.O. Ligi ile ilgili herhangi bir gelişmede olmamış. Ben çıktan maçlar başlamış ilk yarı bitmiştir diye düşünüyordum. Seninde bildiğin gibi bu aktiviteyi özetle tılsımda arkadaşlık ortamını dahada pekiştirmek için düzenlemek istemiştik.
Yoksa bu tür bir aktiviteden ne gibi bir kazancımız olabilirdiki? Manevi olarak bize vereceği mutluluktan başka ne kazanabilirizki? İşte bu yüzden projeyi hayata geçirelim. Ben seni işyerinde ziyarete gelirim bu konuyu yüzyüze konuşmak daha sağlıklı bir sonuç verir.

Gazetenizin 6ncı sayısını sabırsızlıkla bekliyorum. Kolaylıklar gelsin.

Civra____________________________________________________________________