maden sistemi nasil ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ismimiunuttum
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dostlar Düşkünü

maden sistemi nasil ?

Mesaj gönderen ismimiunuttum »

Merhaba arkadaslar

Ben bu oyunda maden sistemini pek anlamis degilim.
Bu madenlerin degerli maden cikmasi yuzde oranlariylami cikiyor yoksa degerli madenin cikma suresi mi vardir ? Aslinda bu konuda basliklar varsa linkini atabilirsiniz bu iste acemiyim :) maden cekmenin yani degerli maden cikartmanin puf noktasi ya da sistem varsa yardimci olursaniz sevinirim
Kullanıcı avatarı
adresbu
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sanki Sene 2008

Re: maden sistemi nasil ?

Mesaj gönderen adresbu »

ismimiunuttum yazdı:Merhaba arkadaslar

Ben bu oyunda maden sistemini pek anlamis degilim.
Bu madenlerin degerli maden cikmasi yuzde oranlariylami cikiyor yoksa degerli madenin cikma suresi mi vardir ? Aslinda bu konuda basliklar varsa linkini atabilirsiniz bu iste acemiyim :) maden cekmenin yani degerli maden cikartmanin puf noktasi ya da sistem varsa yardimci olursaniz sevinirim
Maden çekmek tamamen şanstır . Hiç bir 1. sınıf madenin çıkma süresi yoktur .

Bknz. Kendi şansım 1260 Yeşim taşı çektim 22 Jadeit çıktı buda 57,27 Yeşim taşına 1 Jadeit düşüyor . Bu tamamen sizin şansınıza ( Lonca ve üyeliğimde ki arttırıcı ile bu sonuç)
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

Ne bir yüzde oranı ne de püf noktası var, tamamen şansa bağlı olan bir durum.

Örnek verirsek; 120 adet Elmas topladıktan sonra da Menekşe Elmas'ı bulabilirsin, ilk topladığında da. Hatta bazen, art arda topladığın iki Elmas'ın ikisi de Menekşe Elmas çıkabilir.

Eğer illa püf noktası istersen, sana Dükkan'daki şans arttırıcı ürünleri öneririm.
İKV Dükkan Şans Arttırıcı ürünlerine
buradan ulaşabilirsin.

Resim Resim Resim
2009-2013
Kullanıcı avatarı
ismimiunuttum
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

dediginiz gibi sans isidir iyi guzelde bence emegin karsiligini alabilsek dun sabah 1-2 saat madende dolasayim dedim okadar maden cektim birsey cikmadi ama yeni gelen bi adam gozumun onunden 1 .sinif maden cekti (ganodema gibi bisey) sadece ordan gecerken cekti ve cikti iste ben ise saatlerce ugrastim cikmadi :(
ya bilemiyorum belkide boylesi iyidir ama ben daha adaletli, emegin karsiligini verrn bir sistem olabilirdi
Mesela ayni madeni surekli ceken oyuncunun giderek 1.sinif maden cekme olasiligi artabilir :) yorum yaparsaniz sevinirim tesekkurler
Kullanıcı avatarı
adresbu
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Sanki Sene 2008

Mesaj gönderen adresbu »

ismimiunuttum yazdı:dediginiz gibi sans isidir iyi guzelde bence emegin karsiligini alabilsek dun sabah 1-2 saat madende dolasayim dedim okadar maden cektim birsey cikmadi ama yeni gelen bi adam gozumun onunden 1 .sinif maden cekti (ganodema gibi bisey) sadece ordan gecerken cekti ve cikti iste ben ise saatlerce ugrastim cikmadi :(
ya bilemiyorum belkide boylesi iyidir ama ben daha adaletli, emegin karsiligini verrn bir sistem olabilirdi
Mesela ayni madeni surekli ceken oyuncunun giderek 1.sinif maden cekme olasiligi artabilir :) yorum yaparsaniz sevinirim tesekkurler
Bence madende ki sistem şuan için güzel senin dediğin gibi olursa hiç eğlencesi kalmaz kardeşim . Şanslıysan çekersin bu oyunda başka da bir çare yok :)
Kullanıcı avatarı
Evvel
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Türk intikam tugayı

Mesaj gönderen Evvel »

tamamen şansa kalmış sen saatlerce beklersin çıkmaz o anda tesadüfen ordan geçen birisi tek 1 kez çeker gider maden ona çıkar böyle değişik bi sistem sürekli bekleyen diye bişey yok istersen sabaha kadar bekle şans d. Adaletsiz illaki
Birilerini düzeltmek istiyorsan önce kendini düzelt.
EVVEL EVVELII EVVELşifa REMUS
Kullanıcı avatarı
ismimiunuttum
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

şu tılsımlar yüzünden artık bunların (yonca, gano, menekşe vs.) maddi değeri epey düştü yaniartık çıksa bile eskisi gibi insan sevinemiyor :D neyse ya olmadı bi şans artırıcı alır mutluluklar dileriz :)