Çemberlitaş Lonca ŞANS Artırıcı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
GENJORI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Dikduranlar Sertvuranlar

Çemberlitaş Lonca ŞANS Artırıcı

Mesaj gönderen GENJORI »

Arkadaşlar bu Çemberlitaş lonca artırıcı neyi artırıyor merak ediyorum...Çembere girerken lonca şans artırıcımız yoktu, ufak tefek biraz item düşüyordu...Şansımız çok olsun dedik ,hızlı item düşsün dedik. Çemberlitaş Lonca Şans Artırıcıyı yükledim. Nasıl bi hikmetse ufak tefek düşen item bile düşmez oldu...günde 4 yada 5 defa kaffar kestik her defasında madalya madalya madalya .ŞANS Geri Tepti...Aklıma bu çember artırıcının isminin Çemberlitaş Lonca Şans Artırıcı yerine ŞANSI GERİ TEPTİREN (kötüyse daha kötü) (İyiyse kötüye dönüştürüyor), Bu nasıl bi Artırıcıysa ,Neyi Artırıyorsa genelde Madalya Artırıyor...Hiç Memnun değilim...Aldığıma da Pişman oldum...
Bu Oyunda PARA ver Eline bişe geçmesin İNsana ACI koyuyor...Yazık vallaha...her defasında Madalya düşermi ya...bu nasıl bi şans bu nasıl bi şans artırıcı.
Kullanıcı avatarı
PRIAPOS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Asil Kardeşler

Re: Çemberlitaş Lonca ŞANS Artırıcı

Mesaj gönderen PRIAPOS »

Boş yere masraf başka birşey değil , ha arttırıcı almışsın veya yere para atmışsın :)
IIaLoNeAnqeLII

GöKTüRK
Kullanıcı avatarı
Bleyd
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Bleyd »

Ben şans olayına hala inanmıyorum çünkü adam ürettiyo ürettiği düsüyo öle şansmı olur en ii hepsini üretmek :)
Resim
BLEYD ERAGON

Eroin gibisin ; varlığın ölüm, yokluğun kriz .!

...Bir tek dileğim var,Mutlu ol yeter...
Kullanıcı avatarı
maxxperfect
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Şan I Hükümdar

Mesaj gönderen maxxperfect »

Loncanızdaki tüm karakterler için Çemberlitaş bölgesinde bulunan şef yaratıklardan %60 daha fazla efsunlu eşya düşme olasılığı verir, düşen eşyanın size çıkma olasılığını %60 artırır.

Bu %60 plus paketten gelen %50 ile toplanır. Hem plus pakete hem bu ürüne sahipseniz ihtimaliniz %110 artar!

Şefin %60 luk efsunlu eşya düşürme artışı bu ürüne sahip loncadaki o an grupta yer alan her oyuncu için toplanır. Örneğin 6 kişilik bir grupta herkesin loncası bu ürüne sahipse efsunlu eşya düşürme olasılığı 6 x %60 = %360 artar!

Açıklama dükkandan; ben kısa bir yorum yapayım. Biz sürekli lonca üyeleriyle giriyoruz, 10 15 gaffarda 1 boş geçtiği oluyor. Fakat normalde %70 oranında asa alıyoruz, 3 ayakkabı aldığımız oldu, birden fazla asa çok kere aldık. Bence çok işe yarayan bir ürün. Peki arttırıcı yokken ? Evet arttırıcı olmadığında bu oranlar ciddi anlamda düşüyor, materyal bile alamamaya başlıyoruz. 5 BOSS'un beşide boş geçiyor. ARTTIRICI ALDIĞINIZDA SADECE LONCA ÜYELERİYLE GİRİN FARKI GÖRECEKSİNİZ.