Ramazan Bayramını Kutluyoruz!

IKV ile ilgili en son gelişmeler ve resmi duyurular
Kilitli
Nerull
Legendary Developer
Mesajlar: 1196
Kayıt: 13 Eki 2009 16:47
İletişim:

Ramazan Bayramını Kutluyoruz!

Mesaj gönderen Nerull » 05 Ağu 2013 12:52

Resim
BAYRAM COŞKUSU İKV'DE!
Ramazan Bayramı'nın Coşkusu şimdiden İKV'de yaşanıyor! "Nerede o eski bayramlar?" diyenler için bayrama özel bir takım hazırlıklar yaptık. Bugünden başlamak üzere hafta sonuna kadar güzel fırsatlar seni bekliyor olacak!

Şimdiden tüm İKV Severlerin bayramını kutluyor, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.


Bayramda bizleri neler bekliyor, şöyle bir göz atalım:
[imgleft]images/uploads/dukkan/migratsiginak60.png[/imgleft]
BAYRAM HEDİYEN DÜKKAN'DA!
Hafta boyunca Sığınak ve Migrat'ta daha fazla eşya düşürme şansın var! Sığınak ve Migrat Yağma Artırıcı (%60) her gün bayram hediyesi olarak Dükkan'da seni bekliyor. Hediye Ürünlere ulaşmak için Dükkan'a girmen yeterli.


BAYRAM HARÇLIĞI FACEBOOK SAYFAMIZDA!
Facebook'ta İstanbul Kıyamet Vakti sayfamızı takip edenler kazanıyor! Bayramda Facebook sayfamızdan paylaşacağımız Teşkilat Bonosu görseli içerisindeki gizli akçe kodlarını keşfet, ilk yükleyen sen ol!

Facebook sayfamıza http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti adresinden hemen ulaşabilirsin.

PLAYSTORE'DA BAYRAMA ÖZEL KAMPANYA!
Bayram haftası boyunca İKV 6.Yıl Paketi %10 İndirimli! İndirimden faydalanmak için tek yapman gereken İKV ve Playstore Facebook sayfasında paylaşılan kodu alarak, Playstore hesabında kullanmak.

Ayrıca bayram haftası boyunca Playstore'dan indirimli İKV 6.Yıl Paketi alan oyuncularımız arasından 5 Şanslı oyuncumuz Şaheser Yüzük veya Şaheser kolye kazanacak! Kampanya detaylarını buradan görebilirsiniz.BAYRAMA ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
Savaşta Size Uzanan Yardım Eli!
Resim
Bitmedi! Yararlanabileceğin büyük bir indirim daha var! Savaşçıların kadim dostu Boz Ayı, şifacıların sadık dostu Sivas Kangalı ve büyücülerin can yoldaşı Tesla Gözcü hafta boyunca 1995 Akçe yerine sadece 1000 Akçe!


Şanın Yücelsin, Klan Paran Artsın!
Resim
Hafta boyunca 1 Aylık Şan ve Klan Parası Arttırıcı x2 ürününe %35 indirimle sadece 1295 Akçe'ye sahip olabilirsin. Üstelik birden fazla alarak süresini de uzatabilirsin.


Arkadaş Listeni Büyütmek İçin Fırsat!
Resim
Süresiz olarak Arkadaş ve Yasaklı Listeni 5 kişi daha artırmanı sağlayan Arkadaş/Yasaklı Listesi Büyütücü (+5) ürününe hafta boyunca %50 indirimle 615 Akçe Yerine sadece 300 Akçe'ye sahip olabilirsin.

Bu özel fırsatları kaçırmamak ve İndirimli Ürünlere hemen ulaşmak için Dükkan'a uğraman yeterli!

İyi bayramlar dileriz![/color]

Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir