Alparın Ağlayışları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Alparın Ağlayışları

Mesaj gönderen yunus1907 »

2 gün blok yedi bir çok kişi ss gönderdi bot kullanıyor diye dün karekteri açılmış ve kendisi ağlamakta !

ben ss gönderdim diye mahkemeye dava açacakmış kendisinin bu tür hayallerden çıkmasını talep ediyorum cezasını kaldıran yöneticilerin gerekli açıklamayı yapmasını bekliyorum!

bot kullanmaktan sınırsız blok yiyip bazı laflar söyleyerek çarı açtıran kişilerin oyunu ne hale getirdiğini görüyoruz !
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Re: Alparın Ağlayışları

Mesaj gönderen resp0nse »

Aldığım klavye fare setinin özelliği olarak normal klavye ve farelerde olmayan tuşlar mevcut.Bu tuşları yine üreticinin bu ürünlerin yanında verdiği program sayesinde istediğim şekilde programlayabiliyorum.Bu nedenle de bu özelliği çeşitli oyunlarda kullanıyorum.İKV deki karakterim şifacı oldugu için böyle birşey kullanmaya ihtiyaç duymadım ancak başka bir oyunda bu özelliği kullanmaktan çekinmiyorum.Sonuçta o kadar para verip klavye mouse aldık tüm özelliğini kullanmak hakkım diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunus1907 »

resp0nse yapma ya oto bot kasacak sonra gel keyfim gel !
kimyasalatik
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen kimyasalatik »

yunus1907 yazdı:resp0nse yapma ya oto bot kasacak sonra gel keyfim gel !
Bot ve klavye farklı olaylar. Mesela AoE'da (çoğu oyunda vardır) sırasıyla b t basınca atıyorum barrack dikmeni sağlıyor. Ben de tek tek uğraşmak yerine faremdeki tuşun tekine komutu veriyorum sırasıyla b ve t'ye bas diye, ona basınca barrack dikiyor. Hile değil bu.
teamxtolgacan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen teamxtolgacan »

kimyasalatik yazdı:
yunus1907 yazdı:resp0nse yapma ya oto bot kasacak sonra gel keyfim gel !
Bot ve klavye farklı olaylar. Mesela AoE'da (çoğu oyunda vardır) sırasıyla b t basınca atıyorum barrack dikmeni sağlıyor. Ben de tek tek uğraşmak yerine faremdeki tuşun tekine komutu veriyorum sırasıyla b ve t'ye bas diye, ona basınca barrack dikiyor. Hile değil bu.
sölediğine katılıyorum arkadaşın oyunu suanda faal olrak oynamıyorum ama logıtech g600 isimli mausem var 200 tlye aldım ve uzerınde 20 adet atanabılır tus var bu sayede benım yapmam gereken birçok seyi o yapıyor bunun hileyle alakası yok sadece almış oldugun ürünün avantajı e adam 200 tl verdıyse okadarda avantajı olsun bırakta
GÖKHAN DEMİRCAN
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

resp0nse yazdı:Aldığım klavye fare setinin özelliği olarak normal klavye ve farelerde olmayan tuşlar mevcut.Bu tuşları yine üreticinin bu ürünlerin yanında verdiği program sayesinde istediğim şekilde programlayabiliyorum.Bu nedenle de bu özelliği çeşitli oyunlarda kullanıyorum.İKV deki karakterim şifacı oldugu için böyle birşey kullanmaya ihtiyaç duymadım ancak başka bir oyunda bu özelliği kullanmaktan çekinmiyorum.Sonuçta o kadar para verip klavye mouse aldık tüm özelliğini kullanmak hakkım diye düşünüyorum.

hangi klavye ve mouse setinin yanında o programı veriyorlar mesaj atarmısın :)
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

A4 Tech X7 Serisi
kimyasalatik
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

vengeance yazdı:
resp0nse yazdı:Aldığım klavye fare setinin özelliği olarak normal klavye ve farelerde olmayan tuşlar mevcut.Bu tuşları yine üreticinin bu ürünlerin yanında verdiği program sayesinde istediğim şekilde programlayabiliyorum.Bu nedenle de bu özelliği çeşitli oyunlarda kullanıyorum.İKV deki karakterim şifacı oldugu için böyle birşey kullanmaya ihtiyaç duymadım ancak başka bir oyunda bu özelliği kullanmaktan çekinmiyorum.Sonuçta o kadar para verip klavye mouse aldık tüm özelliğini kullanmak hakkım diye düşünüyorum.

hangi klavye ve mouse setinin yanında o programı veriyorlar mesaj atarmısın :)
Logitech'in gaming serilerine bakabilirsin. Ucuz olduklarını söyleyemem. :)
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Logitech i de A4 techi de araştırdım tabi ki logitech kalite yönünden çok üstün ancak pahalı olmasından dolayı a4 tech x7 serisi aldım.Gayet de memnunum şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım.
kimyasalatik
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

resp0nse yazdı:Logitech i de A4 techi de araştırdım tabi ki logitech kalite yönünden çok üstün ancak pahalı olmasından dolayı a4 tech x7 serisi aldım.Gayet de memnunum şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım.
Eski klavyem oydu. Yazılımı olmadığı için (ya da ben bulamadım) tuş atayamıyordum. Hala duruyor kenarda. :) Rahatlık konusunda efsane sanırım o klavye, Logitech'in 500 liralık klavyelerinde bile onun kadar rahat ve hızlı yazamıyorum.